• GoHome Professional
što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan

  • Za upit "što jeftiniji do 619 eura/m2 pogodan" pronađeno 1 992 nekretnina - prosečna cena 167 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1360 m2
    • do 1700 m2
    • 1700 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 1700 m2
    • 2040 m2
  •  Po ceni
    • 588 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 649 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 4900 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • klima
    • vrt
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRAGUJEVAC, 46.000 €, 5757,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Pogodno za hale, benzinske pumpe itd. Plac s jedne strane puta od 14a=11000e Plac s druge strane od oko 44a=35000e Moguca odvojena prodaja ! .

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 46.341 €, 5149,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 5.149 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 46.350 €, 1037,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odličan, lep plac u Niškoj Banji pored asfaltnog puta. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Pogodan za sve delatnosti. Pravougaonog oblika 50x20. Put do samog placa, ravan, ograđen sa tri strane, u blizni su priključci za vodu, struju i kanalizaciju. Uknjižen. Svojina....

 
 
 
  Plac, BANJA, 46.350 €, 1037,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 46.500 €, 93,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111025.Izdaje se prazan ulični lokal od 93 m2 u prizemlju, na glavnom putu na Klisi. Sastoji se od dve odvojene prostorije (68 m2 + 25 m2) i jednog toaleta. Ispred lokala dostupno je jedno parking mesto. Svi mesečni računi uračunati su u cenu zakupnine. Lokal je....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 46.500 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN VELIKI PLAC 3740 m2 U ČORTANOVCIMA ZA PROBRANE I UŽIVANJE U ŠUMSKOM MIRU Prodajemo u Čortanovcima Veliki Građevinski Plac 3740 m2 u IZUZETNOJ ZELENOJ LOKACIJI.Plac je Osunčan i Pogodan za posebne projekte ima izvesne nagibe i odličnu konfiguracijuOvo je fantastična....

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 47.300 €, 1835,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1835m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 18m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 47.450 €, 73,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, komforan, svetao, dosta prostora za odlaganje. Nalazi se u mirnom kraju u blizini Južnog bulevara. Iza kompleksa Kapija Vračara. Sastoji se od dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, špajza, predsoblja sa dodatnom ostavom, 2 terase. Zbog rasporeda....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 47.500 €, 1001,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

PREPORUKA! U prilici smo da Vam ponudimo građevinsko zemljište površine 1001 m² , koje se nalazi na svega 5 km od Prijepolja, u naselju Ivanje, na oko 600 m od Ivanjskog mosta. Parcela je pravougaonog oblika, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i jednostavno planiranje....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 47.500 €, 1843,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 1843m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog puta Niš Leskovac, u blizini fabrike Yura i restorana Cuba 13. Širina parcele je oko 20m, a ulazni front ide uz katastarski put u dužini oko....

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 47.600 €, 23100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Vučiću kod Rače, površine 231 ar (2 ha i 31 ar), po ceni od 47.600 eura. koji se nalazi se pored glavne saobraćajnice, ali postoji i ulaz sa sporednog puta. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću gradnje, a usled položaja i veličine pogodan je za sve namene....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića, u blzini Delte. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Prostor je veoma komforan, trosobne strukture i sastoji se iz tri prostorije, kuhinje, kupatila, dve terse i lođe.....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 61.800 € na 48.400 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NOVI SAD, Futog, 48.400 €, 565,00 m2 cca 90 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 51.500 €
07.11.2025 - 61.800 €
15.02.2026 - 48.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo građevinski plac površine 565m2 . Pravilnog je oblika, uknjižen, pogodan za individualnu gradnju. Udaljen od centra Futoga oko 1,5km . Pored se nalazi još jedan plac od 563m2 i mogu se kupiti i oba placa pri čemu bi front bio 24 metara. Prikazana cena za jedan plac. Prilazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 81,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv pprostor koji se nalazi u poslovnoj zgradi u blizini futoške pijace. Ima dve veće prostorije/kancelarije. Svaka ima poseban ulaz, obe su klimatizovane. Imaju opremljenu kuhinju i kupatilo. Odličan i pogodan za razne namene, poslovanje a i stanovanje. 069/383-1007. Nenamešten,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 49.000 €, 129,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 49.200 €, 82,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U strogom centru izdaje se prostor pogodan za ordinaciju (ginekološku, ORL,dermatološku, oftalmološku, internističku, UZ kabinet), salon za kozmetiku, masažu, pedikir, manikir. Može i za kancelarijski posao. Useljiv odmah Kontakt 069/383-1010 Potreban depozit.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 49.500 €, 82,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odlična zidana kuća u mirnom delu Turije, sa puno zelenila. Kuća ima dve veće sobe, hodnik, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i lepu veliku zatvorenu terasu. Kuća ima ispod jednog dela kuće, podrum. Kuća ima lepo dvorište, pogodno za razne aktivnosti i uživanje.....

 
 
 
  Kuća, VELIKA KRSNA, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K652 Prodaje se nameštena renovirana kuća površine 100 m2 smeštena u idiličnom okruženju Velike Krsne. Nalazi se na ravnom i besprekorno održavanom placu površine 17,5 ari, koji je kao stvoren za one koji žude za mirnom i opuštajućom sredinom. Kao pravi rajski vrt, ovaj prostor....

 
 
 
  Kuća, MELENCI, 50.000 €, 115,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2025.,

www.gsigma.rs

Dve kuće na placu u Melencima. Starija kuća potpuno opremljena i odmah useljiva. Sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila + toalet zasebno. Grejanje na gas i čvrsto gorivo. Na podovima keramika, laminat Video nadzor, internet Nova kuća treba da se završi, osposobljena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 51.500 € na 50.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, JAGODINA, 50.000 €, 75,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 51.500 €
08.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prizemna kuća smeštena u širem centru grada, na mirnoj i veoma traženoj lokaciji. Sve što vam je potrebno za svakodnevni život nalazi se na dohvat ruke – škola, market Roda, bolnica, pijaca i ostali sadržaji. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: * ulaznog predsoblja....

 
 
 
  Kuća, RAČA, 50.000 €, 250,00 m2 cca 200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju seosko domaćinstvo sa placem od 80 ari. Nalazi se u Rači. Kuća ima 250 m2. U prizemlju od prostorija ima dnevni boravak, spavaću sobu, kuhinju, kupatilo i hodnik. Na spratu ima 3 spavaće sobe, izlazak na terasu i gostinjsku sobu, kao i nesređeni deo (tavan). Od pomoćnih....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 50.000 €, 1122,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka -7089580 - Uknjižen plac u Torinama, oko 400m od puta za Rakovac. Položaj je prema Dunavu. Pogodan je za izgradnju vikendice ili stanovanje. Na placu voda, pored placa struja i gas. Put je solidnno održavan. Više na 064 823 6 6 36 Prikaži broj . Buda Plac, Novi....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 50.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: P600 Na prodaju je perspektivan građevinski plac površine 20 ari koji se nalazi u prelepom okruženju blizu Kosmaja - u Rogači. Ovaj plac pruža izvanrednu priliku za izgradnju doma ili investiciju u građevinski projekat. Površina od 20 ari pruža dovoljno prostora za izgradnju....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 50.000 €, 3507,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U naselju Belegiš prodaje se atraktivno građevinsko zemljište površine 35 ari. Zemljište je pogodno za izgradnju porodične kuće ili kuća u nizu, a postoji mogućnost deljenja na više građevinskih parcela radi što boljeg korišćenja. Plac se nalazi u neposrednoj blizini ulice Vere Miščević,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107049, I/. Izdaje se ordinacija-poslovni prostor u centru,u radu od 1991. Čekaonica(22m2),lekarska soba(10m2), ordinacija 1 (25m2), ordinacija 2 (17m2), toalet.Pogodno za ginekologiju,oftalmologiju,ORL,UZ dijagnostiku,dermatologiju..kozmetički salon i sl. Više....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan poslovni prostor u centru grada u blizini Narodnog pozorišta. Površine je 85m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, 4 kancelarije, toaleta i terase. Grejanje je na struju. Pogodan za kancelarije, IT firme, auto škole,....

 
 
 
  Kuća, DONJI PETROVCI, 51.000 €, 170,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća u Donjim Petrovcima, građena od cigle 1980. godine. Kuća se nalazi na placu površine oko 20 ari (dve parcele), širine približno 17 metara, i kompletno je uknjižena. Raspored prostorija: četiri sobe sa parketom, trpezarija sa kuhinjom, kupatilo, dve ostave.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-407 (od ukupno 408)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>