• GoHome Professional
zadnjih 14 dana do 55000 eura do 70 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • zadnjih 14 dana do 55000 eura do 70 m2 parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - zadnjih 14 dana do 55000 eura do 70 m2 parking

  • Za upit "zadnjih 14 dana do 55000 eura do 70 m2 parking" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 1.728 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zemun, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2 . Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 59.740 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 60.000 €, 41,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se stan na prvom spratu, blizu centra i gradske plaže. Nalazi se u mirnom i prijatnom delu grada, u blizini svih važnih sadržaja. Uvek ima slobodnih parking mesta ispred zgrade. Stan je dvostrano orijentisan. Funkcionalan raspored, odlična lokacija i praktičan sprat čine ga....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'zadnjih 14 dana do 55000 eura do 70 m2 parking'
43.000 €
55.000 €
57.000 €
  Stan, STARA PAZOVA, 55.770 €, 41,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ID 1398 Za više informacija i razgledanje možete pozvati na 0643255742! BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Objekat: - 3 lamele, 56....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.187 €, 38,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

KUPOVINA DIREKTNO OD INVENSTITORA I POVRAĆAJ PDV-a !!! U ponudi su stanovi u stambenom objektu koji će biti završen 2027. godine, sa pažljivo biranim materijalima i modernim sistemima za maksimalnu udobnost. Karakteristike stana i zgrade: *Podno grejanje – uživajte u prijatnoj toplini....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.600 €, 35,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna garsonjera površine 34,45 m² u Vrnjačkoj Banji, u prirodnom okruženju i na odličnoj lokaciji u blizini centra, policijske stanice, škole i opštine. Stan je u izgradnji i projektovan po savremenim standardima stanovanja, sa naglaskom na funkcionalnost, komfor i prirodnu....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Klima Parking Novogradnja Terasa Podrum Mijaila Radovica 8 Sprat: 1 Spratnost: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.600 €, 34,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 58.000 €, 34,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na Zlatiboru – odlična lokacija, 500m od centra Prodaje se stan na prvom spratu ulici Mijaila Radovića 8, na atraktivnoj lokaciji na Zlatibor. Stan se nalazi na samo 500 metara od centra, a istovremeno pruža mir i privatnost idealno za odmor, život ili kao investicija....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 44.999 €, 31,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE LOKAL U KRAGUJEVCU Na prodaju poslovni prostor ukupne površine 31,07 m² , koji se nalazi u prizemlju stambeno-poslovnog objekta u ulici Vojvode Putnika u Kragujevcu. Prodaje ga prvi vlasnik, a sva dokumentacija je uredna i spremna za uknjižbu. Osnovne karakteristike Površina:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan ( u katastru - posl.prostor) u prizemlju kvalitetne stambene zgrade u nižem delu Mokranjčeve ulice, blizu crkve Sv.Nikola, vrtića, BUS stajališta i trgovina. Odlična investicija za izdavanje. Sastoji se od manjeg ulaznog dela, višenamenske prostorije, manje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.450 €, 29,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garsonjera sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Lift Parking Novogradnja Čajetinska Česma Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U Borči se prodaje nova garsonjera od 24 m² u zgradi iz 2022. godine. Stan se nalazi na niskom prizemlju šestospratne zgrade sa liftom i gleda na dvorište. Garsonjera je polunameštena i opremljena klimom, veš mašinom i kuhinjskim elementima sa šporetom i rernom. Grejanje je na struju.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 50.000 €, 25,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garsonjera, površine 25m2 na petom spratu stambene zgrade bez lifta. Sprat nije poslednji, pošto su na šestom spratu ostave. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i terasa. Stan ima pripadajuću ostavu. Grejanje je električno.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 42.000 €, 25,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 50.000 €, 24,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u samom centru Sokobanje, 24 m2. Stan se nalazi u neposrednoj blizini šetališta, i zbog svoje lokacije i konfiguracije, idealan je kako za život tako i za izdavanje. Nalazi se na drugom spratu manje porodične zgrade i sastoji se od ulaznog hodnika, višenamenske prostorije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 20,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevski bulevar, sut/4, ta,-Stvarna površina-20m2 , ugovorna površina-20.00m2, Prodaje se funkcionalna renovirana garsonjera u Mirijevskom bulevaru. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, vrtić, škola, tržni centar Karaburma kao i svi ostali sadržaji neophodni za....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 32.960 €, 16,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno parking mesto na atraktivnoj lokaciji - Grbavica. Površina: 16 m² Uknjiženo na ime vlasnika Nalazi se u garaži stambene zgrade Lak pristup i komforno parkiranje Pogodno za veća vozila Odlična lokacija u mirnom delu naselja Parking mesto je odmah dostupno za korišćenje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 30.000 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po klackalica sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i funkcionalno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz optimalnu iskorišćenost prostora i sigurno parkiranje vozila.....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po puzzle sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i savremeno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz maksimalnu iskorišćenost prostora i bezbedno odlaganje vozila. Garaža....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Karaburma, 23.000 €, 14,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renovirana garaža sa segmentim vratima. Mirijevski bulevar odmah posle TC Karaburma. Uz garažu se dobija i parking mesto ispred garaže. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Milena Kalezić br. licence 1993 Art nekretnine d.o.o. Beograd. Reg.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 44.000 €, 14,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se lokal u prvom redu kompleksa YUBC prema ulici Trešnjinog cveta, u pasažu sa pristupom iz te ulice. U neposrednoj blizini dostupne su tri opcije za parkiranje: plava zona, treća zona i parking na sat. U okruženju se nalaze Opština Novi Beograd, trzni centar Merkator, poslovni....