• GoHome Professional
zemljista srbija - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • zemljista srbija - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zemljista srbija

  • Za upit "zemljista srbija" pronađeno 18 953 nekretnina - prosečna cena 68 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 3440 m2
    • do 4300 m2
    • 4300 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 4300 m2
    • 5160 m2
  •  Po ceni
    • do 1200 eura
    • do 1500 eura (prosečna cena)
    • do 1800 eura
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, PRIJEPOLJE, 11.500 €, 17718,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno, obradivo, zemljište, udaljeno 13 km od Prijepolja, Jabuka, potes Jabuka, po vrsti livada 7.klase površine 1,77.18 ha Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne Škole. Ima prilaz direktno sa lokalnog asfaltnog puta u dužini od 800 m . Miran predeo....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 69.500 €, 49814,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno gazdinstvo u mirnom i plodnom području Velike župe, potez Paraći na 10 km od Prijepolja! Prostrano i u jednoj celini poljoprivredno gazdinstvo površine 4,98.14 hektara u prelepoj prirodi. Idealno za poljoprivrednike, investitore ili one koji traže....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 3.750.000 €, 25000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.feniks.rs

Plac od 250 ari na odličnoj lokaciji u vikend naselju Kopaonika. Nalazi se iznad Novog Milmarija Kraljevih čardaka u delu kod Zoneda gde je odobrena gradnja i poseduje Lokacijske uslove. Prodaje se u celosti i predstavlja izuzetnu investiciju namenjenu za sve modele gradnje. Urban....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 406.650 €, 6580,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo u srcu Fruške Gore Veliki Plac od 6580 m2 na MESTU GDE DUNAV LJUBI NEBO.Plac je Građevinski Ravan POGODAN JE ZA KUPCE POSEBNOG PROBRANOG STILA ŽIVOTA.infrastruktura je pored Placa.OBAVEZNO POGLEDATI više informacija na tel. 065/385 8880 Mišo Licenca broj 2465....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 260.000 €, 7000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.feniks.rs

Plac ima 70 ari i nalazi se u industijskoj zoni, građevinsko je zemljište i vodi se na firmu. Nalazi se u neposrednoj blizini "Šell" pumpe na auto-putu za Novi Sad. Plac izlazi na dva puta sa direktim izlazom na auto-put. Odmah pored je gasna stanica, voda prolazi pored placa, struja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 380.000 € na 370.000 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, Zemun, 370.000 €, 240,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 380.000 €
16.03.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.menadzer.biz

ALTINA - Lep stambeno-poslovni objekat (blizu Novosadske obilaznice) - Plac 5.3 ara (ograđen i sa kapijama i parkingom) - Noviji objekat (Pr+1) ukupno 240 m2 - Prizemlje PP 120 m2 (sa ogromnom garažom ili magacinom - 2 velike prostorije za proizvodnju i prodaju; kancelarija i mokri....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 170.000 €, 1700,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Gradjevinski plac na prodaju u extra zoni Topole, Oplenac, povrsine 17ari. Dozvoljena gradnja P+5 objekta. Plac izlazi na dve ulice i u blagom je padu. Odlican pogled. Kontakt 0613042963 .

 
 
 
  Plac, KAC, 1.340.040 €, 25770,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

- Parcela ukupne površine 25.770m2 - asfaltni put, u neposrednoj blizini magistralnog puta NS-ZR - cena 52 eur/m2 -uknjiženo 1/1 Za više informacija kontaktirajte nas na 066/82-92-200 Igor Ćućuz, N-NEKRETNINE, broj licence 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad. .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 15.000 €, 46551,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se šumsko zemljište sa šumom u dolini Radovanske reke na kosini brda u ataru sela Jablanica oko 5km od sela. Nedaleko od planine Rtanj. Površine 4ha 65a 51m2, u opštini Boljevac, 150m od nekategorisanog makadamskog ravnog puta. Na nadmorskoj visini od 324 do 468m. Izvor na....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Palilula, 29.000 €, 1919,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju gradsko građevinsko zemljište površine 1919 m2 u selu Čokot, blizu glavnog puta i škole. Plac vrt je pravougaonog oblika, pogodan za razne namene. U okolini su kuće i plastenici. Mogućnost dogovora oko konačne cene. Plac, Niš - Čokot | Prodaja · 1919m² · 29.000€.

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 20.000 €, 500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Placevi dimenzija 20X25m. 12 placeva u nizu (25X250m). Korekcija cene u slučaju kupovine cele parcele. Nasut put širine 4m. Struja, voda i asfalt na 50m od placeva. Uskoro priključak za struju do parcela. Poljoprivredno zemljište njiva 3. klase. Udaljenost od magistralnog puta Batajnica-Ugrinovci....

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 120.000 €, 222,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se legendarna kafana Šofer na magistrali, u mestu Majdan na 10 km od Gornjeg Milanovca. Kafana je poznata i kao mala Jugoslavija, mesto gde su svraćali putnici iz celog regiona, na dobru muziku i ukusnu hranu. Uz objekat ide i plac od 35 ari građevinskog zemljišta. Prostor....

 
 
 
  Plac, IVANČA, 120.000 €, 4182,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Plac se nalazi na tromeđi ovih opština: Mala Ivanča, Mali Požareb i Popović se graniče i nalaze se u istočnim delovima gradske opštine Sopot. Ova tri naselja čine jednu od najlepših brdovitih celina u podnožju Kosmaja. Ova mesta su međusobno direktno povezana. Na samom prevoju (brdu)....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 100.000 €, 1494,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U Borči, u zoni individualne stambene izgradnje, prodaje se plac od 14,94 ari. Plac se jednom svojom dužom stranom nalazi pored asvalta, a sa tri ostale strane ograđen je žičanom ogradom i okružen privatnim kućama. Trenutno ima poljoprivrednu namenu koja se može promeniti. U blizini....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 205.000 €, 4853,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju građevinska parcela površine 4.852 m² sa definisanom urbanističkom namenom za izgradnju objekata komercijalno-prodajnim sadržajima. Parcela ima obezbeđen kolno-pešački pristup sa dve saobraćajnice Vasilija Ostroskog i Milana Konjevića, uz mogućnost organizacije parkinga....

 
 
 
  Plac, VRČIN, 161.105 €, 4600,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo plac u Vrčinu. Sastoji se od tri parcele ukupne površine 45 ari, prodaje se u celosti. Gornji deo placa je potpuno ravan sa prelepim pogledom. Donji deo placa ima direktan izlaz na jednu od glavnih ulica u Vrčinu. Do placa dovedena struja, gas, voda. Vlasnistvo 1/1. Ag.provizija....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 120.000 €, 1600,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 44817, uknjižen, plac. Plac 16,14a, udaljen 50m od glavne ulice. Ravno dvorište na kojem se nalaze dve kuće.Prva kuća je novije gradnje i ima 150m2 (kompletno sređena, poseduje i potkrovlje koje treba srediti, ali ima struju i vodu)Druga kuća ima 60m2, takođe sređena.....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 10.866 €, 1811,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 1.811 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Klisa, 358.760 €, 4354,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno lepa parcela uknjižena kao Njiva 1. klase - Građevinsko zemljište, koje je u proceduri da pređe u industrijsko i gde će vrednost zemljišta porasti. Na parceli se nalazi petogodišnji zasad lešnika, preko 300 sadnica sa sistemom za navodnjavanje ''kap po....

 
 
 
  Plac, MARKOVAC, 29.900 €, 8600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.menadzer.biz

Gradjevinska parcela od 86 ari, koja moze da se preparcelise u vise katastarskih parcela, idealno za gradnju porodicnih kuca u nizu. Postoji informacija o lokaciji za gradjevinsku parcelu. Lokacijski na odlicnom mestu, nedaleko od parcele se nalazi Markovacko jezero, zemljiste je....

 
 
 
  Plac, IRIG, 247.200 €, 12002,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac sa pogledom na Vrdnik i Fruške Terme. Površina placa iznosi 12.002m2. Građevinsko zemljište. Do placa se može doći sa dve strane. Jedan put je asfaltiran skoro do početka placa, dok je drugi zemljani. Infrastruktura u neposrednoj blizini. Agencijska provizija od 3%....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 49.000 €, 6331,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Barajevo, Beljina - Karađorđeva plac/poljoprivredno zemljište, 63.31a, front prema ulici 21m U ponudi poljoprivredno zemljište (dve parcele) površine 63.31a u selu Beljina, u opštini Barajevo, na oko 40km od Beograda. Parcela do asfaltirane ulice je površine 16.60a, pravougaonog oblika....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 2.230.860 €, 37181,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Industrijska zona Stara - Nova Pazova, Bl. 8 i Bl. 8a, Južna radna ul. bb, a u neposrednoj blizini distributivnog centra Lidl, građevinsko zemljište površine 3ha 71a 81m2 (37181m2), jedna KP, KO Nova Pazova. Za građevinsko zemljište je urađena i plaćena prenamena. Izlazi na asvaltirani....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 287.490 €, 4240,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac na Alibegovcu. Plac iznosi 4.240 m2. Plac ima dozvolu za građenje P+1+Pk. Agencijska provizija od 3% se dodaje na cenu. Za ostale informacije možete nas kontaktirati na 066 829 2225, Luka Đurović ili 065 2727 090 N Nekretnine. Agencija N Nekretnine, reg. br. posrednika 1405,....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 22.000 €, 2450,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo plac u građevinskom reonu površine 24.5a. Sa placa se pruža pogled ka Avali, potencijalna investicija za izgradnju vikednice. Pored placa se nalazi sporedni put kao i asfaltni put. Na metar od placa se nalazi voda, struja, telefon. Plac je sa kosinom.....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 40.600 €, 27067,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište u podnožju planine Rtanj, iznad magistralnog puta (450m) Paraćin – Boljevac, Zaječar, Bor, opština Boljevac sa ukupnom površinom od 2ha 70a 67m2, sa mogućnošću gradnje, jer izlazi na nekategorisani put. Boljevac, Rtanj, Mirovo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 362.000 €, 1727,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Puckaroš, plac: 1.727 m2. Na prodaju izuzetna parcela ukupne površine 1.727 m² (878 m² + 849 m²), u građevinskom području Petrovaradina, u zoni porodičnih kuća i mirnog okruženja. Parcela je pravilnog oblika sa frontom 65 m, dozvoljena izgradnja do 480 m² neto površine....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 2.150.000 €, 430000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju imanje od 43 hektara udaljeno 6 km od centra Zlatibora i 1 km od Zlatiborskih jezera. Na imanju je dozvoljena gradnja hotela, apart hotela, motela, turističkog kompleksa, kamp, pansioni itd. Pored turističkih namena dozvoljene su i uslužne delatnosti: restoran, kafane,....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 54.000 €, 700,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac u zoni dozvoljene porodične gradnje P+1+PK, veličine 6,3ara. Ravan, pravilnog oblika, sa svom infrastrukturom pored. Indeks zauzetosti 30% Informacija o lokaciji na uvid. Agencijska provizija 2% Agent: Smilja Stojadinović br. licence: 3006 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg.....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 30.000 €, 4625,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište površine 4625 m2, udaljeno 13 km od Prijepolja, Jabuka, potes Jabuka. Nalazi se u neposrednoj blizini Osnovne Škole i Pošte. Ima prilaz direktno sa lokalnog asfaltnog puta. Sastoji se iz dve parcele i postoji mogućnost kupovine po parcelama:....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 15.089 €, 431,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi građevinsko zemljište površine 431 m² u Prijepolju, potes Ivanje, za koju je sproveden postupak parcelacije i formirano je 27 parcela površine 981 m², 767 m², 777 m², 546 m², 450 m², 517 m², 543 m², 448 m², 475 m², 485 m², 455 m², 481 m², 509 m², 444 m², 445....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 27.000 €, 3707,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac, pogodan kako za gradnju tako i obradjivanje. *Na placu ima objekat sa strujom .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 9.000 €, 22200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju poljoprivredno zemljište u ataru sela Šantarovac, Potes Valoge .

 
 
 
  Plac, KAC, 193.000 €, 6100,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

PLAC 6.100m² – 193.000€ KAĆ NOVI SAD.UKNJIŽEN.PUT,STRUJA.BUNAR. .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 75.000 €, 18659,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se prelepo poljoprivredno zemljište u blizini sela Mirovo (300m) u podnožju planine Rtanj, opština Boljevac, sa ukupnom površinom od 1ha 86a 59m2, sa mogućnošću gradnje jer izlazi na nekategorisani put. Boljevac, Rtanj, Mirovo.

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 62.000 €, 848,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Građevinska parcela, uknjižena 1/1, širina placa do asfaltnog puta je 15m, dužina placa je 40m. Sva potrebna infrastruktura za zidanje je do placa, struja, voda, gas. Blizina auto puta čini ovaj plac odličnom prilikom za kuću ili halu. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska....

 
 
 
  Plac, RUMA, 650.000 €, 12517,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U neposrednoj blizini autoputa Ruma-Šabac na isključenju za Hrtkovce i Platičevo nalazi se ovaj plac idealan za parking za kamione ili izgradnju proizvodnog, odnosno magacinskog prostora. Plac ima ukupno 12.500m2 upisanih u katastru, okvirnih dimenzija 117 m širina upravna/poprečna....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 600.000 €, 4000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.07.2022.,

www.feniks.rs

Plac od 40 ari na odličnoj lokaciji u vikend naselju Kopaonika. Čajetinska česma.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.632.000 €, 34000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2024.,

www.teofilnekretnine.com

Novi Slankamen, u građevinskoj zoni 340ari , deo pod vinogradom ostalo poljoprivredno zemljište. agencijska provizija 2% Spomenička.

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 117.250 €, 3350,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2024.,

www.heroldo.com

*ima starih objekata na placu, za rušenje 3.350 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 44.000 €, 2512,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se parcela u građevinskom području od 25a 12m2 u opštini Sopot, KO Popović, pored asfaltnog puta u širini od 40m, sa strujom i vodom do parcele. Sopot, Popović.

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.eminentnekretnine.rs

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Struktura Zemljište Kvadratura 12800m2....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 814)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>