• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 opremljen - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 opremljen - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 opremljen

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 opremljen" pronađeno 6 234 nekretnina - prosečna cena 1.077 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 1.sprat
    • lift
    • potkrovlje
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 200 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Bubnju, ul.Svetozara Markovića, površine 31 kvm, na četvrtom spratu, TA grejanje, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe i kuhinje . Stan je opremljen, obavezna kirija kao depozit, kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan je za studente isključivo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 76.750 €, 31,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban apartman, površine 30,70 m2, koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju, u kompleksu Kraljevi čardaci. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Apartman je moderno opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 31,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118929, III/IV, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju luksuzno opremljen apartman sa panoramskim pogledom na Tornik.Prelep, kompletno opremljen apartman, idealan za one koji cene kvalitet, udobnost i mir prirodnog okruženja. Svaki detalj enterijera....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lokacija: Zlatibor, opština Čajetina, ulica Kiridžijska, u neposrednoj blizini kompleksa Titove vile, udaljen od centra oko 800m. Na udaljenosti od 20m nalazi se spa centar, zatvoreni bazen, teretana i drugi uslužni sadržaji. Pozicija: U visokom prizemlju nove stambene zgrade sa liftom....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 73.000 €, 31,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2025.,

www.indomio.rs

APARTMAN ZA 4 OSOBE, 31m2 NA 3 SPRATU SA POGLEDOM PREMA PLANINI! KOMPLETNO OPREMLJEN, NOV NE KORIŠTEN. POVEZAN JE TOPLOM VEZOM SA SPA CENTAR I RESTORANOM A SVE U SKLOPU KRALJEVIH ČARDAKA NA KOPAONIKU. ISPOD SE NALAZI MAKSI, BANKOMAT, SUVENIRNICA, I U PRIPREMI JE OTVARANJE JOŠ NEKOLIKO....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 31,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 31m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije sa kuhinjskim delom i trpezarijom, kupatila i dve terase /stan ima zimsku terasu sa radijatorom i iz nje se izlazi na veliku polukružnu terasu/. Grejanje....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Apartman u prizemlju stambenog objekta, površine 31m2+6m2 terasa. Parking mesto na parkingu zgrade koja se nalazi pored borove šume i u blizini potoka. Opremljen svom infrastrukturom (struja, voda, kablovska, podnim grejanjem..), odvojena spavaća soba. Useljiv. Mogućnost zamene za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 143.000 €, 31,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u Bulevaru JNA, kompleks "Paunov Breg". Stan ima 31m2 i uknjizen je na punu kvadraturu. Poseduje odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Nalazi se na 4 spratu od ukupno 7. Kompleks se nalazi na samoj okretnici....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 390 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u kući površine 31m2. Stan se nalazi na prizemlju kuće. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Ima terasu sa garniturom. Grejanje je etažno, ima toplotne pumpe za grejanje i hlađenje. U cenu izdavanja su uračunati....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderna, svetla i komforna garsonjera površine 31m², smeštena na 1. spratu zgrade novije gradnje koja poseduje lift. Stan je kompletno opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Lokacija: Bulevar Evrope, preko puta hotela Sheraton Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u Dobračinoj ulici, u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na petom spratu kvalitetne starogradnje sa urednim i održavanim ulazom i liftom, što obezbeđuje dodatni komfor i funkcionalnost. Odličnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 82.000 € na 75.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 82.000 €
01.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno opremljen 1.5 apartman, površine 31 m2 + terasa 4 m2, na Zlatiboru, u 1.zoni, smešten u prizemlju nove apartmanske zgrade, koja ima su+pr+ 3 sprata i potkrovlje. Spoljašnja stolarija je aluminijumska, sa roletnama, grejanje na norveške radijatore na daljinsko upravljanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi – kompletno renoviran i sređen jednosoban stan u kvalitetnoj vojnoj zgradi u Bloku 21, na jednoj od najtraženijih lokacija, između Štark Arene, Ušća šoping centra, Opštine Novi Beograd i Desete beogradske gimnazije. Stan je bez ulaganja i prodaje se sa svim ugradnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 250 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Nov, nekorišćen stan od 31m2 kod Akva parka za izdavanje. Stan se sastoji od odvojene spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa. Kompletno je opremljen novim nameštajem. Izdaje se na duži vremenski period, za ozbiljne zakupce. Niski mesečni troškovi.Održavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 9111696.Izdaje se nameštena garsonjera (31 m2) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Podbari. Stan je moderno opremljen, sa velikom terasom i ostavom u podrumu. Useljivo od 20.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji na Limanu 3. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem i savremenom belom tehnikom, što budućim stanarima omogućava udoban i bezbrižan boravak. Prostor je pažljivo uređen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i prijatan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi kompletno renoviran i sređen jednosoban stan u kvalitetnoj vojnoj zgradi u Bloku 21, na jednoj od najtraženijih lokacija, između Štark Arene, Ušćašoping centra, Opštine Novi Beograd i Desete beogradske gimnazije. Stan je bez ulaganja i prodaje se sa svim ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.990 €, 31,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa, parking Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na visokom prizemlju kvalitetne novogradnje. Odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na idealnoj poziciji za sve koji vole Adu. Kompletno renovirana garsonjera od 31m2 sa ukusom opremljena. Obavezan depozit u visini dve mesečne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve mesečne rente dokumentacija 2/5 Radnička -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 250 €, 31,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u centru grada, u ulici Lole Ribara, kvadrature 31kvm, na drugon spratu, grejanje na struju (inverter klima), nema lift. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Lokal je opremljen. Obavezan depozit u visini kirije. Cena: 250e + komunalije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 500 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u novoj zgradi na Vračaru,u Šumatovačkoj ulici.Stan je nov,moderno opremljen,kompletno namešten sa svim potrebnim sadržajima za život.Sastoji se od ulaznog hodnika,sobe,kuhinje,trpezarije(otvoreni concept),kupatila i terase.U blizini je svih neophodnih sadržaja za ugodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 500 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novogradnji na Bulevaru Evrope, Novi Sad. Stan je luksuzno opremljen, sa novim nameštajem i nikada nije useljavan. Nalazi se na visokom prizemlju u zgradi od 5 spratova, površine 31 m². Grejanje je centralno podno, a stan poseduje i klima uređaj. Dostupan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan /duplex/ površine 32m2 na jedanaestom spratu u zgradi sa liftom /lift ide samo do devetog sprata/ u blizini Zone 3. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan neuseljavan stan u novoj zgradi, opremljen potpuno novim nameštajem i tehnikom. Lokacija idealna, u blizini svih važnih sadržaja — prodavnica, restorana, gradskog prevoza i pešačke zone. Stan je funkcionalnog rasporeda, ukusno uređen, poseduje sve što je potrebno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Opremljen, renoviran stan na idealnoj poziciji u blizini Autokomande, dobro povezan sa svim delovima grada. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Dragana Stoiljković br. licence 919 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br. 339. 0112620734....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 61.655 €, 32,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u izgradnji na Raju, nedaleko od Aqua parka. Ova lokacija vam omogućava da živite u miru i tišini, a opet imate sve što vam je potrebno. Zgrada se gradi od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – Aluminijumska stolarija sa termo-pan stalkom punjeno argonom(troslojno),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 123.600 €, 32,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renovirane i nameštene salonske garsonjerecu samom centru grada. Visina 3.1m Stan je komplet opremljen, kako za život, tako i za izdavanje. Struktura stana je maximalno iskorišćena sa nameštajem po meri i ugradnim plakarima tako da dodatni nameštaj za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 46.400 €, 32,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Jako lepa novogradnje, na izuzetnoj lokaciji, odlična povezanost sa gradom. Stanovi su opremljeni pvc stolarijom, parketom, sigurnosna vrata, video nadzor. Tačna lokacija je Vlastimira Djuze Stojiljkovića, bivša Lazara Trifunovića. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 56.574 €, 32,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, spavaće sobe, kupatila i terase. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 119.000 €, 32,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kompletno namešten jednosoban stan u strogom centru grada, u Jevrejskoj ulici. Stan je opremljen novim i kvalitetnim nameštajem i tehnikom i odmah je useljiv ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U vikend naselju na Kopaoniku , na prodaju predivan , kompletno opremljen apartman. Predivan pogled iz apartmana daje dodatnu prednost ovom apartmanu i upotpunjuje uživanje dok boravite u njemu. Apartman je opremljen nameštajem visokog kvaliteta , po nacrtu arhitekte tako da je prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2022.,

www.indomio.rs

Izdajemo, renoviran ,moderno opremljen 1.5 stan na prvom spratu, na super lokaciji u ulici Maksima Gorkog u blizini Suda , Keja , Fakulteta, kopmpletno opremljen novim stvarima. Stan ima lepu i prostranu terasu od 6m2. U stanu su svi novi uredjaji, ima sve sto je potrebno za prijatno....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 74.000 €, 32,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen jednosoban stan- apartman, površine 32 m², koji se nalazi na Kopaoniku, u Vikend naselju, u kompleksu Kraljevi čardaci. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Apartman je moderno opremljen sa kvalitetnim nameštajem i tehnikom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana, Vojvode Stepe, blizina Saobraćajnog fakulteta. Lux. Svetao . Funkcionalan. Gradcko centralno grejanje. Klima . Kompletno opremljen novim nameštajem. Kompletna bela tehnika, uključujući sve male kuhinjske aparate. Sigurnasna vrata . Hidromasažni tuš. Sve prostorije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Izdajemo odličnu renoviranu gasronjeru u prizemlju zgrade u Ćirpanovoj ulici. Stan je kompletno opremljen i odmah useljiv. Šifra: 9106381 Pozovite!!! 0638822439 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174) English: We are renting out an excellent renovated garden apartment....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 32m2 na osmom spratu u zgradi sa liftom u blizini parka Sveti Sava. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 62.850 € na 60.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 62.850 €
08.03.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen stan sa pripadajućim parking mestom, na prizemlju u ulici Prote Veljka Mirosavljevića. Dnevna soba sa kuhinjom (televizor i frižider novi, pod garancijom), spavaća soba, kupatilo. Stan je uknjižen kao garaža, grejanje na toplotne pumpe, niski mesečni....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 92.000 €, 32,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

PETROVARADIN - GRADIĆ, 1.0, 32m² ++|++ Na atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinskom Podgrađu, u samom Gradiću, prodaje se jednosoban stan od 32 m². Nalazi se u prizemlju zgrade s istorijskim značajem, izgrađene 1919. godine. Stan je kompletno renoviran 2024. i prodaje se potpuno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KRUNSKI VENAC, VRAČAR Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam ponudi luksuzan i potpuno renoviran studio apartman u elitnom delu grada, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Krunskom vencu. Ova jedinstvena nekretnina poseduje zaseban ulaz direktno iz mirnog dvorišta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban komforan stan u Centru Novog Sada, pešačka zona. Stan je u potpunosti opremljen nameštejam i električnim uređajima, poseduje svoj internet i kablovsku. Ima lepu terasu. Stan je slobodan od 15.07.2025. Zajedno sa troškovima za režije cena mesečnog zakupa iznosi....