• GoHome Professional
što manji do 49000 eura 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • što manji do 49000 eura 80 m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji do 49000 eura 80 m2

  • Za upit "što manji do 49000 eura 80 m2" pronađeno 359 nekretnina - prosečna cena 490 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 46000 eura (malo jeftiniji)
    • 51000 eura (malo skuplji)
    • do 500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • dvorište
    • 4.sprat
    • novogradnja
    • namešten
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 40.170 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobra vikendica u neposrednoj blizini sela Divoš. Sama vikendica poseduje prvi, stariji deo, a pored njega je izliven temelj na kom može da se dogradi novi deo vikendice. Ispod temelja za noviji deo je veliki i prostran podrum, građen vrlo kvalitetno. Kod prvog-starijeg....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Backom Gradisti sa renoviranim kupatilom i jednom sobom. Pola od cvrste gradnje pola od druge vrste materijala. Kao sto sam i spomenuo u pocetnom tekstu da kupatilo je kompletno renovirano sa svim prikljucima i svim cevima, sa staklenim tusom. Jedna soba je takodje....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 33.000 €, 80,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Toze Markovića prodaje se stara kuća za rušenje na parceli ukupne površine 1800 m2. Parcela je odlično pozicionirana i po građevinskim merilima odlična za gradnju kako stambenog tako i poslovnog objekta. Za više informacija Agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic.....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Žabalj, obod naselja, na prodaju stara kuća od 80m2 na placu od 2700m2. Svojom pozicijom otvara mogućnost za osnivanje malog i srednjeg gazdinstva gde akcenat stavljam na kako uzgoj stoke tako i sadnju voća i povrća, odnosno plasteničku proizvodnju. Plac svojom širinom od 15m2 na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep trosoban stan u novoj manjoj zgradi u manje prometnoj ulici, na 6 minuta udaljenosti od centra grada. Stan je u novoj zgradi sa ekonomičnim centralnim grejanjem na gas. Stan ima lep dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom, dve komotne spavaće sobe, dve terase,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Kuća, ALEKSANDROVAC, 35.000 €, 80,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara kuca i plac u strogom centru na plocicama. .

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 25.000 €, 80,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U sklopu stana magacin16x8 izbetoniran .

 
 
 
  Stan, DUBOKO, 42.600 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106583, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja, vikendica. U ponudi izdvajamo splav na Savi kod restorana Duboko. Splav je na atestiranim pontonima. Prodaje se namešten. Poseduje prednju, zadnju i bočnu terasu, dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji izdajem povoljno poslovni prostor. Poslovni prostor se nalazi na glavnom putu kod hotela Sheraton. Dovoljno prostora za besplatno parkiranje. Mali dodatni troškovi. Futoški put 5, Sprat, Delimično namešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan prostor u kući pri vrhu Južnog Bulevara. VPR porodične kuće sa velikom terasom, mogućnost parkiranja više vozila u i ispred dvorišta. Sastoji se od zajedničkog hodnika, toaleta koji se lako može opremiti i kao kupatilo, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dve manje kancelarije....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 38.110 €, 80,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća , Čurug , delimično renovirana +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045556, Čurug. Prodajemo kuću u Čurugu, u lepoj, širokoj ulici , dobra lokacija. Za miran život , u mestu koje je sve popularnije zbog blizine Stare Tise. Stambene površine od 80m2, kuća ima dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 53.000 €, 80,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9116921 - zdaje se stan u kući na Petrovaradinu. Stan je na drugom spratu. Poseduje svoj ulaz u zatvorenom stepenišnom delu. Sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka, izdvojene kuhinje i trpezarije. Postoji ostava i dve teras sa pogledom na grad i Dunav. Etažno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov polunamešten troiposoban stan, površine 80m2 u blizini Čaira. Nalazi se u novoj zgradi sa liftom, na V spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila, odvojenog toaleta i terase. Stan je polunamešten, opremljena je kompletno....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110325.Izdaje se kompletno renoviran ulični lokal od 80 m2 (45 m2 prizemlje + 35 m2 galerija) u prizemlju zgrade na Novoj Detelinari. Lokal je pogodan za razne vrste delatnosti osim za picerije i brzu hranu. Nalazi se na izuzetno prometnoj lokaciji na Novoj Detelinari.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Obrenovac - Stubline, ,10 ari pod mladim vocem i nova nezavrsena kuca, prizemlje = predulaz, stepenice za sprat, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom u vocnjak, trpezarija i kuhinja… Sprat = decja soba i spavaca soba sa izlazom na terasu, ukupno oko 80 m2 + garaza ( radionica) 25m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića, u blzini Delte. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Prostor je veoma komforan, trosobne strukture i sastoji se iz tri prostorije, kuhinje, kupatila, dve terse i lođe.....

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 28.000 €, 80,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuca, starije gradnje. Kuca poseduje hodnik, kupatilo, spajz, kuhinju i dve spavace sobe. Poseduje vodu i struju. Kuca ima dva odvojena dvorista. U drugom dvoristu postoje pomocni objekti. Povrsina placa je 3,68 ari, na kojem se nalazi kuca koja ima 80m2, bez tereta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE TROSOBAN STAN – NOVO NASELJE, BULEVAR VOJVODE STEPE 🏡 📌 Osnovne informacije: 📍 Lokacija: Bulevar Vojvode Stepe, Novo Naselje 🏠 Površina: 80 m² 🛋️ Struktura: trosoban stan 🏢 Sprat: 1. sprat 🌞 Terasa: velika terasa idealna za uživanje 💧 Topla voda: protočni bojler....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude višenameski poslovni prostor ukupne poršine 80m2 koji se sastoji od dve prostorije sa kupatilom. Postoji mogućnost i renoviranja dodatnog prostora po potrebi. Podovi su obloženi keramičkim pločicama, visina plafona je 3m, grejanje je centralno na gas.....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 30.000 €, 80,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Martincima, na placu od 35 ari. Kuća se nalazi na glavnom tranzitnom putu. Dobra lokacija. Telefon: 064 128 29 42 Terasa, Parking, garaža, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostran stan u Mirijevu IV, opština Zvezdara. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Uz stan se nalazi i dvorište koje samo stanar može koristiti i koje mu omogućava prijatan boravak na otvorenom. Stan je vrlo prostran sa maksimalno upotrebom....

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 29.500 €, 80,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Banatsko Karađorđevo Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 43.000 €, 80,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Kuća, TRBUŠNICA, 35.000 €, 80,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Trbušnica Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 43.000 €, 80,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BANJA, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 34.000 €, 81,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2021.,

www.heroldo.com

Kuća površine 81m2, dva pomoćna objekta površine po 45m2 na placu površine 30 ari. Na prodaju je takođe i plac u produžetku površine 30 ari. Ukoliko želite da pogledate nekretninu sa nekim od naših agenata ili imate dodatnih pitanja u vezi ove ili neke druge nekretnine iz naše ponude,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 34.000 €, 81,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 33.000 €, 81,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza kuće koje se obrađuje (pogodno za voćnjak ili baštu). Kuća se sastoji se od prizemlja koje ima dve spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje dvoiposobnog dupleksa – 81m², 4. sprat, potpuno opremljen, Izdaje se prelep, kompletno namešten troiposoban dupleks na 4. spratu. Stan se prostire na 81m² i savršeno je opremljen za udoban život. 🏠✨ Sastoji se od dve spavaće sobe, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 18.540 €, 81,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća u Bačkom Petrovom Selu, za više informacija pozovite agenciju. .

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 45.500 €, 81,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo idealnu nekretninu za one koji traže mir i prostor za život ili poljoprivredu, svega 5 minuta od centra Ćuprije. Domaćinstvo se sastoji od dva objekta čvrste gradnje: Glavna kuća površine 80 m², koja zahteva izvesna ulaganja, ali pruža odličan potencijal za uređenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dupleks na Bulevaru. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem, prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom i kupatila, a na spratu se nalaze dve spavaće sobe i kupatilo. Stan je useljiv od 01. 12. Pozovite nas za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 40.500 €, 81,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban stan u centru grada, ulica Petra Drapšina. Umanjeni računi. Stan ima tri odvojene sobe i mogućnost korišćenja podruma od 8m2. Odmah useljiv. Potreban depozit, Klima, U potkrovlju.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 36.050 €, 81,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Nadalju. Kuća se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Uknjižena na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Za sve dodatne informacije pozovite. .

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 46.350 €, 81,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Odžacima – Investicija sa autentičnim karakterom Predstavljamo kuću površine 81 m², smeštenu na placu od 3 ara, koja nudi praktičan i funkcionalan raspored: • Hodnik • Dnevna soba sa kuhinjom • Spavaća soba • Velika ostava • Prostorija za garderobu • Kupatilo Uz....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Dudova Šuma, 36.500 €, 81,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća blizu ulice Indire Gandi,blizu somborske pruge,3km od centra grada,pvc prozori i vrata. Može da služi i kao vikendica i kao kuća.Renovirano kupatilo. Parking, garaža, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 360)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>