• GoHome Professional
www.indomio.rs što jeftiniji Zadnjih 14 dana - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs što jeftiniji Zadnjih 14 dana - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što jeftiniji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs što jeftiniji zadnjih 14 dana" pronađeno 4 577 nekretnina - prosečna cena 1.197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • 4.sprat
    • parking
    • pogodan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, PASI POLJANA, 470 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan jednoiposoban stan kod Apelacionog suda. Površine je 48m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno. Stan je veoma lepo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 470 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan od 40 m² nalazi se u Beogradu, u Novom Beogradu, u Bloku 63, na 11. spratu. Lokacija je jedan od glavnih aduta ove nekretnine, jer pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima i svakodnevnim potrebama u delu grada koji je poznat po dobroj infrastrukturi. Ovaj jednosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 470 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Gandijevoj ulici, površine 44 m². Stan je kompletno namešten, sa novim nameštajem, i nedavno renoviran. Prostor je svetao i funkcionalno organizovan, pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Nalazi se na izuzetno praktičnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 470 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na početku ulice Majke Jevrosime, na 4. od 7 spratova. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, kupatila i predsoblja. Klima, centralno grejanje, lift. Depozit u visini jedne kirije. Izuzetna lokacija u blizini brojnih sadržaja. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 500 € na 480 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 480 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 500 €
22.05.2026 - 480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru Mirijeva kod Mirijevske pijace. Stan se nalazi na najboljoj lokaciji u Mirijevu blizu svih neophodnih sadrzaja kao sto su skole, vrtici, prodavnice, banke. Stan je po strukturi dvosoban, ima veliku dnevnu sobu, spavacu sobu, kuhinju, kupatilo i terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 480 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten stan u naselju Sava Kovačević, u ulici Dragana Rakića. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, kupatila, trpezarije i open space kombinovane sobe. Stan nema terasu. Nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje, infostan je 7.600 dinara. Slobodna parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa 3 | renoviran dvosoban stan | 50m² | namešten | terasa | parking Izdaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3, ulica Kolumbova. Stan je površine 50m², nalazi se na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 480 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN U BLIZINI FARMACEUTSKOG FAKULTETA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno namešten i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Voždovac, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan se nalazi na 4. spratu u mirnom i prijatnom....