• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana - GoHome pretraga malih oglasa na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što manji zadnjih 7 dana" pronađeno 2 712 nekretnina - prosečna cena 1.240 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 7100 eura
    • do 8900 eura (prosečna cena)
    • do 10000 eura
    • do 89 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • podno grejanje
    • 4.sprat
    • klima
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan koji se nalazi u širem centru grada , kvadrature 43 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem , nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase . Stan se prodaje je kompletno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

???? Luksuzan stan u premium novogradnji sa garažnim mestom U ponudi je moderno uređen i kompletno opremljen stan u ekskluzivnoj novogradnji iz 2024. godine, namenjen zakupcima koji traže visok nivo komfora, funkcionalnosti i kvaliteta stanovanja. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Renoviran, namešten stan. Top lokacija kod novog Merkatora i u blizini Arene. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 97.750 €, 43,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Divčibarama se prodaje potpuno nov, nikada useljavan i kompletno namešten stan u prizemlju, na izuzetnoj lokaciji, u blizini hotela "Crni Vrh". Stan se sastoji od hodnika, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je podno, što obezbeđuje dodatni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 350 €, 43,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan poslovni prostor u novogradnji u ulici Kiš Ernea. Površine 43m2. -ulazni hodnik -prostrana prostorija sa kuhinjom -odvojena prostorija -kupatilo -terasa U cenu zakupa je uračunato parking mesto u dvorištu zgrade. U stanu će biti postavljen klima uređaj i plafonjere.....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 77.400 €, 43,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja donosi odličan raspored i maksimalno iskorišćen prostor, uz pažljivo birane materijale i savremena rešenja. U izgradnji će se koristiti klima blokovi, krov sa kvalitetnim crepom i pouzdana izolacija, što garantuje trajnost i energetsku efikasnost. Stanovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvosoban, svetao i kompletno namešten stan na vrhu Bulevara kralja Aleksandra. Sastoji se od : hodnika, dnevne sobe sa ugradnom kuhinjom, odvojene spavaće sobe, terase, kupatila. Na trećem spratu od pet, novogradnja iz 2019. Lift, parking ispred zgrade, etažno grejanje. Mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala, a dodatnu sigurnost i privatnost zakupcima pruža dvadesetčetvoročasovno fizičko obezbeđenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 145.000 €, 43,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen renoviran stan 43 m Dunavske terase pogled na Dunav Prodaje se renoviran i funkcionalan stan površine 43 m u naselju Dunavske terase. Stan se nalazi u prvoj lameli kompleksa, na odličnoj i mirnoj poziciji, veoma ušuškan i prijatan za život. Raspored prostorija: ulazni hodnik....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Dobro osvetljen stan i maksimalno iskorišćen prostor. Lokacija stana je u ulici Omladinskih Brigada 10, blizu kružnog toka i glavnih linija gradskog prevoza (GSP linije u blizini: 16, 17, 18, 65, 71, 72, 73, 76, 77, 85, 88). Zgrada u kojoj je stan ima 2 funkcionalana lifta.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 107.725 €, 43,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan na Medakovic padini, Zvezdara. Sta dobijate pored sjajne cene: - Lokacija: sjajna povezanost sa svim delovima grada - Gradjevinska dozvola - Na cenu se dodaje PDV, mogucnost povrata PDV-a. - Struktura stana: dnevni boravak, spavaca soba, open space kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 43,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Niš, Medijana - Prodaje se 1.0 stan, 43m2+5m2 terasa, na 4. spratu od 5, u neposrednoj blizni Čaira, u zgradi bez lifta. Uz stan ide i parking mesto u dvorištu zgrade sa rampom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika koji povezuje: dnevnu sobu, trpezarijski deo i kuhinju i kupatilo. Iz....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 106.000 €, 43,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno opremljen stan površine 43 m², smešten u luksuznom kompleksu Royal Gardens na Zlatiboru. Lokacija je izuzetno atraktivna, u neposrednoj blizini centra, Dino parka i stadiona Švajcarija. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se modernim i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 43,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje lokala u centru Beograda – Balkanska ulica Beograd – Stari grad – Terazije Izdaje se atraktivan poslovni prostor u Balkanskoj ulici, na jednoj od najfrekventnijih lokacija u centru grada. Prostor se sastoji od dva lokala, jedan pored drugog, ukupne površine 55 m² Osnovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran dvosoban stan na grbavici na odličnoj lokaciji, smešten na 2. spratu stambene zgrade od ukupno 4 sprata. Stan je potpuno namešten i opremljen svim neophodnim uređajima: TV, klima uređaj, veš mašina, kuhinjski elementi, frižider, zamrzivač, mikrotalasna....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 122.000 €, 43,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, svetao, jugozapadno orijentisan, dvosoban stan u vrlo mirnom, porodičnom delu u neposrednoj blizini škola, gradskog prevoza i svih drugih neophodnih sadržaja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe koja izlazi na zastakljenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 350 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Niš, Pantelej - Somborski bulevar, u neposrednoj blizini ,,Feniks" kafića, izdaje se lep, komforan, 1.5 stan, na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, spavaće sobe, kupatila, ulaznog hodnika i terase. Stan je u odličnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Petrovaradin, kompletno namešten dvosoban stan 43m2, nov stan, odlična lokacija Izdaje se kompletno namešten i potpuno nov dvosoban stan u Petrovaradinu, u ulici Marka Oreškovića. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i nedavno useljenoj zgradi, na odličnoj....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 42.500 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo izuzetno funkcionalan stan u Paraćinu na odličnoj lokacijii! Stan je praktičan i ekonomičan. Dobra vest je da sve što je na slikama ostaje u stanu i ulazi u cenu! Sve je na par minuta od zgrade-Pošta, Opština, osnovna i srednja škola. PVC stolarija i urađena hidoizolacija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 91.000 €, 43,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Novog Beograda nalazi se stan u urednoj, lepo održavanoj zgradi. Okružen je zelenilom, igralištima, parkovima, preko puta opštine Novi Beograd, na svega par minuta od tržnog centra Novi Merkator i 5 minuta od tržnog centra Stari Merkator. U neposrednoj blizini se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.000 €, 43,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Za preporuku stan u bloku 70, blizu A-bloka, prevoza, škole, vrtića, prodavnice, blizu Save. Izuzetno svetao, uknjižen, odmah useljiv. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom i dnevnog boravka, spavaće sobe i lođe. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 74.000 €, 43,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan + parking mesto u dvorištu koje ulazi u cenu, izdaje se na duži period. Infostan 8000 din, el.energija po utrošku. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran, odličan stan u centru, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, u samom centru grada. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/7, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan površine 42m2 u novom stambeno-poslovnom kompleksu. Četvrti sprat, ulično orjentisan. Ima terasu. Grejanje je centralno, plaća se samo tokom zimske sezone po utrošku. Useljiv odmah. . Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je okrečen i renoviran (kupatilo, kuhinja, kompletne instalacije, parket), a za spavaću sobu je naručen i novi krevet. Opremljen je nameštajem i savremenom belom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan jednoiposoban stan u novogradnji u ulici Kiš Ernea. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na trećem spratu zgrade s liftom. U cenu zakupa je uračunato parking mesto u dvorištu zgrade. U stanu će biti postavljen klima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo 1,5 stan , namesten sa pripadujucim parking mestom u Sejkinoj ulici . Stan se nalazi na prvom spratu, poseduje i lepu terasu i odmah je useljiv. Agencijska provizija 50% Reg.br.070 prostorije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam moderno opremljen jednoiposoban stan u novogradnji, vrlo funkcionalan i praktičan, u mirnoj ulici između Ugrinovačke i Cara Dušana. Stan se sastoji od dnevnog boravka.sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, terase i kupatila. Grejanje je vrlo ekonomično. Uredan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ohridska, kompletno renoviran i nekorišćen stan, moguć dogovor u skladu sa potrebama zakupca za dodatni plakar, radni sto, i sl. Odmah useljiv, izdaje se a duži period zakupa samcima ili parovima, ne primaju se kućni ljubimci. ID: 15093 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.0s, 43,39m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 80.512 €, 44,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Dvosoban stan 43,52m² | Odlična investicija U ponudi funkcionalan dvosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi na drugom spratu i ima 43,52m². Cena iznosi 1.850€/m²,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i sve traženijem delu Surčina nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i odlične lokacije. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim vlasnicima pružio udoban i kvalitetan život, uz luksuznu gradnju i vrhunske materijale koji garantuju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan površine 44m2 u ulici Bele Njive. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i ostave. Na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Niski mesečni troškovi. Spavaća soba je opremljena krevetom za jednu osobu. Odmah useljiv stan, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan na visokom prizemlju u zgradi novije gradnje. Zgrada ima lift i interfon.Potpuno je namešten i opremljen nameštajem i tehnikom. Stan ima ulaz u kome su ugradni plakari, dnevna soba je spojena sa trpezarijom i kuhinjim i ima izlaz na terasu. Kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 170.000 €, 44,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i veoma funkcionalan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u centralnom delu Bloka 61. Stan je izvorno projektovan kao jednosoban, ali je pažljivo adaptiran u jednoiposoban sa odvojenom spavaćom sobom i veoma dobro organizovanim prostorom. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 132.000 €, 44,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan od 44m2 u Rakovici u blizini tržnog centra BIG i Vrtova ceraka. Stan je predat na uknjiženje u Katastar po osnovu zakona Svoj na svome i čeka se rešenje. Ovaj kraj odlikuje mirna, porodična atmosfera sa dosta zelenila i niskom gradnjom, smeštenom u podnožju....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 73.678 €, 44,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.950 €, 44,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u atraktivnom i veoma traženom kompleksu Park Novi, idealan kako za stanovanje, tako i kao investicija.Stan se nalazi na 4. spratu, površine 44 m², odlično organizovan i izuzetno funkcionalan. Grejanje je po potrošnji, što omogućava kontrolu i racionalne mesečne troškove.Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- Square Garden, Novi Sad - 1.5 stan od 44m2, kompletno namešten i opremljen, uknjižen 1/1 - dnevna soba, kuhinja (mašina za sudove), spavaća soba, kupatilo, terasa - mogućnost kupovine parking mesta - grejanje na kalorimetre, niski troškovi - može kupovina preko kredita Za sve dodatne....