• GoHome Professional
što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan

  • Za upit "što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan" pronađeno 2 009 nekretnina - prosečna cena 167 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1360 m2
    • do 1700 m2
    • 1700 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 1700 m2
    • 2040 m2
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 4900 eura
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NIŠ, 29.000 €, 1919,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 1919 m2 u selu Čokot, blizu glavnog puta i škole. Plac vrt je pravougaonog oblika, pogodan za razne namene. U okolini su kuće i plastenici. Mogućnost dogovora oko konačne cene. .

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 29.000 €, 2283,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U naselju Koraćica, nedaleko od Mladenovca, u ponudi uknjižen plac od 2283m2 koji se nalazi u građevinskom području. U blizini placa potrebna infrastruktura. Pogodan za izgradnju kuće u skladnom okruženju okruženo prirodom. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 29.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac na putu za Popovac, 28 ari. Plac je građevinsko zemljište, pravougaonog oblika i izlazi na sporedni put. U blizini su priključci za struju i vodu. Zbog blizine aerodroma i auto puta, pogodan je za skladišta, parkirališta za kamione ili slične objekte. Uknjižen je,....

 
 
 
  Plac, MEDOŠEVAC, 29.000 €, 2800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Pivara, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 60 m2. Ulaz je sa glavnog puta, na veoma prometnoj raskrsnici na početku naselja Pivare, u blizini samog centra grada. Lokal je novije gradnje i veoma kvalitetno uradjen, alu stolarija, kvalitetna keramika. Pogodan je za sve vrste delatnosti ali najviše....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 30.000 €, 91,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se građevinsko zemljište na Paliću. Površine je 715m2. Pogodno je za izgradnju porodične stambene zgrade. .

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 30.000 €, 203,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2026.,

www.heroldo.com

Prodajemo starije uknjižene objekte do samog puta u Striškom naselju . Priključak gradske vode i trofazne struje Uknjizeni objekti od 104m2, 61m2, 38m2! Plac pogodan za stambeni objekat , izgradnju manje hale . 203 m 2 0 1 0 .

 
 
 
  Plac, Kopaonik, 30.000 €, 408,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Kopaoniku površine 408 m2. Plac se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u vikend naselju sa pogledom na Goliju, Ibarsku dolinu Plac je površine 408 m2, pogodan za izgradnju apartmanskog objekta ili vikend kuće. U blizini placa nalazi se stanica gondole....

 
 
 
  Plac, BANJA, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. Plac, Niš - Naselje Nikola Tesla | Prodaja · 417m² · 30.000€.

 
 
 
  Plac, NIŠ, 30.000 €, 417,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog oblika, do samog placa je asfaltni prilaz. Komunalni priključci pored placa. Uknjizen 1 kroz 1. .

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 30.000 €, 710,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Plac na prelepom mestu u naselju Šakotinac u Beočinu, na obroncima Fruške gore gde je uvek svež vazduh i priroda neopisivo lepa, udaljen je svega dvadesetak minuta od Novog Sada, a kada bude završen novi most do placa ce se stizati i brže. Pogodan je kako za vikendicu tako i za porodično....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 30.000 €, 1000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

HITNA PRODAJA PLACA – VRNJAČKA BANJA, NASELJE RAJ Na prodaju plac na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Vrnjačkoj Banji – naselje Raj. Idealan za izgradnju porodične kuće, vikendice ili investicionog objekta za izdavanje. Plac se nalazi u mirnom i uređenom delu, okružen....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 30.000 €, 2900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinska parcela ukupne površine 28,13 ari sa prelepim pogledom na Dunav od kog je udaljen oko 1.5 km. Do placa je dovedena struja kao i asfaltni put. Okružen zelenilom. Pogodan za vikendicu ili za domaćinstvo. Uknjižen. Agent Ljuba 060/559-3691 Agencijska provizija 750eura Broj....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 4625,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 4625 m2, udaljeno 13 km od Prijepolja, Jabuka, potes Jabuka. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne Škole i Pošte. Ima prilaz direktno sa lokalnog asfaltnog puta. Sastoji se iz dve parcele i postoji mogućnost kupovine po parcelama:....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 30.000 €, 15000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parcela površine 1,5 hektara u ataru sela Lalinac - Lalinske pojate, na katastarskoj parceli k. p. br. 5002 KO Lalinac. Parcela predstavlja izuzetno kvalitetno poljoprivredno zemljište, ravne konfiguracije, pogodno za intenzivnu poljoprivrednu proizvodnju. Na parceli su....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 30.200 €, 7547,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je građevinsko zemljište površine 75 ari, pravilnog oblika i sa odličnim prilaznim putem. Parcela se nalazi u mirnom i prirodnom okruženju koja je u potpunosti pod stablima oraha. Zahvaljujući ravnom terenu i dobroj pristupačnosti, zemljište je pogodno za različite namene....

 
 
 
  Plac, BAČKA PALANKA, 30.900 €, 12975,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjiženo zemljište u građevinskom području, u potezu Krčevine u Viziću. Nekretnina u vikend zoni, pogodno za izgradnju. Zemljušte se prostire uz glavni put, postoji mogućnost priključenja na struju, vodu i gas. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 31.000 €, 800,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u Ovči od 8 ari.Odličan plac u naseljenom delu, pogodan za investiciju kao i za izgradnju. Veoma dobro povezan sa gradom. Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42570. .

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 31.000 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Gružanskom jezeru pogodan za izgradnju vikendice. Plac je do vode i poseduje svoju plažu u dužini od 16 m. O asfaltnog puta je udaljen oko 400 m i do njega se stiže čvrsto tamponiranim putem. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 31.200 €, 48,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Novog Sada, Pupinova palata Karakteristike stana: • Dvosoban stan, 48m2 • Kompletno i moderno opremljen • Struktura: ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, spavaća soba, terasa • Pogled na Petrovaradinsku tvrđavu sa terase Dodatne pogodnosti: • Mogućnost....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 31.200 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 91670, struja, uknjižen, deljiv. pogodno za igradnju kuce ili u druge namene (parking,servis,.) Izvadjena informacija o lokacijiU blizini autobuka stanica 500m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 31.200 €, 2600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 91670, struja, uknjizen, deljiv. pogodno za igradnju kuce ili u druge namene (parking,servis,.) Izvadjena informacija o lokaciji U blizini autobuka stanica 500m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 31.276 €, 2234,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi na interesantnoj lokaciji građevinsko zemljište , pravougaonog oblika, površine 2234 m2 u Prijepolju, potes Polje, Kaldrma, ul.Ljubiše Miodragovića. Nalazi se uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja odnosno u neposrednoj blizini Pljevaljske petlje. Ima prilaz....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Socijalno, 31.500 €, 63,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra:9103424. Izdaje se kompletno opremljen ulični lokal (63m2) pogodan za kancelarijski prostor, za mirne delatnosti, kod Socijalnog. Sastoji se od 40m2 kancelarijskog prostora na prizemlju i 20m2 u suterenu. Lokal je useljiv od 01.08.2025. godine. Potreban je depozit....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 31.600 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 31.999 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u strogom centru Siriga u krugu 100m dom zdravlja,dom kulture,robna kuća,pošta, apoteka,pijaca,škola,i vrtić,mesna zajednica,crkvaStan je u srednjem delu trojne kuće sa potpuno nezavisnim prilazom, ima manje ulazno dvorište i veče dvorište sa vodom,odlično orjentisano prema....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 32.000 €, 106,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju kuća u Doroslovu sa poslovnim objektom. -Površina kuće je 106m2, a placa 563 m2. -Kuća se sastoji iz dva dela. Kuća poseduje hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. U sklopu kuće nalazi se lokal sa sanitarnim čvorom, pogodan za prodavnicu....

 
 
 
  Plac, IRIG, 32.000 €, 1100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac 1136m Velika Remeta u šumi za vikendicu Lokacija: Velika Remeta (Srbija, Irig) Namena: Pogodno za vikendicu Površina zemljišta: 1136m2 Put do placa: Asfaltni put Dodatne informacije Struja Tekst oglasa EKSKLUZIVAN UGOVOR. Oglasavamo prodaju , gradjevinski plac 1136m....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 32.000 €, 1600,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi unutar naselja, sakriven od buke magistralnog puta.Put, struja voda. Pogodan za vikendicu i za poljoprivredu. .

 
 
 
  Plac, BEGEC, 32.000 €, 2325,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Begeču Lep Građevinski Plac 2325 m2 na TOP LOKACIJIPlac je pogodan za više namena, dimenzija 11 x 200 metara.sva neophodna infrastruktura se nalazi pored Placa.Plac izlazi na Asfaltni put Ističemo blizinu *Brašine Čarde* ,*Jame*,Dunavskog šetališta kao i Gradskog....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 32.000 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma lep plac od 37,4 ara, koji na sredni ima sopstveno jezero sa pijaćom vodom i ribicama. Voda je bistra i čista. Jezero ne presušuje, pa je plac pogodan i za zemljoradnju; sađenje svih kultura; uživanje u prirodi pod otvorenim nebom. Plac okružen....

 
 
 
  Plac, IVANJICA, 32.000 €, 4420,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac površine 984 m2 nalazi se u naselju Krtinice u Ivanjici (desno skretanje iz ulice Venijamina Marinkovića), na oko 2 kilometra od centra grada. Plac je u nagibu, a na njemu se trenutno nalazi zasad maline. Prilaz je obezbeđen sa asfaltirane ulice (tridesetak metara zemljanog puta).....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 32.000 €, 12100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su dva spojena placa 12087 м2, uknjižena: - 4844m2-Građevinsko zemljište, porodično stambena gradnja. Pogodno za izgradnju vikendica, montažnih kuća za izdavanje. Cena 17.000,00 evra - 7243m2- Šumsko zemljište, cena 15.000,00 evra Placevi se mogu prodavati i odvojeno. Lokacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 32.500 €, 65,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep poslovni prostor u blizini Čaira. Površine je 65m2, nalazi se na III spratuz. Čine ga: ulazni hodnik, jedne veća prostorija, jedna manja, toalet i terasa. Grejanje je na struju, postoji mogućnost i za EG. Nalazi sa na dobroj lokaciji i pogodan je za različite delatnosti.....

 
 
 
  Plac, ARANĐELOVAC, 32.500 €, 6500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište pod mladom bagremovom šumom. Šuma se može iskopati, nakon čega ostaje organsko zemljište pogodno za dalju obradu. Postoji potvrda Katastra da je parcela klasifikovana kao njiva, a ne kao šuma. Karakteristike parcele: Površina: 65 ari Južna strana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*****Izdajem dvosoban smeštaj kompletno namešten kapaciteta do 6 ljudi i pogodan je za terenske radnike.**** ---Ima klimu, wi fi, kablovsku televiziju.--- ***Restoran sa kuvanom hranom, prodavnice,pekara, mesara- sve je na 150 do 200 metar od smeštaja.*** ***Obezbeđena posteljina....

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 33.000 €, 81,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća od 81m2 na 81,4 ari i 2,35 hektara zemlje. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta sa velikim dvorištem i delom zemljišta iza kuće koje se obrađuje (pogodno za voćnjak ili baštu). Kuća se sastoji se od prizemlja koje ima dve spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 106,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2023.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Centrala, na glavnom putu prema Apatinu Prodaje se objekat površine 106 m2, nekad bio ugostiteljski objekat Odlična lokacija, do puta.Pogodno za stambeni prostor i za razne vrste delatnosti, market, ugostiteljski objekat, magacin, hala idr Ukupna površina parcele je 876 m2....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 33.000 €, 106,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

VIŠENAMENSKI OBJEKAT! Centrala, na glavnom putu prema Apatinu, prodaje se objekat veličine 106 m2 na placu od 876m2. Odlična lokacija, do puta, pogodno za stambeni prostor kao i za razne vrste delatnosti, ugostiteljski objekat, magacin, hala, market i dr. Kuća, Sombor | Prodaja ·....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 33.800 €, 52,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Između zgrade suda i Spensa, u ulici Maksima Gorkog 6 izdaje se dvosoban stan od 52m2, nedavno kompletno renoviran, na visokom prizemlju sa pogledom na glavni ulaz suda. Stan se izdaje nenamešten, pogodan za obavljanje poslovnih delatnosti, kancelariju. Za sve informacije zvati na....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 34.000 €, 125,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosobna kuća za totalnu adaptaciju. Građena je od čvrstog materijala. Sastoji se od hodnika, jedne velike prostorije iz koje se ulazi u dve sobe i kupatila. Voda je bušeni bunar, kanalizacija je septička jama. struja je trofazna. Pogodno za firme. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 407)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>