• GoHome Professional
zadnjih 7 dana do 100000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • zadnjih 7 dana do 100000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 7 dana do 100000 eura

  • Za upit "zadnjih 7 dana do 100000 eura" pronađeno 528 nekretnina - prosečna cena 1.336 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • 2.sprat
    • uknjižen
    • opremljen
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KRAGUJEVAC, 47.980 €, 4798,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je parcela koja se nalazi u građevinskom području, okružena šumom 1. klase. Ova parcela nudi idealnu kombinaciju prirode i urbanog okruženja.Cena je 1000 eura po aru. Ukupna cena parcele iznosi eura 48000 eura.Parcela je pogodna za izgradnju stambenog objekta ili vikendice,....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €, 8929,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Ruska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 50.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Grocka - Ruska plac, 89. 29a, front prema ulici 16m Prodaje se plac od 89. 29 ari u Ruskoj ulici u Grockoj, 2km od centra. Ispred placa je dostupan priključak vode i struje. Uknjižen kao ostalo građevinsko zemljište. Agencijska provizija 2% Agent: Bogdan Obradović 89 a 0 0 0 .

 
 
 
  Stan, SMEDEREVSKA PALANKA, 47.000 €, 49,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stan u novogradnji, smešten u ulici Šulejićeva u Smederevskoj Palanci, na oko sat vremena vožnje od Beograda. Stan površine 49 m² nalazi se na drugom spratu stambene zgrade i po strukturi je jednoiposoban, idealan kako za samce, parove, tako i za manju porodicu.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 46.500 €, 33,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI U STROGOM CENTRU GRADA U NEPOSREDNOJ BLIZINI SVIH VAŽNIH SADRŽAJA. STAN JE POVRŠINE 33m2 + 3m2 DOBIJENIH ZAGRAĐIVANJEM HODNIKA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNOG BORAVKA SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVAĆE SOBE I KUPATILA.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 109.000 €, 76,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Pivari u Kragujevcu, sa dvorištem i ukupnom površinom placa od 1.8 ari. Kuća ima 76 m² i sastoji se od verande, hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i dve spavaće sobe. Objekat je na visokom prizemlju, a ispod se nalazi suturen površine 21 m².....

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 685,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac u Inđiji, površine 685 m², sa izlazom na jednu od glavnih ulica. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičnu gradnju, tako i za investiciju. U neposrednoj blizini se nalazi škola, dom zdravlja i svi neophodni sadržaji za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE LOKAL U KRAGUJEVCU Na prodaju poslovni prostor ukupne površine 31,07 m² , koji se nalazi u prizemlju stambeno-poslovnog objekta u ulici Vojvode Putnika u Kragujevcu. Prodaje ga prvi vlasnik, a sva dokumentacija je uredna i spremna za uknjižbu. Osnovne karakteristike Površina:....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, Centar, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.nekretninekrusevac.com

.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.450 €, 29,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garsonjera sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne pumpe,....

 
 
 
  Plac, LIPOVICA, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132278, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Lipovica | Prodaja · 800m² · 43.000€.

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 43.000 €, 800,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132278, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, FRUSKA GORA, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Artiljevo- Lep Trouglasti Plac 1631 m2 na Fruškoj gori... Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, FRUSKA GORA, 45.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Artiljevo-Povoljno Lep Plac 1544 m2 na Fruškoj gori Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 109.553 €, 37,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, VRŠAC, 42.000 €, 42,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u Vršcu 42 m2 nalazi se na Svetosavskom trgu 6a prizemlje do ulice. Stan je pogodan za kancelarije ili neku uslužnu delatnost. Cena je 42000 eura, nije fiksno može dogovor. Kontakt: + 381641979 069 ... Prikaži broj . Dvosoban stan, Vršac | Prodaja · 42m² · 42.000€.

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 42.000 €, 52,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju deo kuće površine 60m2, u okviru porodične stambene zgrade sa upotrebnom dozvolom na Pivari. Struktura: hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i dve spavaće sobe. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje dvorište površine 1.5 a. Kuća je na odličnoj urbanizovanoj,....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 42.000 €, 65,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se zemljište od ukupno 32 ara na pet minuta hoda od autobuske okretnice u Rajkovcu. Plac ima front od 18m ka asfaltiranoj ulici sa priključcima za struju i vodu. Na placu od 11 ari su uknjižena stara kuća od naboja za rušenje, površine 65 m², i tri pomoćna objekta: vajat od....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 41.200 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Gružanskom jezeru 10 ari pored vode, 16 m od obale (Knićanski deo). Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.840 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvoiposobnog stana 54,92 m novogradnja centar Sremčice, Čukarica Na prodaju dvoiposoban stan površine 54,92 m u novogradnji, u mirnoj ulici u samom centru Sremčice, opština Čukarica. Stan se nalazi u okviru manjeg stambenog projekta koji čine dve savremene zgrade, sa uređenim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 110.000 €, 111,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća u slovenskom stilu na odličnoj lokaciji u Bockama. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Ulični deo kuće - stan u Miletićevoj ulici. Urađena etaža, tako da je stan uknjižen 41 m2. Kuhinja sa malom trepezarijom, kupatilo, velika dnevna i manja spavaća soba. Plinsko grejanje. Objekat je u izuzetno dobrom stanju. Svuda su postavljene na prozorima roletne i komarnici. Na....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa baštom u Lukinom Selu. Površine 138 m2, na prostranom placu od 15.21 ari. Kuća je po strukturi četvorosobna. Grejanje na čvrsta goriva. Na podovima keramika, parket Delimično renoviranaPVC spoljna stolarija nova u većini prostorija i drvena stolarija starija do ulice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 44 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja Ukupno Spratova: 8.

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lukino Selo – četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. Radovana Simića-Cige.

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 128,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 19,65 ari na kome su smeštena dva teniska terena sa površinama od po 261m2. Na samom placu postoji i stambeno poslovni objekat namenjen za različite namene, Na placu postoji bušotina sa dubinskom vodom. Svi objekti su legalizovani sa udelom 1/1. Sam plac je....

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 110.000 €, 314,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stambeno poslovne zgrade od 314m2 na 6.6 ari placa. Poslovni deo objekta se sastoji od: prijemnog odeljenja sa mašinskom alatnicom, radionicom sa magacinom. Stambeni prostor se sastoji od stana neto povrsine 161 m² - sprat objekta je nezavrsen. cena 110.000eur VISE INFO NA....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA Jednoiposoban stan, Čajetina - Zlatibor | Prodaja · 40m² · 110.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderno uređen i potpuno funkcionalan stan u useljivoj novogradnji,na odličnoj lokaciji,iznad Laste,sa brzom vezom ka autoputu i drugim delovima grada. Prodaje se sa svim ugradnim elementima (kuhinja,plakari) i belom tehnikom. Odlična investicija i/ili za studente,manje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izvorno jednoiposoban stan.Iz predsoblja ulazi se u sve prostorije.Potrebno je renoviranje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala - stari podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u starom podzemnom prolazu - ulaz u podzemni prolaz preko puta hotela Ambasador, prvi lokal sa leve strane. Površina lokala je 16 m2, sa mokrim čvorom (nema wc). Lokal je na prolaznom mestu, lako ga je naći, tako da je pogodan....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 110.000 €, 85,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji. U cenu je ukljuceno parking mesto u dvoristu zgrade. Velika terasa sa pogledom. Zgrada sa ukupno 9 stanova. Sopstveno centralno grejanje( nije prikaceno na gradsko grejanje) placa se samo u sezoni. Kontakt 063/524 -439 Prikaži broj Trosoban stan,....

 
 
 
  Apartman, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 389,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajemo dva teniska terena i vikend kucu ,uknjizeno i legalizovano Vikend kuca u osnovi 64m2 + 261m2 zgrada za sport,teniski tereni dimenzija 23.77x10.97 koji se svakodnevno koriste i odrzavaju Jedno kupatilo u vikendici i dva zasebna u sklopu terena Sopstveni bunar Nije fiksna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 110.000 €, 3535,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja zemljišta u Soko banji(Soko Banja)Prodaja zemljišta u Soko banji,srednje brdo.Plac se vodi kao gradjevinsko zemljište,do asfaltnog puta, struja, voda do placa. Lepa lokacija, na uzvišenju sa lepim pogledom, nedaleko od centra, oko 600 m.Postoji mogucnos deljenja parcele.Vredi....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 39.999 €, 27,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 1.0 stan u kući na dobroj lokaciji blizu centra Leštana. Sastoji se od sobe sa kuhinjom, kupatila i ostave. Stanu pripada i soba od 20m2, koju je moguce spojiti i napraviti jednu celinu. Uknjižen na 27m2. Bez tereta i zabeležbi. U cenu je uključena kuhinja. Pravo korisćenja....