• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs što veći - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći

  • Za upit "www.indomio.rs što veći" pronađeno 50 546 nekretnina - prosečna cena 1.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 123.600 €, 29473,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2024.,

www.indomio.rs

Fantastičan osunčan plac 29470 m2 za Vinograd i Kupce sa Posebnim Stilom života sa pogledom gde Priroda ljubi nebo Prodajemo u srcu Naše ravničarske Planine Fruške Gore Izuzetno Lepu,Veliku i kvalitetnu Parcelu od 29470 m2 na TOP LOKACIJIna Placu postoji Vikendica od 95 m2 zemljište....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 590.000 €, 29400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac pravilnog oblika, u gradjevinskom području, površine 29.399m2 ( 2ha, 94 ara ). Struja, gas i put prolaze pored placa. Agencijska provizija 2,5%. .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 200.000 €, 29200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

lac se nalazi u lepom i mirnom delu naselja. Pogodan za više namena. Uknjižen. Agenc. provizija 2% Agent: Nebojša Bucalo br. licence 509 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd Reg. br.339 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 144.870 €, 29000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: P399 Odlično zemljište u selu Drlupa površine 2,9 hektara (290 ari) nedaleko od Kosmaja. Pored puta je kompletna infrastruktura. Ukoliko želite više informacija, pozovite broj: +38163/70-30-538 - Nataša +38162/80-10-641 - Tanja Angecijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, APATIN, 35.000 €, 28800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 2ha 77ar i 34m2 poljoprivrednog zemljišta u komadu, sa ucrtanim objektom od 34m2. Front oko 150m2 .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 95.000 €, 28770,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište nedaleko od naselja Aleksandrovo. .

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 718.000 €, 28737,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Parcela od 287,4 ari se nalazi odmah uz petlju gde se izlazi za Pećince iz pravca ka Beogradu. Opština Pećinci je uradila Plan detaljne regulacijeindustrijskih radnih zona,a na osnovu njega ova parcela se nalazi u gradjevinskom zemljištu, koje se nalazi izvan gradjevinskog područja....

 
 
 
  Plac, RUMA, 180.000 €, 28700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna investiciona prilika: Voćnjak pod jabukom na površini od 28.698 m² u punom rodu – sorte Crveni Delišes, Zlatni Delišes i Gala, u blizini Borkovačkog jezera Nudimo jedinstvenu i ekskluzivnu investicionu priliku – voćnjak zasađen 2017. godine, na velikoj parceli od 28.698....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 143.000 €, 28600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.indomio.rs

Na obodu Kosmaja, na blagoj padini, istošno orjentisana u ponudi je ova parcela, kategorisana kao poljoprivredno zemljište. Sastoji se od 4 spojene parcele uknjižene na istog vlasnika. Povezane su kolskim putem sa makadamskim putem udaljeno oko 400m. U proceduri i planu opštine Sopot....

 
 
 
  Plac, ZAKLOPAČA, 570.000 €, 28484,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Placevi u komercijalnoj zoni , dozvoljena gradnja , struja , voda. Do placa je trafo na 50 m. Idealno za skladišta , magacine i ostalu industrijsku gradnju. Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 42787. .

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 870.000 €, 28300,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlično pozicioniran pravilan plac, sa frontom do ulice 85m. Građevinsko zemljiše, struja i voda sa obe strane placa. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 400.000 €, 28000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Na placu su tri upisana objekta, sa funkcionalnom kućom. Zemljište je u građevinskom području. Čist i raskrčen teren sa malo šiblja. Napravljen i idejni projekat. Ima informaciju o lokaciji. Struja, ulično svetlo, vodovod kroz celo imanje, plinska instalacija, kablovska. Potrebno....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 420.000 €, 28000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

INDUSTRIJSKA ZONA,PORED AUTO PUTA ZG .

 
 
 
  Plac, MLADENOVAC, Centar, 75.000 €, 28000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.indomio.rs

P388 Odlicno imanje U Velikoj Ivanci od 2ha i 80ari sa kucom i pomocnim objektima.Nalazi se pored asfaltnog puta,na placu postoji bunar.Dobro pozicioniran,prelep pogled na Kosmaj. Natasa 063 7030 538 Sloba 062 8010 640 Tanja 062 8010 641 Sanja 060 1764 777 .

 
 
 
  Plac, KOVAČICA, 13.000 €, 28000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U ataru KO Debeljača, bliže Kovačici na prodaju poljoprivredno zemljište 2. klase, u komadu 5,5, lanaca /285 ari/, pogodno za sađenje svih poljoprivrednih kultura. cena 13.000 eura po lancu. U ataru sela idvor na prodaju njiva 1. klase u potezu "Duboka Dolina" 0d 71 ar,....

 
 
 
  Plac, IRIG, 650.000 €, 27953,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2022.,

www.indomio.rs

Na obroncima Fruške Gore, u blizini Iriškog Venca, nalazi se ovaj prelepi plac od skoro 3 hektara. Slobodno ga možemo nazvati biserom u našoj ponudi, ne samo zbog svoje veličine već i zbog izvanredne pozicioniranosti. Sa jedne strane se graniči sa nacionalnim parkom Fruška Gora a....

 
 
 
  Plac, KAC, 1.375.000 €, 27500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 27.541 m2 na 500m od autoputa! Industrijska zona, gas na placu. Na 50m od parcele predviđena trafo stanica. Do parcele je stigao asfaltni put, a u budućnosti je predviđen put sa tri strane parcele. Dimenzije parcele su cca 60x550m. Idealno za hale, fabrike, skladišta,....

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 685.000 €, 27468,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Pećinci - Prhovo plac, 274.68 ari, front prema ulici 294m Prodaje se zemljište u privredno radnoj zoni od 274.68 ari u Prhovu. Front prema asfaltiranoj ulici je 294m. Pored zemljišta je sprovedena instalacija gasa i struje. Prema informaciji o lokaciji, parcela se nalazi u privredno....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 233.214 €, 27437,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo poljoprivredno zemljište, u selu Kremna, po kulturi pašnjak 6. i 7. klase, koje se sastoji od 4 parcele sledećih površina: parcela 6415/3 KO Kremna, površine 40 ari i 91 m2 parcela 6418/2 KO Kremna, površine 49 ari i 99 m2 parcela 8215 KO Kremna, površine 106 ari i 89 m2....

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 82.000 €, 27200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište u zablaću, ukupne površine 2.72 Ha, koje se sastoji od 4 parcele. Postoji mogućnost odvojene kupovine parcela. Prva parcela je površine 76 ari,nalazi se u potesu Krivaja,po kulturi njiva 2. klase pod zasadom jabuke sorte Ajdaret, starosti 15 godina,....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 2.020.000 €, 26902,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Industrijsko građevinsko zemljište na izuzetnom mestu, na obodu Niša. Zemljište se nalazi severno od autoputa Beograd-Sofija i zapadno od Čamurlijskog puta. Sa ove lokacije se može odmah uključiti na autoput prema Beogradu, Solunu ili Sofiji. Takođe, nalazi se u blizini niškog aerodroma....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 10.545 €, 26900,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se obradivo poljoprivredno zemljište u Medojevcu površine 269a. .

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 270.000 €, 26800,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Poljoprivredno zemljište u Čeneju blizu Zadruge,obradivo,put sa tri strane placa . . . .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 268.000 €, 26773,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac Donja Trnava površine 26.773 m2, građevinsko zemljište. Plac se nalazi u blizini crkve u Donjoj Trnavi. Izlazi na asfaltni put. Struja voda pored placa. Površina placa je 267,73 ARA. Cena placa je 268.000 EUR. Plac je,svojina 1/1. Za više informacija javite se .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 20.000 €, 26600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište od 266a od toga je 41a pod panjevima jer je nekada bila šuma i nije obradivo zemljište. Sa dve strane njive postoji put. Trenutno je pšenica na njivi. Retko u ponudi! .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 19.500 €, 26500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2025.,

www.indomio.rs

Velika parcela od 2,65 h na 15km od Jagodine u ataru sela Vranovac . Ukupnu površinu zemlje čine spojene tri parcele u jednu celinu. Parcela je poljoprivredno zemljište veoma zgodna za bilo koju poljoprivrednu kulturu ,a može poslužiti za podizanje solarnih panela obzirom da je parcela....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 53.000 € na 50.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MEĐULUŽJE, 50.000 €, 26400,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2024 - 70.000 €
25.08.2024 - 60.000 €
13.06.2025 - 53.000 €
10.04.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se zemljište u Mladenovcu, na teritoriji naselja Kovačevac. Građevinsko zemljište se nalazi iza kuća u Lađevačkoj ulici i ima 48 ari. Poljoprivredno zemljište ima ukupno 216 ari i nalazi se na nekoliko lokacija: U ulici Put za Ravnicu je parcela od 14 ari, a kod starog groblja....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 52.000 €, 26300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo oko 6,5 jutara zemlje u Pačiru. Cena 8000 evra/jutro. .

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.950.000 €, 26077,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 2.6 ha (260 ari) zemljišta u Batajnici, na obodu naselja Belarica. Kontakt telefon 065 660 5658 Cena zemljišta 7500 eur/ar Agencijsku proviziju u visini od 2% od ugovorene cene plaća kupac. .

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 650.000 €, 26073,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinsko zemljište površine 26.073 m2 smešteno u industrijskoj zoni Stare Pazove, jedne od najdinamičnije razvijajućih privrednih oblasti u regionu. Parcela je smeštena u drugom redu od glavnog puta, 500 m udaljena od autoputa BeogradNovi Sad (E75), što omogućava odličnu....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 15.832 €, 26025,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se obradivo poljoprivreno zemljište u Ribniku površine 260,25a. .

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 390.000 €, 26000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi zemljište u građevinskom području naselja Prhovo sa nemenom površine za radnu zonu. .

 
 
 
  Plac, ŽABALJ, 380.000 €, 25875,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
+29%

Promena cene sa 70.000 € na 90.000 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SOPOT, 90.000 €, 25814,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.09.2024 - 70.000 €
20.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.09.2024.,

www.indomio.rs

Sopot, Stojnik - Banjički put plac, 258.14 ari, poljoprivredno zemljište, objekat na parceli 60m2, struja Između Avale i Kosmaja, na nadmorskoj visini od 300 metara, a na sat vremena vožnje od Beograda, nalazi se seosko imanje u mestu Stojnik. U blizini vikend naselja, a na 300 metara....

 
 
 
  Plac, KAC, 1.340.040 €, 25770,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Parcela ukupne površine 25.770m2 - asfaltni put, u neposrednoj blizini magistralnog puta NS-ZR - cena 52 eur/m2 -uknjiženo 1/1 Za više informacija kontaktirajte nas na 066/82-92-200 Igor Ćućuz, N-NEKRETNINE, broj licence 1405, Bulevar Evrope 44 Novi Sad. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 25.767 €, 25767,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljite u Međureču površine 257,67a. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 37.000 €, 25400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je poljoprivredno zemljište u Barajevu, obrađeno, bez useva. U komadu deo parcele se vodi kao njiva 4. klase, a drugi deo šuma 3. klase. Do parcele se dolazi zemljanim putem, između 300m-600m do asfalta. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća.....

 
 
 
  Plac, ŠABAC, 140.000 €, 25300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124465, deljiv, njiva. Velika parcela poljoprivrednog zemljišta od 2,5ha na Fruškoj gori, sa nestvarnim pogledom na ceo Srem, nedaleko od asfalta koji od Divoša vodi prema Rohalj bazi i grebenu Fr.gore, pozicionirana naspram manastira Kuveždin. Parcela je većim delom....

 
 
 
  Plac, ŠABAC, 1.500.000 €, 25066,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Šabac, Majur - Magazinovača plac, 250.66ari, građevinsko zemljište U ponudi plac na izuzetnoj lokaciji, u industrijskoj zoni Šapca, na samo nekoliko minuta od grada. Nalazi se u blizini auto-puta Ruma-Šabac. Pogodan je za sve industrijske komplekse, magacine, kao i poslovne zgrade.....

 
 
 
  Plac, RAŠKA, 3.750.000 €, 25000,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac od 250 ari na odličnoj lokaciji u vikend naselju Kopaonika. Nalazi se iznad Novog Milmarija Kraljevih čardaka u delu kod Zoneda gde je odobrena gradnja i poseduje Lokacijske uslove. Prodaje se u celosti i predstavlja izuzetnu investiciju namenjenu za sve modele gradnje. Urban....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 400.000 €, 25000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište 2.5 ha – Čajetina (Zlatibor) Prodaje se atraktivno poljoprivredno zemljište površine 2.5 hektara, koje se prostire na tri povezane parcele u opštini Čajetina, na izuzetnoj lokaciji sa velikim potencijalom. Lokacija: Zemljište se nalazi na samo 4....

 
 
 
  Plac, LJIG, 20.000 €, 24405,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se imanje u Ljigu, na 100km od Beograda, u selu Bošnjanović. Zemljište je većim delom ( 230 ari)njiva, a jednim delom( 14 ari )šuma. Uknjiženo. Odlično kao investicija i razvoj. Agencijska provizija 2%//Agent:064-674-1069// .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 789)