• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 1 211 nekretnina - prosečna cena 1.295 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • 2.sprat
    • pogodan
    • uknjižen
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.700 €, 44,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 44 m² u Novom Sadu, u naselju Adice. Nekretnina se nalazi na drugom spratu zgrade sa ukupno dva sprata, što pruža mirniji ambijent i dobru preglednost. Stan je strukture 1.5 i sastoji se od funkcionalno organizovanog prostora. U okviru stana nalazi se jedno kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Novom Sadu, u blizini centra grada. Stan je površine 43 m² i nalazi se na prvom spratu zgrade od ukupno četiri sprata. Po strukturi je 1.5 soban, što ga čini praktičnim i funkcionalnim za svakodnevni život. Sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe i jednog kupatila.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.070 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u moderno dizajniranoj novogradnji, na dobroj lokaciji u Čalijama. Površine je 44,36m2m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sob, kupatila i terase. Moderan dizajn odlikuje se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Avijatičarsko naselje, ulica Gorana Jojića. Nov, namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambenom kompleksu Square garden. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kompletno nameštenom kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na II....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 122.000 €, 44,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, između Vrtova Ceraka, Vidikovca i Miljakovačke šume prodaje se ovaj stan u centru Rakovice. Po strukturi stan je jednoiposoban, sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila i velike zastakljene terase. Veoma je svetao i održavan, zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala, a dodatnu sigurnost i privatnost zakupcima pruža dvadesetčetvoročasovno fizičko obezbeđenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, lepa terasa, cg po utrošku, video nadzor. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131686, II/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Lux stan u pored SPENS-a, na 2 spratu sa fizičkim obezbeđenjem 24 h i garažnim mestom koje je obezbeđeno video nadzorom 24 h iz garaže se ide direktno na sprat gde se nalazi stan.Stan je kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 97.000 €, 44,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 44 m2 u mirnom delu Kumodraža u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9, u Vojvode Stepe iznad Farmaceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 88.000 €, 44,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, na atraktivnoj lokaciji, u blizini Velikog parka.Struktura: dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa.Stan je funkcionalan, svetao. Nalazi se u mirnom i atraktivnom delu grada, u neposrednoj blizini Velikog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, površine 44m2 na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena na keju, u neposrednoj blizini centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan se izdaje sa kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 44m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Izdaje se nenamešten /ima samo kuhinjske elemente i najosnovnije opremljeno kupatilo/. Lepo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo organizovan i kompletno namešten stan površine 44m u jednoj od najtraženijih ulica u Beogradu Birčaninovoj, kod Britanske ambasade, nadomak Slavije i centra grada. Stan je funkcionalan, prijatan i svetao, idealan za jednu osobu, par ili kao miran poslovni prostor odnosno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u Bulevaru oslobođenja, smešten na prvom spratu zgrade sa liftom i opremljen klimom, TV-om, veš mašinom, peglom, posteljinom i kompletnom kuhinjom uz centralno grejanje. Zakup se ostvaruje na minimalni period od šest meseci uz obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.000 €, 44,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 44m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom, u novoizgrađenom objektu u ulici Ćirila i Metodija, Telep. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa koja je zastakljena. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude LUX stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru – u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti opremljen nameštajem i savremenom belom tehnikom i poseduje sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Prostran je i veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, kvalitetan i funkcionalan stan, potpuno opremljen, odvojena kuhinja sa ostavom, velika terasa sa pogledom na Dunav i linijski park, slobodan parking, odlična lokacija. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Dvosoban stan 44 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u visokom prizemlju,dvorišne orijentacije poseduje Dnevnu sobu sa kuhinjom,spavaću sobu,predsoblje,kupatilo i Lepu TerasuGrejanje je CentralnoStan je Namešten....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 44m2 na šestom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan kod Medicinskog fakulteta. Nalazi se na četvrtom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 45 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.970 €, 45,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, površine 45m2, na sedmom spratu zgrade sa dva lifta. Sastoji se iz hodnika, dnevne sobe, dve manje spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je u izvornom stanju, ima centralno grejanje, stolarija je drvena. Odlična lokacija i pogled na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 45,76m2 na 2/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, južno orijentisan, bez buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U okviru hotelskog kompleksa Xenon u ulici Vojislava Ilića, u neposrednoj blizini Beo šoping centra, izdaje se kompletno namešten stan za dugoročan zakup. Stan je funkcionalan, sa otvorenim dnevnim prostorom koji uključuje kuhinju i trpezariju, odvojenom spavaćom sobom, kupatilom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 90.000 €, 45,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru Vrnjačke Banje nalazi se predivan stambeni kompleks koji objedinjuje komfor, sadržaj i izuzetnu lokaciju. Ovaj moderan ambijent pruža kvalitetan način života, uz sadržaje koji doprinose svakodnevnom uživanju i praktičnosti. U ponudi je lep i osvetljen stan površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u srcu Košutnjaka — podno grejanje, terasa, pogled na šumu Izdaje se potpuno renoviran trosoban stan na prvom spratu u Košutnjaku, površine 60m² (45m² uknjiženo). Stan se sastoji od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Raspolaže velikom terasom sa izlazom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na Zvezdari - sve novo, funkcionalan, uz mogućnost dodatne sobe Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov dvosoban stan na odličnoj i mirnoj lokaciji na Zvezdari. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova, kvalitetnom izolacijom i obezbeđenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 45m2 na Paliluli, u blizini ambulante Rasadnik. Stan je uknjižen na 32m2, zahvaljujući iskorišćenim kosinama i zastakljenoj terasi, pruža oko 45m2. Stan se nalazi na sedmom spratu, sa liftom, iznad stana su tavanske prostorije. Stan se sastoji od hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, svetao, jednoiposoban stan u bloku 72, u blizini Lidla. Stan je prostran i klimatizovan. Ima PVC stolariju. Izdaje se prazan, ima ugradne plakare i kuhinjske elemente. Ulaz vrlo uredan sa sređenim liftom. Lepa, prostrana terasa. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97448, I/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u novogradnji u mirnom delu Vračara.Po strukturi je dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i svetao jednoiposoban stan u ulici Mike Alasa, u mirnom delu Dorćola, u neposrednoj blizini Kalemegdana i Dunavskog keja. Stan se nalazi na šestom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za one koji žele mirnu lokaciju u samom centru....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Mirijevu. Stan ima 45m² i nalazi se na 1. spratu manje zgrade (ukupno 3 sprata). Po strukturi je 2.0 i sastoji se od dve odvojene sobe, kuhinje, kupatila i terase. U blizini je osnovne škole i svih neophodnih sadrzaja kao i stajalista autobusa 63, 25p, 74.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN SA GARAŽOM, CENTAR---Agencijska šifra: 9104836.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan od 45m2, koji se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta u centru grada. Moguć je zakup i garaže u neposrednoj blizini stana, uz cenu po dogovoru.Stan je useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 76.481 €, 45,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam 1.5 soban stan na petom spratu u stambenom objektu sa liftom sa 5 spratova u Radijalcu, savremenog dizajna, koji nudi visok standard gradnje i funkcionalan raspored prostorija. Stan je izrađen od kvalitetnih materijala koji garantuju dugotrajnost i sigurnost, a njegova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov jednoiposoban stan u centru grada, površine 45m2. Nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, terase i kupatila. Stan je kompletno opremljen svim neophodnim stvarima, svetao je i komforan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Vojvode Vlahovića - Miodraga Živanova 1.5, 45m2, lođa, visoko prizemlje, CG, telefon, interfon, parking Prodaje se odličan jednoiposoban stan površine 45 m² u ulici Miodraga Živanova, naselje Vojvode Vlahovića. Stan je funkcionalnog rasporeda, veoma lepo održavan i ne zahteva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 45 m, smešten na atraktivnoj lokaciji na Donjem Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Trpezarija je povezana sa dnevnom sobom i kuhinjom, čineći prijatan open space koncept....