• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 2 712 nekretnina - prosečna cena 1.240 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7100 eura
    • do 8900 eura (prosečna cena)
    • do 10000 eura
    • do 89 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera od 30 m² u centru Kragujevca, preko Lepenice, na 3. spratu stambene zgrade od ukupno 4 sprata. Stan se nalazi u mirnom delu grada, dobro povezanom sa ostatkom Kragujevca. Grejanje je na gas, što omogućava veću ekonomičnost tokom korišćenja. Cena zakupa je 250....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Gavrila Principa ulica,1.0,30kvm,namešten, odvojena kuhinja + 1 soba, klima, cg (info stn do 6000din), dvorišno orjentisan pa nema buke, useljiv salonski stan, 400e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Cara Lazara 86. Nije pet friendly. Not for foreign citizens.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 122.000 €, 30,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, svetao salonski stan na idealnoj lokaciji, pogodan za život ili investiciju. Nekretninu čine dve fizički odvojene stambene jedinice, što je čini posebno atraktivnom. Pored izuzetne pozicije u blizini SC Tašmajdan, Palilulske pijace i parka, stan pruža mogućnost obavljanja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odlicno organizovan 1.0 stan u novoj zgradi. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Kompletno namešten (nameštaj i bela tehnika). Pogodan za jednu ili dve osobe. Nalazi se u mirnoj ulici izolovanoj od buke i saobraćaja. U neposrednoj blizini se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Preševska, novogradnja, 30m2, garsonjera, kompletno nameštena, gradsko grejanje po utrošku (kalorimetri), ima svoje izbetonirano dvorište, na nivou prizemlja, dozvoljeni kućni ljubimci .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 105.060 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna i izuzetno funkcionalna garsonjera u zgradi novije gradnje na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Nova Detelinara. Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Posebnu prednost predstavlja zatvorena, izolovana terasa sa sopstvenim grejanjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na Limanu 4, stan se nalazi na 14. spratu i ima predivan pogled na grad i Frušku goru. Soba, odvojena kuhinja, kupatilo, terasa. Odmah useljivo. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine + agencijska provizija 50%. Za sve dodatne informacije možete nas....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, PET FRIENDLY,  JUGOVIĆEVO--- Agencijska šifra: 9105637. Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (30 m2) koji se nalazi na 6. spratu u novoj zgradi sa liftom na lepoj lokaciji, Jugovićevo. Okolo je zelenilo i besplatan parking. Poseduje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 30m2 na visokom prizemlju u zgradi sa liftom u blizini Saborne crkve. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 330 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat VPR/3, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43300. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nova, nameštena garsonjera u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Ima terasu. Dvorišno orjentisana. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku. Potreban depozit. Vlasnik daje opciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Garazno mesto dostupno uz doplatu u iznosu od 100 evra. Agencijska provizija 50% od prve kirije. Za sve dodatne informacije, molimo da nas kontaktirate. , .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan u salonskoj kući u blizu centra grada. Sastoji se od hodnika u kom je smeštena kuhinja i trpezarija, kupatila i jedne veće sobe. Prozori su pvc, vodovod i kanalizacija su gradski. Grejanje je na struju ili crepanu peć. Uz stan se prodaje legalizovani pomoćni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101503, I/, lift. Potpuno namestena garsonjera, 1.sprat. U blizini vise gradskih autobuskih linija. Potreban deposit u visini najma, placanje mesecno. Odmah useljiva. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji na Autokomandi, u ulici Vojvode Stepe. Stan se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom i ima funkcionalan raspored koji obuhvata sobu, odvojenu kuhinju, hodnik, kupatilo i zastakljenu terasu. Površine je 30 m², sa centralnim grejanjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 30 m2 na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, kupatila, manje trpezarije, odvojene kuhinje sa ostavom, jedne sobe i terase. Stan se izdaje na duži vremenski period. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Slobodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 156.000 €, 30,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i izuzetno funkcionalan stan površine 30 m2, 1.5, idealan za život, izdavanje ili investiciju. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji na atraktivnoj lokaciji, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću. Struktura stana: Ulazni hodnik - 4,60m2 Kupatilo – 3,50m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u centru, površine 30m2. Nalazi se na II spratu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na struju, poseduje inverter klimu, samim tim su i troškovi veoma niski. Stan je kompletno renoviran i opremljen....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 54.545 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, svetao, jednoiposoban stan u strogom centru grada(Slavija), u visokom prizemlju. Dobro povezan sa ostatkom grada. Mesecna renta 450 evra. Grejanje centralno, klima. Ukupni režijski troškovi 50evra a struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA U CENTRU KOD POZORIŠTA MLADIH---Agencijska šifra: 9111818. Izdaje se komforna, kompletno nameštena garsonjera u visokom prizemlju zgrade, u Centru u neposrednoj blizini Pozorišta mladih i Dunavskog parka.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126662, I/, klima, luks renoviran. Fenomenalan stan u prestižnoj Lozničkoj ulici, na Vračaru.Nalazi se na prvom spratu i moderno je uređen. Veliki ugradni plakari pružaju puno prostora za odlaganje, a kuhinja je kompletno opremljena.Grejanje je na norveške radijatore,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je pozicioniran na 5. spratu luksuzne novogradnje, orijentisan ka reci, pruža mir i privatnost jer se zgradi prilazi iz tihe ulice sa minimalno saobraćaja. Zgrada i sam stan su građeni od vrhunskih,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Garsonjera sa galerijom na odlicnoj lokaciji. Kompletno nametena. Pogodna za zivot mladog bracnog para, studenata Odmah useljivo. Mesecno placanje + depozit u visini jedne mesecne zakupnine. Prostorije: predsoblje, visenamenska soba sa kuhinjom i izlazom na terasu, kupatilo, galerija.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 49.599 €, 30,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovni kompleks "White Hill" je mesto gde se prepliću tradicionalno i moderno kreirajući spoj autentične i moderne arhitekture, mesto koje pruža mir i udobnost života, a na samo 25 minuta od gradske vreve. Budućim stanarima investitor garantuje veću udobnost stanovanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 82.400 €, 30,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, prodaje se jednosoban stan od 30m2 na IV spratu, mogućnost adaptacije u jednoiposoban, istočne orijentacije .Nije zadnji sprat. Sjajna lokacija, blizina sajma, više autobuskih linija, zgrada okružena zelenilom. Odmah useljivo, uknjiženo! Agencijska oznaka 1008796.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300 €, 30,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na Čairu, površine 30m2. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, kupatila. Grejanje u stanu je etažno, na struju, što omogućava niske troškove tokom godine. Moguće je prilagodjavanje I dodavanje kuhinje, opreme ili....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 143.000 €, 31,00 m2 cca 4610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen stan u Bulevaru JNA, kompleks "Paunov Breg". Stan ima 31m2 i uknjizen je na punu kvadraturu. Poseduje odvojenu spavacu sobu, dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Nalazi se na 4 spratu od ukupno 7. Kompleks se nalazi na samoj okretnici....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 31,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor - lokal se nalazi u centru grada, u TPC Radnički, površine 31 kvm, u niskom prizemlju, sa centralnim gradskim grejanjem. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Trenutno izdat kao butik. UKNJIŽEN ( upotrebna dozvola) cena: 65.000 eura .

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 91.740 €, 31,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten po strukturi jednosoban stan na Grbavici. Stan se sastoji od kuhinje sa trpezarijom i odvojenom sobom, kupatilom i terasom. U neposrednoj blizini Fakulteta, Promenade, većih marketa .. Useljiv od 01.06.2026. Za više informacija pozovite 066 844 22 66 Vaše Gold nekretnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 31 m2 GRBAVICA ul.Kolo Srpskih Sestara, garsonjeru nameštenu, 1 sprat od 5, lift, tv, klima, ktv, vm, GARAŽA Cena 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 GRBAVICA ul.Kolo Srpskih Sestara 31 m2 - 350 Evra Garaža PARKING IZ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednosobnog stana površine 31m² u Novom Sadu, smeštenog u mirnom delu naselja Telep, u novoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i odmah je useljiv, što ga čini odličnim izborom za one koji traže moderan i funkcionalan stan na dobroj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 87.500 €, 31,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je lepa garsonjera sa galerijom na odličnoj lokaciji. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, toaleta i galerije koja je predviđena kao prostor za spavanje. Mikro lokacija pruža sve neophodne sadržaje za udoban život. U neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice linija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 125.000 €, 31,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Povoljan stan za renoviranje na odličnoj lokaciji sa dobrim rasporedom prostorija, veoma svetao. Pogodan za izdavanje stan na dan. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen 1.5 soban stan na Banjici, Paunov Breg, povrsine 31m2, novogradnja . Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno opremljen. Sva infrastruktura je dostupna, od prevoza ka svim delovima grada do marketa , pijace , sportskog centra, VMA, banaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 125.000 €, 31,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Cvijićeva ulica Prodaje se 1.0 stan u izuzetnoj salonskoj zgradi, u prizemlju (nije ukopano) sa dvorišen strane, miran i tih. Stan je uknjižen, bez tereta, prodaje sa sa kompletnim inventarom sa slika, salonska visina 310 cm. Struktura: ulazno predsoblje, kuhinja, kupatilo, soba.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na idealnoj poziciji za sve koji vole Adu. Kompletno renovirana garsonjera od 31m2 sa ukusom opremljena. Obavezan depozit u visini dve mesečne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve mesečne rente dokumentacija 2/5 Radnička -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 400 € na 380 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 380 €, 31,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 400 €
20.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, vrhunski kvalitetan stan u novoj zgradi u centru Novog Sada, na trećem spratu od ukupno pet. Stan je idealan za jednu osobu ili par. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na gas (kalorimetri), pa su troškovi....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 89.900 €, 32,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

MEDAKOVIĆ 1 - UKNJIŽEN 1.0 STAN SA ODLIČNIM POTENCIJALOM! Kontakt: +381668091211 CENA: 89.900€ Lokacija: Beograd – Voždovac – Medaković 1, sprat VPR/3 Površina: 32 m2 Struktura: Jednosoban stan koji se sastoji od: - dnevno/ spavaće sobe; - kuhinje sa trpezarijom; - kupatila; - ulaznog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 818)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>