• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 1 945 nekretnina - prosečna cena 1.147 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • 4.sprat
    • parking
    • pogodan
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u ulici Dimitrija Tucovića, 38m2. Prvi sprat. Info stan sa grejanjem 6000 plus internet 3000. Slobodan od 15.6., može ranije da se gleda. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada, uz sportski centar u novoj zgradi sa malim brojem stanova, nalazi se ova nekretnina. Sastoji se od velike dnevne sobe i trpezarije, kuhinje, te spavaće sobe i kupatila. Svetao stan sa kompletnom tehnikom neophodnom za ugodan i funkcionalan način života. U neposrednom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljena garsonjera u stambeno-poslovnom kompleksu Planet Residence. Stan se nalazi na 5 spratu. Stan je površine 38m2 i sastoji se ulaznog dela, jedne višenamenske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i prostrane terase. Moderan dizajn....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 125.000 €, 38,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Manja kuća 38m2 sa pomoćnim objektom u naselju Pinosava na placu površine 10ari. Nalazi se uz Avalski put. Kuća je starija gradnja, uknjižena 1/1. Gradsko građevinsko zemljište: -Zona porodične stambene zgrade -Spratnost P+1+PK -Indeks zauzetosti 30% Infrastruktura: Struja, voda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 49812, VPR/. Lokacija Stari grad, ul. Jovana Subotića ugao sa ulicom Djure Jakšića, 38m2 samostalni deo kuce, poseban ulaz sa ulice, kod Nikolajevske crkve, cena 150eur. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100€. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, renoviran, moderno namešten i kompletno opremljen dvosoban stan, površine 45 m² sa lođom i pripadajućem garažnom mestu u dvorištu zgrade novije izgradnje. Stan je pet-friendly, potpuno je namešten, savršeno funkcionalan i na odličnoj lokaciji, okružen svim sadržajima....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 62.968 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan na trećem spratu u stambenom objektu sa 6 spratova, savremenog dizajna, koji nudi visok standard gradnje i funkcionalan raspored prostorija. Stan je izrađen od kvalitetnih materijala koji garantuju dugotrajnost i sigurnost, a njegova idealna lokacija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšim zgradam na Ledinama izdajemo ovaj moderno namešten stan . Izuzetno svetao jugozapadne orjentacije. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom koja je kompletno opremljena, spavaća soba sa francuskim ležajem izuzetnog kvaliteta. Terasa sa garniturom za sedenje. Kupatilo sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten stan. Sunčan i svetao, funkcionalnog rasporeda. Izdaje se na duži vremenski period. Grejanje se plaća po utrošku - niski režijski troškovi. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Postoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 75.000 €, 38,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan površine 38 m² u srcu Gornjeg grada u Zemunu. Stan se nalazi u prizemlju stambene kuće sa samo dva stana, što garantuje privatnost i mir. Zbog svoje pozicije i strukture, prostor je podjednako pogodan za stanovanje ili kao poslovni prostor (ordinacija, kancelarija, salon).....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 100.000 €, 38,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u modernom stambenom objektu koji spaja kvalitetnu gradnju i privatnost. Zgrada je projektovana za kupce koji traže mirno, porodično okruženje. • Adresa: Miran kraj na granici Voždovca i Zvezdare. • Pozicija: Samo 500m od okretnice autobusa 26. • Saobraćaj: Odlična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednosoban stan u ulici Pariske komune, Stan se nalazi u blizini glavne autobuske stanice, Lidla, Bulevara oslobođenja , Medicinskog fakulteta i Sajma. Lepo je opremljen. Nije pet friendly.  (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, parking mesto u dvorištu zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen manji dvosoban stan na Bulevaru oslobođenja, u neposrednoj blizini Futoške pijace i Dnevnika. Komforno kupatilo sa veš mašinom, tuš kadom, garderoberi u predsoblju. Komotan dnevni boravak sa ugaonom garniturom, odvojena kuhinja sa sudo-mašinom i dovoljno prostora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje namešten jednoiposoban stan koji se nalazi u mirnom kraju sa dosta zelenila, nedaleko od železničke stanice. -Dnevna soba i trpezarija -Odvojena kuhinja -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa/lođa Potreban depozit kao i jednokratna agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan površine 38 m², smešten u samom centru grada. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem i tehnikom, pažljivo uređen sa stilom i spreman za useljenje bez ikakvih ulaganja. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini doma zdravlja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lep, svetao stan u mirnoj ulici na Crvenom krstu, dobro povezan sa gradskim prevozom, u blizini Pošta, Prodavnice, Pozorište Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd Reg. br.339....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU---Agencijska šifra: 9112666.Izdaje se odlično namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 13. spratu zgrade sa 2 lifta locirane kod Železničke stanice.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada, u naselju Centar. Stan je dvorišno orijentisan, moderno opremljen i nalazi se na drugom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Površine je 40 m² i poseduje jedno kupatilo. Nedavno su kupljeni nova ugaona garnitura i tepih, što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 136.990 €, 38,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- 38m2, uknjižen 1/1 bez tereta - kompletno i moderno opremljen - odličan raspored, iz hodnika u svaku prostoriju - uvučena kuhinja - dvorišna orijentacija - komforna zastakljena terasa - odlična investicija Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i lepo uređen 2.0 stan površine 38 m². Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je namešten, odmah useljiv i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je potpuno renoviran i opremljen, spreman za useljenje. Nalazi se u neposrednoj blizini Vukovog spomenika i veoma je dobro povezan sa svim važnim sadržajima za život. Marketi, škole, javni prevoz Stan je osvetljen tokom celog dana i pruža prijatnu toplu atmosferu. Posebnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, GRBAVICA--- Agencijska šifra: 9110686.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u visokom prizemlju zgrade na Grbavici. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i kompletno opremljen jednoiposoban stan površine 38 m2, smešten na prvom spratu moderne novogradnje u Đevđelijskoj ulici, u neposrednoj blizini Đeram pijace i Bulevara kralja Aleksandra.Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i moderno uređen, a sastoji se od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo uređen jednoiposoban stan u ulici Dimitrija Tucovića na Zvezdari, na odličnoj lokaciji sa brzom povezanošću ka centru grada i svim delovima Beograda.Stan ima površinu od 38 m2 i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132192, III/, klima, lift, terasa, garaza. Izdaje se kompletno opremljen jednoiposoban stan u samom centru grada. Poseduje garažu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 112.500 €, 38,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan stan u naselju Novi Železnik, u mirnom delu naselja, idealnom za porodičan život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, obdanište, prodavnice i svi neophodni sadržaji za svakodnevni život. Stan je novije gradnje, lepo održavan i veoma prijatan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

- Odlična lokacija- 4. sprat- Lift- 39 m2- Dvosoban stan- Terasa- Klima- Opremljen novim nameštajemFunkcionalan i lepo organizovan stan, idealan za jednu osobu ili par koji želi useljiv prostor bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, a terasa daje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte i Ateljea 212, nalazi se ovaj jednosoban stan za prodaju. Smešten je u urednoj i dobro održavanoj zgradi. U okolini su brojne prodavnice, kafei, restorani, pijaca, škole, obdaništa, gimnazija, Bitef-teatar i svi ostali kulturno-istorijski sadržaji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje svetlog i prostranog dvosobnog stana na atraktivnoj lokaciji. Nalazi se u mirnoj ulici sa puno zelenila. Informatika oko 9.000 dinara. U neposrednoj blizini se nalazi Medicinski fakultet, sajam, autobusko stajalište, bolnica Potreban depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 39,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra Vrnjačke Banje, predstavlja idealan izbor za udoban život ili investiciju. Stan se nalazi na drugom spratu od ukupno četiri, u objektu koji je u fazi izgradnje. Površine je 39 m² i po strukturi je 1.5, što omogućava....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na Limanu 4, u Novom Sadu, na 5. spratu zgrade sa 6 spratova. Stan je površine 39 m² i sastoji se od dnevne sobe, odvojene kuhinje, hodnika, terase i kupatila. U okolini zgrade obezbeđen je slobodan parking. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za sve informacije pozvati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE DVOSOBAN GARAŽNI STAN U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 39m2 i u osnovi je dvosoban sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Beograda na vodi, u opštini Savski venac, izdaje se jednosoban stan koji predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Smešten je na četvrtom spratu stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traži praktičan i lepo organizovan prostor na urbanoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opreljnjen jednoiposoban stan na drugom spratu u ulici Sime Matavulja. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća sobe, kupatilo, terasa. Grejanje sa kalorimterima, niski mesečni troškovi. Idealno za zaposlene samce ili parove. Useljivo od 15.06. Potreban depozit....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan 39m2 na odličnoj lokaciji u centru grada -Grčkoškolska ulica. Useljivo odmah. Stan je na 2 spratu zgrade bez lifta, ima terasu, klimatizovan. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 9000. Za ozbiljne zakupce na duži period bez kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje nalazi se potpuno namešten i funkcionalan stan na Voždovcu, smešten u mirnoj i prijatnoj Jovaničkoj ulici. Zahvaljujući dobro organizovanom prostoru, modernoj opremljenosti i odličnoj lokaciji, ova nekretnina predstavlja idealan izbor za jednu osobu ili par koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,blizina Centra,Keja, IV sprat,lift,nov nameštaj . . . odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 39,00 m2 cca 5130 €/m2