• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs što manji - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji

  • Za upit "www.indomio.rs što manji" pronađeno 50 509 nekretnina - prosečna cena 1.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 40.150 €, 13,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Na prodaju garsonjera površine 13m² u naselju Avijacija. Stan se nalazi u prizemlju zgrade stare oko 15 godina i ima poseban ulaz iz dvorišta, što pruža dodatnu privatnost i praktičnost. Nekretnina je uknjižena 1/1 i moguća je kupovina putem stambenog kredita, što je čini....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

U savremenom stambeno-poslovnom objektu prodaje se parking mesto (klasično, ne na klackalici) na nivou -2. Pristup putem rampe, komforna saobraćajnica, pokriveno video nadzorom. Izražena cena je bez PDV-a. Agencijska provizija za kupca iznosi 750 eur. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 19.000 €, 13,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dva garažna mesta na Bulevaru Patrijarha Pavla, u podzemnoj garaži u novom modernom kompleksu stambenih zgrada. Garažna mesta se nalaze na nivou -2, veličine 13m2. Garaže imaju veliki komforan ulaz/izlaz uz fizičko bezbeđenje i stalan video nadzor. Garažno mesto je veoma....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 32.000 €, 13,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je parking mesto u zgradi zvanoj San City na drugom nivou . Uknjizeno na 13 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Dedinje, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje garaznog mesta na -1 nivou u Beogradu na Vodi - BW Eterna ili BW Lumia. Cena izdavanja 100 EUR. Agent Ivana: 5454 Broj u registru posrednika: 1768 Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Altina, 24.250 €, 13,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128444, uknjižen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 200 €, 13,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal površine 13m2 u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog dela i mokrog čvora bez toaleta. U prostoru postoji klima a grejanje je centralno. Nalazi se na dobroj i prometnoj lokaciji. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit u....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 17.000 €, 13,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja parking mesta u garaži,Zemun,Banijska,17000eur +PDV 20% U ponudi su na prodaju više parking mesta u garaži u Zemunu,u Banijskokoj ulici. . Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi prostrano garažno mesto u okviru stambene zgrade. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 100 evra u skladu sa Opstim uslovima poslovanja. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 100% .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Parking mesto na gornjem nivou klackalice. Odmah spremno za korišćenje. Novogradnja, dobijena upotrebna dozvola. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Lekino Brdo, 80 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto na Lekinom brdu -visine 1.80, do dve tone, odlično mesto vrlo komforno za parkiranje. Cena 80 evra mesečno. Agencijska provizija 100% Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 70 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto u ulici Kraljevića Marka, u podzemnoj garaži moderne nove stambene zgrade. Garažno mesto se nalazi na nivou -2, veličine 13m2 Garaža ima veliki komforan ulaz/izlaz uz fizičko bezbeđenje i stalan video nadzor. Garažno mesto je veoma komforno za parkiranje većih....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110115, uknjižen, garažno mesto. Prodaje se garazno mesto od 13m², u pitanju je gm klackalica. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€ posrednička provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 62.000 €, 13,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kolarčeva, sut, eg, uknjižen, lokal u podzemnom prolazu za razne delatnosti-Ugovorna površina 12m2. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Aviv Parka, u ulici Živka Davidovića, izdaje se garažno mesto u luksuznoj novogradnji. U pitanju je sistem „klackalica“, koji omogućava praktično i sigurno parkiranje u okviru zatvorenog garažnog prostora. Lokacija je izuzetno pogodna kako za stanare okolnih....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Parking mesto u garaži stambenog objekta, 12.50 m2, klackalica, donje mesto. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 150 eur u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Dorćol, 150 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 107415, garažno mesto. U ponudi za izdavanje je parking mesto u strogom centru grada, u garaži novoizgrađenog elitnog kompleksa K District.Obezbeđeno je video nadzorom i čuvarima 24/7. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100€. Telefoni:....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 180 € na 150 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 150 €, 13,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 180 €
11.05.2026 - 150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Omladinskih brigada, -2/, uknjižen-Stvarna površina-13m2 , ugovorna površina-13.00m2, Garažno mesto se nalazi pored stuba, odlično mesto. Agencijska provizija koju plaća zakupac pri zakupu ove nepokretnosti iznosi 50% - 100% od ugovorene cene zakupa Oznaka na mapi pokazuje približnu....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 30.000 €, 13,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98983. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Lion, 17.000 €, 13,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Parking mesto u podzemnoj garaži, u podrumu nove zgrade sa ukupno pet spratova. Autolift, parking mesto na klackalici dole. Oglašena cena je sa uračunatim Pdv-om. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 120 €, 13,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Južni bulevar - Lepa garaža u novijoj zgradi 13 m2 - Lift suteren/5 - Odmah u upotrebi - Preporuka Agencijska provizija za zakupca je 50% od prve zakupnine. Agent: Stevan Martinović, licenca 810 (064 809 1136). .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 400 €, 13,00 m2 cca 31 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kolarčeva, st/0, klima-Stvarna površina-13m2 , ugovorna površina-12.00m2, Retko u ponudi! Izdaje se lokal na odličnoj lokaciji u strogom centru Beograda, Stari grad. Lokal na prometnoj lokaciji, može se koristiti za razne delatnosti. Agencijska provizija koju plaća zakupac pri zakupu....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Terazije, 120 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131604. Izdajemo garažno mesto na gornjoj klackalici, u luksuznoj novoizgrađenoj zgradi u Bistričkoj ulici u blizini TC Zira. Ulazak u garažu je autoliftom, direktno sa ulice, liftom se upravlja daljinski a svetla se pale automatski. Garažno mesto je na gornjoj klackalici....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 40.000 €, 13,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

GREJANJE - CG, sprat PR/, GARAŽA Agencijska provizija 2%. ID oglasa: 43127. .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 90 € na 80 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, 80 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 100 €
29.03.2026 - 90 €
10.04.2026 - 80 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno parking mesto u kompleksu Avenija garden. Nalazi se na nivou -1, površine 13m2. Odmah slobodno. Agencijska provizija u visini jedne zakupnine. Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 300, 066 82 92 200, Bulevar Evrope 44, N-NEKRETNINE,....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Terazije, 20.750 €, 13,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130921, struja, uknjižen. Prodaje se garazno mesto 12.62m2 u stambenoj zgradi u Ljube Didića, Hadzipopovac - Palilula. Ulazak u garazu, na nivo -1 teretnim liftom. Pozivanje lifta i otvaranje vrata pomocu daljinca - ne izlazi se iz auta. U garazi ima ukupno 8 parking....

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Parking mesto u sigurnom i zatvorenom garažnom prostoru na nivou -1 u Karpoševoj ulici. Pristup garažnim mestima preko savremenog autolifta. Pogodno i za stanare okolnih zgrada. Cena je bez PDV-a. Agencijska provizija za kupca 1.000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije....

 
 
 
  Garaža, MALI MOKRI LUG, 19.500 €, 13,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117781, struja. Prodajemo garažno mesto na donjoj platformi u stambeno poslovnoj zgradi. Garaža je čista, suva, pokrivena video nadzorom. Odličan prilaz i manevarski prostor u garaži. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine čija je cena niža od 35.000€....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117705, garažno mesto. Klackalica donja, pogodna za sva vozila.Depozit u visini mesečnog zakupa. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100€. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 27.000 € na 25.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 25.000 €, 13,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 30.000 €
05.04.2026 - 27.000 €
29.04.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Garžno mesto u prizemlju zgrade sa rolo vratima. Pogodno za sve automobile. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 130 €, 13,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje garažnog mesta, podzemna garaža, odvojeno mesto, pogodno za veća vozila. Izdaje se garažno mesto u okviru objekta sa veoma dobrim prilazom i komfornim manevrisanjem. Pristup garaži je jednostavan, sa dovoljno prostora za ulazak i izlazak bez komplikacija. Parking mesto je....

 
 
 
  Garaža, BELI POTOK, 35.000 €, 13,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131168, struja, uknjižen, garažno mesto. Garazno mesto u novoj zgradi u ulici Jove Ilica , 2 nivo, 13kvm, ulaz iz ulice Jove Ilica. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 17.000 € na 15.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 17.000 €
27.03.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižena garažna mesta u nivou visokog prizemlja. Pogodno za vozila svih dimenzija. Odličan manevarski prostor. Ulaz sa rampom. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 120 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ponuda vrhunskih garažnih mesta u modernom, novoizgrađenom objektu na prestižnoj lokaciji. Na raspolaganju su parking mesta različitih kvadratura raspoređena na više nivoa. Objekat odlikuju najviši standardi gradnje, praktičan prilaz i reprezentativan ulaz sa 24/7 video nadzorom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 100 €, 13,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Jurija Gagarina, -2 nivo-Garažno mesto u bloku a na -2 nivou. U cenu zakupa uračunato troškovi održavanja. Agencijska provizija 100 evra .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 110 € na 100 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 100 €, 13,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 110 €
17.04.2026 - 100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garažno mesto na Bulbulderu u blizini Gradske bolnice, pogodno za sve tipove automobila. Mesečni troškovi 600rsd, obavezan depozit u visini zakupnine. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Miloš Graora br. licence 4996 "Art nekretnine"....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 13,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u Belvilu, ulazak na karticu, rampa, novogradnja, video nadzor. U cenu nisu uračunati troškovi. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, TERASA, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 10181. .

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 21.000 €, 13,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u zgradi novije gradnje. Parking mesto ima 13m2 i moguće je parkiranje i većih automobila. Garaža je pod stalnim video nadzorom. Ulaz u garažu je direktno sa ulice. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....