• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji do 90 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs što manji do 90 m2 Zadnjih 7 dana - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji do 90 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji do 90 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 1 101 nekretnina - prosečna cena 1.253 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i svetao jednoiposoban stan u ulici Mike Alasa, u mirnom delu Dorćola, u neposrednoj blizini Kalemegdana i Dunavskog keja. Stan se nalazi na šestom spratu uredno održavane zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za one koji žele mirnu lokaciju u samom centru....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Mirijevu. Stan ima 45m² i nalazi se na 1. spratu manje zgrade (ukupno 3 sprata). Po strukturi je 2.0 i sastoji se od dve odvojene sobe, kuhinje, kupatila i terase. U blizini je osnovne škole i svih neophodnih sadrzaja kao i stajalista autobusa 63, 25p, 74.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN SA GARAŽOM, CENTAR---Agencijska šifra: 9104836.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan od 45m2, koji se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta u centru grada. Moguć je zakup i garaže u neposrednoj blizini stana, uz cenu po dogovoru.Stan je useljiv odmah.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 76.481 €, 45,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam 1.5 soban stan na petom spratu u stambenom objektu sa liftom sa 5 spratova u Radijalcu, savremenog dizajna, koji nudi visok standard gradnje i funkcionalan raspored prostorija. Stan je izrađen od kvalitetnih materijala koji garantuju dugotrajnost i sigurnost, a njegova....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov jednoiposoban stan u centru grada, površine 45m2. Nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, terase i kupatila. Stan je kompletno opremljen svim neophodnim stvarima, svetao je i komforan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan trosoban stan površine 45 m, smešten na atraktivnoj lokaciji na Donjem Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Trpezarija je povezana sa dnevnom sobom i kuhinjom, čineći prijatan open space koncept....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 177.440 €, 45,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 8. spratu od ukupno 9 spratova, što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan Centar, 45m2 + PARKING U centru Novog Sada, Petra Drapšina ulica izdaje se renoviran dvosoban stan od 45 kvadratnih metara. Stan se nalazi na petom spratu šestosproratnice iz 2007. godine sa liftom. Nekretnina je u potpunosti nameštena. Kuhinja sadrži kompletne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dizajnerski stan sa mnoštvom elegantnih detalja i pažljivo odabranih elemenata nalazi se na odličnoj lokaciji u novom stambenom kompleksu. U stanu do sada niko nije živeo — sav nameštaj i tehnika su potpuno novi i savršeno uklopljeni u celokupan koncept enterijera, sa posebnim fokusom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban namešten stan na Grbavici,bez kućnih ljubimaca, useljiv 01.06. Mesečna zakupnina 350 eura,depozit 350 eura,agencijska provizija jednokratno 175 eura. .

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal površine 45 m² nalazi se u centru Vrnjačke Banje, što ga čini pogodnim za različite poslovne namene. Objekat je smešten u atraktivnoj gradskoj zoni, u delu koji omogućava dobru vidljivost i pristupačnost. Zahvaljujući lokaciji u centru, prostor predstavlja praktično rešenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

#38981, Izdavanje, Stan, Beograd, CENTAR, 45 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 390 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban, namešten stan, idealan za izdavanje učenicima ili zaposlenim licima u Kragujevcu.LokacijaStan se nalazi u samom centru grada, u neposrednoj blizini Pozorišta, Muzičke škole i I Kragujevačke Gimnazije.Struktura Stana Dnevni boravak Kuhinja Spavaća soba Kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na Zvezdari, blizu centra grada. U neposrednoj blizini stana se nalaze prodavnice, park, vrtić, škola, linije gradskog prevoza, bolnica, pijaca itd. Stan se izdaje zaposlenoj osobi na duži vremenski period. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Belville 1.5-soban namešten stan, 45m2, sa parking mestomille Površina: 45 m2 Struktura: 1.5 soban (odvojena spavaća soba) Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Parking: Privatno parking mesto sa rampom Nameštenost: Potpuno namešten Opis nekretnine: Svetao, potpuno namešten i funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 189.294 €, 45,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 45.07m2, terasa 4m2, podno grejanje, lift, I/IV. Građevinska dozvola Na prodaju moderan mali stan – idealan za život ili investiciju! Rezervacije u toku! U ponudi funkcionalan i moderno projektovan stan vrhunskog kvaliteta gradnje, savršen za udoban život ili izdavanje. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen poslovni prostor/lokal u ulici Vojvode Stepe, po ceni od 155.000 €. Ovaj lokal predstavlja sigurnu i isplativu investiciju, jer u prostoru već posluje pouzdan dugoročni zakupac, što znači odmahšnji prihod bez dodatnih ulaganja. Prednosti: Izuzetna lokacija u prometnom....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u okviru kompleksa Sunnyville, premium gradnja (vrata, parket, pločice), električne roletne, poluopremljen (ugrađena kuhinja i kupatilo, i rasveta kompletna), sunčana strana, pogled na Dunav. Zgrada je kvalitetne gradnje sa liftom, grejanje po utrošku. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na drugom spratu u zgradu sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 700 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u mirnom delu Novog Beograda u održavanoj zgradi, okruženoj brojnim marketima; na par koraka je i poznata „Ulica Gladnih“, sa velikim izborom restorana, poslastičarnica, objekata brze hrane, apoteka, drogerija, menjačnica, pekara i radnji kuvane kao i brze zdrave ishrane,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 580 € na 550 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 580 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 59.800 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi su u prizemlju, na I, II i III spratu stambene zgrade od 8 stanova. Veličina preostalih stanova je 33m2 i 46 m2 u prizemlju, 56m2 naI spratu, 56m2 na II spratu i na III spratu 40m2 i 52 m2.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46m2, u prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. U gradnji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1.5 stan u blizini Kluza u novijoj zgradi. Stan je kompletno namešten. Ulica Dušana Radovića. Stan je uredno održavan. Grejanje i topla voda na gas, protočan bojler, što doprinosi niskim režijskim troškovima. Dobra povezanost sa centrom grada. Jedna linija do Vukovog spomenika,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 155.000 €, 46,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Slanački Put, 1/6, lift, terasa, funkcionalan 2.0 svetao stan, u kompleksu Sunnyvill Premium 2, u novijoj zgradi, odlično pozicioniran, pogled na Dunav i okolinu, blizina svih infrastrukturnih sadržaja, pogodan kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Agencijska provizija za kupca....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108599, I/V, klima, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Lux stan u novogradnji! Kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom!Centralno grejanje po utroška (kalorimetar). Stan je opremljen savremenim smart home sistemom (klima, grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u mirnom delu Banovo brdo, u ulici Blagoja Parovića , na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje, ostave i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban-stan kod Djeram pijace na duži vremenski period ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 160.000 €, 46,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi svetao, zapadno orijentisan stan u najlepšem delu Bloka 45. Izvorno 1.0, adaptiran u 1.5. Delimično renoviran. Od prostorija: hodnik, spavaća, dnevna soba, kuhinja, trpezrija i kupatilo. Nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa dva nova lifta. Okružen parkovima i šetalištem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam moderno uređeni stan za iznajmljivanje na adresi Đorđa Krstića,Palilula,Niš. Ovaj stan je odmah useljiv i idealan za one koji traže mirno mesto blizu svih potrebnih sadržaja i pruža sve što vam je potrebno za udoban život. Stan se sastoji od dnevne i spavaće sobe,kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan na Telepu, u manjoj ulici blizu Bulevara Patrijarha Pavla. Dobra je lokacija, blizu su marketi, restorani, autobuska stajališta, bulevari, Liman 5, Dunav Zgrada je energetski efikasna i režijski troškovi su mali, grejanje je na gas i plaća se po potrošnji, svaki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 850 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi, odličan renoviran stan u mirnoj ulici kod Tašmajdanskog parka. Dvostrano orjentisan sa pogledom na zelenilo a opet svetao i suncan. Bela tehnika u kuhinji i kuhinjski elementi su novi, kao i dušek u spavaćoj sobi, Bosal sigurnosna vrata, Rehau PVC stolarija. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 750 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan dvosoban stan u Zemunu, u naselju Zelena avenija, smešten u novogradnji u mirnom delu kompleksa. Stan je orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje tišinu i prijatan boravak bez gradske buke. Struktura stana je funkcionalno organizovana, ulazno predsoblje vodi u....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.000 €, 47,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja namestenog stana na Zlatiboru od 47m2 u visokom prizemlju sa terasom i parking mestom. Apartmansko naselje Kapije Zlatibora gde se nalazi i stan je u naselju Sloboda, u mirnom delu centra Zlatibora, na svega 650m od jezera, 400m od crkve, a opet na dovoljnoj udaljenosti od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan uknjižene površine 47m2, a merene 58m2, u Borči u ulici Dunavske divizije. Stan se sastoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Dvostrano je orijentisan, nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja se nalazi u blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u kvalitetnom kompleksu zatvorenog tipa, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, orijentisan ka uređenom dvorištu, video nadzor. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spavaću sobu, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 6/10, LIFT, TERASA,....