• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 opremljen

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 opremljen" pronađeno 6 234 nekretnina - prosečna cena 1.077 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • kablovska
    • 1.sprat
    • renovirano
    • podrum
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na idealnoj lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se na petom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 29 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 180 € na 160 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, JAGODINA, 160 €, 29,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 180 €
20.02.2026 - 160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Prelepa , prostrana i lepo očuvana garsonjera, sa terasom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, predsoblja i kupatila. Stan se nalazi u novijoj zgradi, izdaje ae namešten , stolarija je potpuno nova,kuhinja sa svim elementima, kupatilo takođe opremljeno ima veš mašinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban, kompletno opremljen stan sa numerisanim parking mestom u dvorištu zgrade u ulici Toplice Milana. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Komforna soba sa odvojenom kuhinjom sa trpezarijom i terasom. Mirna ulica izolovana od buke. Odmah useljivo. Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.000 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Dobar 1.5 soban stan u novijoj, odlično održavanoj zgradi iz 2018. Ima svoje parking mesto i pripadajući podrum. Miran kraj, zgrada sa malo stanova i svojim parkingom. Stan je uknjižen na 29m2 a u podu ima 44m2 zbog kosina koje se nalaze u svim prostorijama, veoma svetao, dvostrano....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 310 € na 300 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 29,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 310 €
29.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno uređena garsonjera površine 29m², smeštena na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i pruža idealan balans između komfora i praktičnosti. Prostor je pažljivo opremljen novim nameštajem i svim neophodnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 118.450 €, 29,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan u prizemlju, na Novom Naselju, koji je uknjižen kao garsonjera, ali poseduje dograđenu spavaću sobu, koja je trenutno u procesu uknjižbe. Stan se nalazi u mirnoj ulici, punoj zelenila, parkinga i u neposrednoj blizini autobuskih stanica gradskih linija i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.000 €, 29,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kvalitetan i funkcionalan jednoiposoban stan na Adicama, uknjižen na 29 m² uz dodatnih 6 m² pridodatog prostora koji doprinose većoj udobnosti i praktičnosti. Stan je pažljivo organizovan i sastoji se od manje, ali komforne spavaće sobe, prijatnog dnevnog boravka povezanog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 280 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje kompletno nameštene garsonjere površine 29m² u Novom Sadu, smeštene u novijoj stambenoj zgradi sa liftom, na odličnoj lokaciji u blizini centra grada. Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od svih važnih gradskih sadržaja, što ga čini veoma praktičnim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju opremljena garsonjera u blizini centra, osnovne škole, i svih ostalih sadržaja. Odlična lokacija za izdavanje, dobra investicija. Nalazi se na drugom spratu od tri, ima lift. 0628966003 Veljko .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderna i funkcionalna garsonjera površine 29 m², smeštena u strogom centru Novog Sada, u kvalitetnoj i održavanoj novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu i orijentisan je ka mirnoj strani, što ga čini svetlim i prijatnim za boravak. Zahvaljujući lokaciji i strukturi,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 350 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo skroman mali stan na odličnoj lokaciji između Vukovog spomenika i Kalenić pijace. Stan je kompletno opremljen starijim nameštajem ali sve funkcioniše. Grejanje je centralno, kablovsku i internet birate sami. Odmah useljiv, depozit u visini jednog zakupa obavezan. Agencijska....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednosoban stan u novogradnji u Jagodini, na izuzetnoj lokaciji – K kompleks pored samog Akva parka. Stan se izdvaja po nesvakidašnjem i modernom konceptu prostora. Organizovan je tako da poseduje zaseban dnevni boravak, dok je prostor za spavanje opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129525, V/, klima, lift, luks renoviran, stambena zgrada. LUX kompletno renoviran stan, funkcionalan, veoma udoban i svetao. Potpuno namešten i opremljen novim i modernim stvarima, i tehnikom. Stan je klimatizovan, ima centralno grejanje. Stan se nalazi na super lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 550 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera od 29 m² u jednoj od najlepših ulica u Beogradu, u strogom centru, pored Muzeja Nikole Tesle, u Krunskoj ulici, Vračar. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi bez lifta. Garsonjera je opremljena svim neophodnim za udoban život. Ugovor o zakupu se zaključuje na minimum....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 83.000 €, 29,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa i prostrana garsonjera na dobroj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, Poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Uz stan se dobija i parking mesto u dvoristu zgrade. Stan se nalazi u novijoj zgradi, grejanje je na kalorimetre,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nameštena garsonjera površine 29m², na odličnoj lokaciji – Bulevar, u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Garsonjera je funkcionalna i svetla, idealna za jednu osobu ili par. Grejanje je centralno, a stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 250 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera u ponudi samo kod nas Stan se nalazi na Salajci kompletno je opremljen i ima sve što je potrebno za život. Stan je opremljen sa svim potrebnim za život. Nalazi se blizu centra i svih dešavanja na svega par minuta. Za više informacija zovite na 0668442277. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 30 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Novog Kliničkog centa i Medicinskog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je kompletno sređen, i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina garsonjere je 29 m2. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 250 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u Dositejevoj ulici. Izdaje se potpuno nameštena i opremljena belom tehnikom. Grejanje na struju (TA peć). Izdaje se isključivo za jednu osobu, nepušača. Na nekoliko minuta hoda od centra grada. Useljivo od 01.06.2026. Potreban depozit u visini kirije,....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 67.827 €, 30,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKS NOVOGRADNJA – RISTIN POTOK Rok završetka: mart 2027. U ponudi je više stanova u moderno projektovanoj stambenoj zgradi koja se gradi u mirnom i uređenom delu Ristinog potoka. Objekat je projektovan po visokim standardima savremene gradnje, sa posebnim fokusom na kvalitet materijala,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA SA PARKING MESTOM - CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9112384.Izdaje se odlična, kompletno opremljena novijim nameštajem garsonjera na 1. spratu zgrade sa liftom, na Adamovićevom naselju. Stan poseduje privatno parking mesto, koje je uračunato u cenu zakupa. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 57.680 €, 30,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Odlična garsonjera na dobroj lokaciji u Veterniku, u blizini autobusko stajalište, prodavnice, dobra povezanost sa gradom. Stan je opremljen novim kuhinjskim elementima koji ostaju u stanu. PVC stolarija, dobra izolacija. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera se u novijoj zgradi od 30 kvadrata sa lepom dvorišnom terasom. Kompletno je nameštena i opremljena. Garažno mesto u dvorištu, kapija se otvara na daljinski. Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za sve dodatne informacije, molimo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Jednoiposoban stan 30 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 270 e sa Troškovima komunalija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednosoban stan u blizini Bulevara, futoške pijace, centra.. PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE. Odmah useljiv. - Šifra nekretnine: 9106611 .

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 15.700 €, 30,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU KUĆA U ŠIREM CENTRU GRADA, POVŠRINE 30-AK M2, KOMUNALNO OPREMLJENA. STRUKTURA KUĆE: HODNIK, KUPATILO, KUHINJA, SPAVAĆA I DNEVNA SOBA. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera na izuzetnoj lokaciji – na samo 50m od Mosta ljubavi, u samom centru Vrnjačke Banje! Mirna lokacija u samom srcu Banje, blizina svih sadržaja: šetališta, izvora, restorana i kafića – čini ovu nekretninu savršenom prilikom. Površina garsonjere je 30m² i nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u kući površine 30m2 na drugom spratu sa posebnim ulazom. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov potpuno opremljen apartman, na 100m od šetališta kod izvora Snežnik. Okolina je zaista posebna, jer je okružena prelepim parkom i zelenim površinama. Takođe, izvor Snežnik je blizu, čime se pruža jedinstvena prilika da uživate u prirodnoj lepoti na svakodnevnoj bazi.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 30m² u centru grada, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na visokom prizemlju manje stambene zgrade i po svojoj strukturi sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen 1,5 stan u novogradnji sa velikom terasom od 8m2, kompletno renoviran i opremljen novim namestajem i opremom. Etazno grejanje, katv... Stan je odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 30,00 m2 cca 5670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim sadržajima i prevozu. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i odvojene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan jednosoban stan u samom centru, Đorđa Rajkovića. Useljiv od 20.04. Kompletno opremljen. Informatika oko 5900din.Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. - Šifra nekretnine: 9104687 .

 
 
 
  Poslovni prostor, SVILAJNAC, 30.000 €, 30,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Aktivan i razrađen , pozicioniran kao odličan prostor za trgovinu odećom već više od 20 godina, nudi brojne mogućnosti za sve koji žele da se bave ovom ili sličnom delatnošću. Lokal je potpuno opremljen i nema potrebe za novim ulaganjima , a lokacija je pogodna za više delatnosti.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250 € na 230 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 230 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 250 €
10.05.2026 - 230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan, jednosoban stan u Durlanu, u blizini pijace. Ukupna površina stana je 30m2, nalazi se na petom spratu kvalitetne stambene zgrade bez lifta. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem i uređajima. Grejanje je na struju, preko inverter klime ili TA peći. U....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 147.000 € na 145.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 145.000 €, 30,00 m2 cca 4830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 153.000 €
22.04.2026 - 147.000 €
24.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja potpuno nov, luksuzno uređen stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Terazije. U ponudi je dvosoban stan površine 30 m², smešten na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta). Stan je korišćen manje od mesec dana, što ga čini praktično....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad, u ponudi je potpuno opremljen jednosoban stan površine 30 m2, idealan za jednu osobu ili par koji traže funkcionalan i udoban prostor na dobroj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom (od ukupno 5 spratova). Prostor je lepo organizovan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.300 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan kompletno opremljen, odlično stanje, odmah useljiv, za porodice, studente, stan na dan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052870 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prijatan i funkcionalan jednoiposoban stan smešten u mirnom delu Grbavice koji pruža idealan balans između gradske dinamike i svakodnevnog komfora. Stan odiše toplinom i praktičnošću – na svojih 31m², uz visok plafon koji dodatno otvara prostor, nudi osećaj prostranosti....