• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 1 984 nekretnina - prosečna cena 1.267 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosečna cena)
    • do 17000 eura
    • do 142 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 200 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan u širem centru grada, u mirnoj ulici, idealan za udoban gradski život. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, izdvojene kuhinje, trpezarije, dnevne i spavaće sobe, kupatila i terase. Svetao je, funkcionalnog rasporeda i odmah spreman za useljenje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 800 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno svetao dvosoban stan ukupne površine 58 m2 u Zemunu. Stan je smešten na 10. spratu održavane zgrade sa dva lifta. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i hodnika. Posebnu prednost....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 109.000 €, 58,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan i prostran dvoiposoban stan u ulici Moše Pijade, na odličnoj lokaciji u širem centru Pančeva. Stan se nalazi na trećem spratu manje, novije zgrade sa svega 4 stana, što obezbeđuje mir, privatnost i prijatan ambijent za život. Uknjižen je na 58 m²,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan u novogradnji, u blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 58m2, nalazi se na I spratu zgrade sa liftom. Struktura: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Grejanje je na kotao na struju. Odličan kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (58 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 58 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prilika – adaptibilan stan sa dve terase na odličnoj lokaciji U ponudi je odličan, funkcionalan stan sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban, na veoma traženoj lokaciji, na početku Prvomajske ulice. Stan ima idealan raspored sa jasno odvojenim spavaćim blokom, što pruža dodatni komfor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Mesečne režije od 15.000RSD do 25.000RSD. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi lep i komforan dvosoban stan u strogom centru Gornji Dorćol, u jednom od najatraktivnijih delova opštine Stari Grad. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji – između Narodnog pozorišta i Studentskog trga, na svega minut hoda od Knez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru Mirijeva kod Mirijevske pijace. Stan se nalazi na najboljoj lokaciji u Mirijevu blizu svih neophodnih sadrzaja kao sto su skole, vrtici, prodavnice, banke. Stan je po strukturi dvosoban, ima veliku dnevnu sobu, spavacu sobu, kuhinju, kupatilo i terasu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.000 €, 58,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan 58m2 na Grbavici, veoma atraktivnoj lokaciji. Stan je dvorišno orijentisan i nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta. Poseduje prostran dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa ostavom, spavaću sobu (takođe ima izlaz na terasu)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 171.000 €, 58,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran trosoban stan uknjižen na 58m2. Odličan stan, potpuno zdrav i svetao. Prostorije: ulazni hodnik, kupatilo, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, dve komforne spavaće sobe. Stan se nalazi na četvrtom spratu četvorospratnice. Iznad stana urađena je hidroizolacija i termoizolacija,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, JAGODINA, 250 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prizemna kuća za izdavanje, idealna za porodičan život ili miran boravak u prijatnom okruženju. Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: prostrane dnevne sobe, dve odvojene spavaće sobe, kupatila, zatvorene terase koja pruža dodatni prostor za odmor ili skladištenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 233.000 €, 59,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan sa garažnim mestom po ceni od 25000, u kompleksu Lux 51, na Bežanijskoj kosi.Garažno mesto na -2 nivou.Ukupna površina stana iznosi 59 m², a raspored prostorija je logično i praktično organizovan. Ulazni hodnik povezuje sve delove stana i vodi....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 99.940 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 112.616 €, 59,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u samom centru Kaluđerice u paralelnoj ulici sa Smederevskim putem. Stan je po strukturi troiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran, dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru Kralja Petra I, pogodan za stanovanje i za poslovne svrhe, zavisno od potrebe. Stan nije pet friendly i nije za pušače. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 59,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen i svetao poslovni prostor od 59 m2, smešten u mirnoj i održavanoj zgradi u Bloku 45 na Novom Beogradu. Izuzetno je funkcionalan i spreman za useljenje – bez ikakvih dodatnih ulaganja. Prostor se sastoji od: dve odvojene kancelarije, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.800 €, 59,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 59 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 59m2, na šestom spratu u zgradi sa liftom u ulici Aranj Janoša, kompleks Avenija garden residence, Adamovićevo naselje. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA BULEVARU PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112693. Izdaje se polunamešten jednoiposoban stan na visokom prizemlju zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, manje spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan i svetao stan u mirnoj ulici, mereno 65m2 U ponudi je prostran stan u Dositejevoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija u centru grada — u neposrednoj blizini Gundulićevog venca. Stan ima merenih 65m² i odlično organizovan raspored: tri odvojene sobe, kuhinju i dva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 137.000 €, 59,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban, dvostrano orijentisan stan u izvornom stanju sa centralnim grejanjem, u odlično održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Postoji....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-821 (od ukupno 822)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>