• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • www.indomio.rs što manji - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji

  • Za upit "www.indomio.rs što manji" pronađeno 50 508 nekretnina - prosečna cena 1.323 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 106965, III/. Izdaje se garsonjera, 20m2, u centru. PET FRIENDLY. Useljivo odmah. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 300 €, 20,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se kancelarija na vračaru .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.500 €, 20,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan je na odličnoj lokaciji, dvorišno orijentisan. Ima parking mesto koje pripada stanu. Idealan je za početak samostalnog života. Pogodan je za studente i mlade zbog svoje lokacije, par minuta hoda do centra i direktna linija ka fakultetima. Nekretnina koju bi definitivno trebali....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lion, 80.000 €, 20,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja lokala Beograd, ZVEZDARA, ĐERAM, Tršćanska, UKNJIŽEN, lokal sa izlogom i mokrim čvorom u prizemlju stambene zgrade, terasa, godina gradnje: 2004, cg, u lokalu je dugogodišnji zakupac koji bi rado ostao u zakupu,, Trenutni iznos rente - na upit usmeno. KONTAKT: 064/959-0934....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 100 €, 20,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na prvom spratu, 20 m² + kuhinjom i toaletom. Prostor je pogodan za kancelariju, ordinaciju, salon, privatnu školu i drugo . Površina: 20 m² Prvi sprat, svetao i uredan Dodatni prostor:Kuhinja i toalet .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Golf Naselje, 350 €, 20,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo lokal u maloj poslovnoj zgradi pored Tehnomanije u Požeškoj ulici na Banovom brdu. Pogodan za razne delatnosti: kozmetičke usluge, stomatološke ordinacije, razne kancelarijske poslove.. Poseduje toalet. Grejanje je CG. Odmah useljiv. Slobodan parking oko zgrade. Obavezan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 220 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera 20m2 u Kraljevića Marka ulici, blizu Socijalnog, Bulevara, 5. sprat, niej poslednji, ima lift u zgradi. Stan nema terasu, ima klima, cena 220eu. Biće novi frižidrer i šporet. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE GARSONJERA U MIRNOM DELU KOPERNIKOVE ULICE, NA TRECEM SPRATU U ZGRADI BEZ LIFTA. STAN SE PRODAJE SA SVIM NAMEŠTAJEM I BELOM TEHNIKOM. AGENCIJSKA PROVIZIJA JE URAČUNATA U CENU. REGISTAR POSREDNIKA 1500. BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 0603105957 I 069640221 .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Rotkvarija, 27.800 €, 20,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Rotkvarija, ulica Lukijana Mušickog. Prizemna garaža u dvorištu zgrade. Širina ulaza 2.80m, visina 2.20m. Ima struju. Uknjižena. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085) .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 56.650 €, 20,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu i retku ponudu, garsonjera na top lokaciji, nalazi se u blizini Sajma, Medicinskog fakulteta, kliničkog centra. U blizini autobusa koji vodi ka Centru i svim ostalim lokacijama u gradu. Odlična ponuda kako za život tako i za izdavanje. Pozovite za sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Mesečne režije oko 12.000RSD, odmah useljiv. Bez ljubimaca. Depozit obavezan. Stan ima veš mašinu i šporet, naknadno uneto.U režije spada Infostan koji je oko 5000 dinara, struja u zavisnosti od potrošnje(oko 2000 dinara). Box paket je otkazan, mogu sami da uvedu ako žele. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 56.650 €, 20,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalna garsonjera površine 20 m², smeštena u prizemlju zgrade u Zmaj Jovinoj ulici, jednoj od najtraženijih i najživopisnijih lokacija u centru Novog Sada. Ovaj deo grada odiše posebnim šarmom, okružen pešačkom zonom, kulturnim sadržajima, restoranima, kafićima....

 
 
 
 
-31%

Promena cene sa 80.000 € na 55.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 55.000 €, 20,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2024 - 110.000 €
19.12.2025 - 80.000 €
25.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije - Balkanska lokal, 1.0, 20m2, 1/3, CG, telefon, interfon Na izuzetnoj lokaciji u samom centru Beograda, prodaje se lokal od 20 m2 pogodan za razne delatnosti. Nalazi se na prvom spratu poslovne zgrade. Na jednom je nivou. Struktuiran je kao jedna otvorena prostorija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 40.000 €, 20,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u zajedničkom dvorištu sa pripadajućim delom dvorišta na korišćenje.Odlična infrastruktura,blizina prevoza,marketa.Potrebna je adaptacija objekta. Uknjižen kao idealni deo zgrade, shodno tome nije moguća kupovina iz stembenog kredita, samo za keš kupce. Idealno za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

GARSONJERA U CENTRU SA URAČUNATIM TROŠKOVIMA---Agencijska šifra: 9112394. Izdaje se kompletno nameštena garsonjera u na 5. spratu zgarde  saliftom, u Centru. U cenu zakupa su uračunati svi troškovi informatike, struje, interneta i kablovske.Useljiva 21.04.2026.Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 122.000 €, 20,00 m2 cca 6100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

0.5, 20,5m2(terasa 0.5), TA, III/IV, telefon, interfon. Uknjiženo 20m2. Izuzetno funkcionalna garsonjera u centru grada, zapadno orijentisana. Idealna i za stanovanje i kao investicija, jer se nalazi u blizini Knez Mihailove i mnogih fakulteta. Renovirana i opremljena. Kontakt 064/81....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 200 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Detelinara, ulica Janka Čmelika. Nameštena garsonjera veličine 20m² u prizemlju stambene zgrade. Blizina OŠ ´Svetozar Toza Marković´. Bez veš-mašine, šporeta, tv-a i klima uređaja. Ulično orijentisana. Grejanje na struju - norveški radijator. Useljiva odmah. (Vinson nekretnine,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 350 €, 20,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Evo jednog lepog i profesionalnog opisa koji možeš koristiti za oglas: --- Izdaje se lokal u ulici Ratka Mitrovića, na Čukarici. Lokal ima ukupno 20 m² otvorenog prostora, što ga čini veoma funkcionalnim i lako prilagodljivim različitim delatnostima. Poseduje i malu ostavu, kao i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

U unutrašnjem delu tržnog centra Ivanium izdaje se funkcionalan i uredan poslovni prostor površine 20 m². Prostor je do skoro bio u upotrebi, održavan i odmah spreman za nastavak rada bez većih ulaganja. Zahvaljujući svom rasporedu i poziciji unutar centra, pogodan je za različite....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.500 €, 20,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 24.133 €, 20,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 37.080 €, 20,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen dvorišni stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 58.350 €, 20,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2023.,

www.indomio.rs

SAMO KOD NAS U PONUDI! Nudimo Vam perfektnu garsonjeru u jednoj od najlepših ulica u Novom Sadu, u Slovačkoj! Pozicija stana je fenomenalna, u neposrednoj blizini možete pronaći sve što Vam je potrebno za život: prodavnice, markete, pekare, apoteke, kafiće, restorane, menjačnice kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renovirana garsonjera od 20 m² u prizemlju stambene zgrade sa ukupno 4 sprata, u naselju Sajmište, Novi Sad. Stan je namešten i opremljen za udoban svakodnevni život. Sadrži kupatilo, kuhinjske elemente, frižider, šporet, rernu, ležaj i plakar, a dostupni su i internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 66.950 €, 20,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je garsonjera površine oko 20 m², smeštena u polusuterenu zgrade u ulici Futoška 74. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, a dodatnu praktičnost pruža i ostava koja je uračunata u ponudu. Cena iznosi 66.950 evra, na šta se dodaje i agencijska provizija. Ova nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 9112653.Izdaje se nameštena garsonjera (20 m2) na 1. spratu stambene zgrade na Podbari. Useljiva je odmah. Potreban depozit u iznosu od 150 EUR.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NIŠ, Medijana, 100 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garaža u centru, kod Dušanovog bazara. Površine je 20m2, 5x4, ima struju ima vodu, može veći auto. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se naplaćuje jednokratno. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 250 €, 20,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal kod Niškog Kulturnog centra i crkve Svetog Nikole. Nalazi se u prizemlju stambeno-poslovne zgrade. Površina lokala je 20m2 i sastoji se od jedne prostorije, čajne kuhinje i toaleta. Grejanje je na struju, putem klima uređaja. Nalazi se na prometnoj lokaciji. Lokal....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 23.446 €, 20,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230 €, 20,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 250 €
05.04.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE GARSONJERA U MIRNOM DELU KOPERNIKOVE ULICE, NA TRECEM SPRATU BEZ LIFTA, IDEALAN ZA JEDNU OSOBU. INFORMATIKA OKO 7000RSD SA URACUNATIM GREJANJEM U ZIMSKOM PERIODU, U LETNEM SU RACUNI MANJI. ODMAH USELJIVO. DEPOZIT OBAVEZAN, PROVIZIJA AGENCIJSKA 50%. REGISTAR POSREDNIKA 1500.....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 52.000 €, 20,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Vikend kuća površine 20m2, na placu od 40ari. Parcela je ograđena sa sve četiri strane i na njoj se nalazi oko 40 stabala oraha i raznovrsnog voća. Plac je ravan i fronta širine 35 metara. Vikendica se nalazi u izuzetno mirnom naselju. Uknjiženo 1/1. Lokacija: Stari Slankamen Reg.br.posrednika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se u suturenu manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim novim nameštajem i novim električnim uređajima i posle renoviranja neuseljavan. Površina stana je 20 m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Miljakovac, 300 €, 20,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten lokal u prizemju zgrade okrenut prema glavnoj ulici. Lokal se sastoji od tri prostorije: ulaznog dela solarijuma,sobe za masažu i mokrog čvora. Idealan je za frizerski salon, solarijum, salon za masažu ili neku drigu delatnost u dogovoru sa zakupodavcem. Do sada....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal na prodaju - TC Ivanium, Balkanska, 20 m2, 55.000 euraNa prodaju lokal površine 20 m2, smešten na visokom prizemlju Tržnog centra Ivanium, u Balkanskoj ulici, na izuzetno frekventnoj i atraktivnoj lokaciji u centru grada.Lokal je uknjižen i odmah dostupan za korišćenje.Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Novi Beograd, 70 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Dedinje, 100 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

#43497, Izdavanje, tip_5, Beograd, BEOGRAD NA VODI, 20 m. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u Gročanskoj ulici, u garaži nove lux zgrade. Cena je sa PDV-om. Spuštanje na lift, na dva nivoa, sa klackalicom. Agencijska provizija 2%.//Agent:060-15-88-466// .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 55.000 € na 51.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 51.000 €, 20,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 55.000 €
17.05.2026 - 51.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal na atraktivnoj lokaciji u samom centru grada, smešten u okviru tržnog centra na prvom spratu, što obezbeđuje dobru vidljivost i stalnu frekvenciju posetilaca. Zahvaljujući centralnoj poziciji i okruženju sa brojnim prodajnim i uslužnim sadržajima, ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 47.500 €, 20,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen studio površine 20 m², lociran u kompleksu Kraljevi čardaci, u Vikend naselju na Kopaoniku. Karakteristike: Cena: 47.500 EUR Lokacija: Kopaonik, Vikend naselje, kompleks Kraljevi čardaci, 3,5 km udaljen od centra Kopaonika Površina: 20 m² Apartman: Studio je opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPA GARSONJERA U UŽEM CENTRU GRADA---Agencijska šifra: 9112570. Izdaje se lepo nameštena garsonjera u prizemlju zgrade u Centru. Useljivo je od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Klisa, 170 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena, dvorišna  garsonjera na Klisi, u blizini Najlon pijace i tržnog centra Big. U stanu je podno grejanje. Troškovi su mali. Stan ima jako dobru termoizolaciju Ima ležaj za spavanje i fotelju na razvlačenje. Stan je slobodan od 01.06.2026. (AleksUna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 129.000 €, 20,00 m2 cca 6450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Uknjižena na prodavca 1/1 bez tereta i zabeležbi. Odlično održavana fasada i ulaz zgrade. Kompletno renovirana marta 2025. Prodaje se nameštena. Podno grejanje. Visoki plafoni. Kupatilo sa prirodnom ventilacijom. Odlična investicija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 673-714 (od ukupno 747)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>