• GoHome Professional
www.status-nekretnine.com - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.status-nekretnine.com - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.status-nekretnine.com

  • Za upit "www.status-nekretnine.com" pronađeno 577 nekretnina - prosečna cena 1.504 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • novogradnja
    • pogodan
    • opremljen
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 987 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.630 €, 42,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo u Adicama Uknjižen Dvosoban Stan od 42 m2 na Odličnoj Lokaciji... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 564.000 €, 207,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Poslovni Prostor 207 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija Grejanje centralno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290 € na 280 € dana 14.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 280 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.12.2025 - 280 €
27.12.2025 - 290 €
14.02.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odlična, nameštena garsonjera 25m2 u centru grada, Vuka Karadžića ulica, 4. sprat, lift u zgradi, novija gradnja. Stan je okrečen, ima novi šporet i nov tv. Ima terasu, klimu, tv će biri ukoliko zakupac želi. Odmah useljiva, Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Salajka-Odlična kuća na veoma dobroj lokaciji, na samo 5 min do pešačke zone. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Internet Kablovska Podrum Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 226.600 €, 185,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Starom Futogu Petosobnu Porodičnu kuću 185 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
 
-28%

Promena cene sa 791.000 € na 572.300 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 572.300 €, 186,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 791.000 €
28.03.2026 - 572.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Petosoban PentHaus 186 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se nalazi u Izuzetno kvalitetnoj zgradi, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo savremenu ugradnju, hrastovi parketi,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.980 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 38 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 260 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se funkcionalan stan u Novom Sadu, Rotkvarija, na odličnoj lokaciji za svakodnevni život. Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 210.000 €, 166,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Uknjiženu Šestosobnu Porodičnu kuću 166 m2 u mirnom kraju na Top Lokaciji... kuće je spratna, svetla i funkcionalna ima Pet odvojenih spavaćih soba, dva mokra čvora, dve Lepe Terase i Verandu... grejanje je centralno... Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 140.000 €, 84,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan poslovni prostor na extra lokaciji u ul. Maksima Gorkog. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 329.600 €, 210,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo na 12 km od centra Novog Sada Uknjiženu Porodičnu Kuću na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Petosobna i Spratna 210 m2, kvalitetno je građena od kamena ima dva mokra čvora i lepe Terase kao i podrumske prostorije i Garažu grejanje je centralno na gas nalazi....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 69.000 €, 92,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Okolina Bačke Palanke-FANTASTIČNA KUĆA NA FRUŠKOJ GORI SA KVALITETNIM NAMEŠTAJEM 35 km OD NOVOG SADA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, lux opremljen, dvosoban stan 42m2 u Pupinovoj palati, centar grada, 6. sprat, dva lifta. Stan ima terasu, klimu, 2 tv-a, ktv+internet. Stan je takođe opremljen posuđem i posteljinom. Cena 650eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima.

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 155.750 € na 172.900 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 172.900 €, 46,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2025 - 155.750 €
28.03.2026 - 172.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Dvosoban stan 46 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Drugom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 566.500 €, 180,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Uknjiženu Porodičnu kuću 180 m2 na TIP-TOP LOKACIJI... kuća je starije gradnje, papirološki uredna, nalazi se na Placu od 368 m2 i Ima svu infrastrukturu... IDEALNO JE ZA BIZNIS ILI INVESTITORE... OBAVEZNO POGLEDATI... Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 195.700 €, 80,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Porodičnu kuću u srcu Salajke na placu 423 m2 sa svom neophodnom infrastrukturom... Kuća je starije gradnje, poseduje Lokal koji je bio u radu, funkcionalna je, ima kolski ulaz, nalazi se u lepoj ulici... Plac je u Idealnom delu sa komšijom... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 105.000 €, 128,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik-Vikendica 128 m2 na Lepom Placu 1760 m2 u Zelenoj Oazi-065/385 8880... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340 € na 320 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 320 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 340 €
24.03.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 42m2 na Bulevaru Kralja Petra, blizu Sajma, Bulevara, stanice, 1. sprat, lift u zgradi. Stan gleda u dvorište, ima terasa, klima, Cena 320eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 103.000 €, 30,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

PRELEPA VIKENDICA U FANTASTIČNOM KRAJU GDE PREDELI LJUBE NEBO 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Vikendica 118.450 € 46 m 2 2 Rakovac-Salaksije-Fantastična Vikend kuća 46 m2 sa terasom i Pogledom na Novi Sad i pola Južne Bačke-065/385 8880 Vikendica....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 257.500 €, 279,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se porodična kuća u Futogu, na odličnoj lokaciji, pogodna za porodično stanovanje ili poslovnu namenu. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 138.000 €, 47,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 47m2 , renoviran, svetao stan na prvom spratu u zgradi sa liftom. Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Hadži Ruvimovoj Odličan Namešten Trosoban stan 75 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi, ulično je orijentisan ima odvojenu dve spavaće sobe i Dve Lepe Terase zgrada ima lift grejanje je centralno Gradsko Parking u dvorištu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 100,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Najmirnijem delu Futoga Dvojnu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJI Kuća je Spratna i Četvorosobna 100 m2, kvalitetne je gradnje, svetla je i funkcionalna, ima Dnevnu sobu, hodnik, tri spavaće sobe, jedan mokri čvor i Terasu. grejanje je na gas kuća poseduje Garažu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 156.100 €, 59,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Lep Trosoban stan 59 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.700 €, 96,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Četvorosoban Dupleks stan 96 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov Parket, Medijapan Stolarija sa petokomornim PVC profilom,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična vikendica u Rakovcu na veoma lepom položaju. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.300 € na 144.200 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 154.500 €
21.03.2026 - 149.300 €
02.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA-TOP KUĆA NA TOP LOKACIJI* Prodajemo u Sremskoj Kamenici na Predivnoj Lokaciji kuću 90 m2 u neposrednoj blizini Nacionalnog parka na TOP LOKACIJI Kuća je četvorosobna na Sprat prodaje se nameštena namenjena je za stanovanje i uživanje Svi završni radovi su....

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 260.000 €, 5640,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se zemljište 5640m2 na potezu Novi Sad-Rumenka, predviđeno za mala i srednja preduzeća. Blizu glavnog puta. Cena 260 000eu. Pored se nalazi zemljište iste površine koje se takođe prodaje. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 169.230 € na 163.770 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 163.770 €, 53,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 169.230 €
21.04.2026 - 163.770 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 53 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 370 €, 90,00 m2 cca 4 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 400 €
11.04.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

izdaje se magacinski prostor 90m2 na Telepu, u dvorištu kuće, , kolski ulaz, cena 370eu. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Magacin 500 € 105 m 2 0 Futog-Odmah Useljiv Magacinski Prostor 105 m2 na Glavnom Putu-Zakup 500e-065/385....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 201.000 €, 162,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 411 m2, u jednoj od najmirnijih ulica u Veterniku Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 214.200 €, 63,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
  Plac, BEČEJ, 165.000 €, 258,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na veoma atraktivnoj lokaciji u Bečeju nalazi se stari objekat oko 258 m2 na parceli od 484 m2. Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 53m2 na Staroj Detelinari, Braće Mogin ulica, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, kuhinja odvojena, useljiv od 01. 06. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u srcu Nove Detelinare Fantastično Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 500 €
28.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran dvosoban stan od 43m² na Grbavici, u ulici Bulevar Cara Lazara, preko puta Doma zdravlja. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 577)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>