• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 1 984 nekretnina - prosečna cena 1.267 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosečna cena)
    • do 17000 eura
    • do 142 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • renovirano
    • lift
    • 1.sprat
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 123.900 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na trećem spratu, površine 39 m², sa lođom ukupne kvadrature 44 m², u mirnom i dobro povezanom delu Karaburme. Ovaj stan predstavlja idealnu priliku za sve koji traže udoban život u mirnom okruženju. Zgrada je u odličnom stanju, sa novim krovom i renoviranim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten jednoiposoban stan na Telepu. Stan se nalazi u novoj, tek završenoj zgradi. Opremljen je novim nameštajem koji je pod garancijom. Grejanje je po utrošku, tako da su mesečni troškovi niski. Mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu, kao i ostave u podrumu. Za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 330 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan i svetao stan od 39 m² u mirnoj ulici u naselju Denkova bašta, (Zvezdara), na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Opremljenost: klima uređaj veš mašina, frižider, šporet brzi Wi-Fi trosed/krevet, orman, sto.. Zgrada mirna, održavana, komšije ljubazne. Lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 600 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja moderan i kompletno opremljen stan u novogradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji kod Đeram pijace, na Zvezdari. Stan površine 39m² nalazi se na prvom spratu nove i kvalitetno građene zgrade i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 40m2 u novoj stambenoj zgradi u širem centru grada. Stan je na trećem spratu u zgradi sa liftom, video-interfonom, dvorištem i obeleženim parking mestom u dvorištu. Stan ima ulaz, kuhinju povezanu sa trpezarijom i dnevnom sobom sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 155.000 €, 40,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Beograda, pored Kalemegdanske tvrđave nalazi se prostran jednosoban stan. Stan poseduje veliku spavaću sobu,dnevnu sobu sa kuhinjom i renovirano kupatilo. Stan je dvorišno orijentisan , okružen zelenilom. Odličan je za izdavanje, ali i za udoban život, jer je u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOSOBAN STAN - LIMAN 3---Agencijska šifra: 9111451. Izdaje se komforan, kompletno namešten jednosoban stan na 7. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan poseduje francuski balkon i terasu.Stan je useljiv od 01.06.2026.Potreban depozit u iznosu od 300 EUR, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 103.000 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stanovi u zgradi novije gradnje u Petrovaradinu. Stanovi se nalaze na prvom spratu zgrade sa liftom i funkcionalnog su rasporeda. Sastoje se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Nekretnina predstavlja odličnu investiciju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u prizemlju novogradnje iz 2024. godine. Stan je moderno uređen, kompletno namešten i opremljen svim neophodnim uređajima i kuhinjskom opremom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforna garsonjera kod crkve Svetog Luke. Nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 40m2 i sastoji se od ulaznog dela, jedne višenameske prostorije sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Grejanje je centralno, a ugrađen je i klima uređaj. Stan je....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 90.781 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan jednoiposoban stan, Veliki Mokri Lug, Beograd. Ovaj prelepi stan nudi savršenu ravnotežu između modernog stila i udobnosti doma, pružajući vam udoban život u blizini svih pogodnosti. Karakteristike stana: Jednoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam ponudi moderan i kompletno opremljen stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji kod Đeram pijace na Zvezdari. Stan površine 40m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja idealan izbor za udoban i funkcionalan život u blizini centra grada. U cenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac,Ustanička ulica,1.5,40kvm,NOV NEUSELJAVAN stan, NOV nekorišćen nameštaj, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, grejanje podno (info stan 1500din), održavanje 4000din, GARAŽA uz doplatu (nije obavezna), LUX stan u novogradnji, useljiv, 800e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 40,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE Poslovni prostor: BEOGRAD-BEOGRAD, Stari Grad-Centar, , Trg Nikole Pašića, 40m2, 600 eur agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u širem Centru grada u blizini Kliničkog Centra u ulici : Luja Pastera, veličine 40 kvm, na trećem spratu, grejanje na gas, ima lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Prodaje se sa stvarima,uz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u samom srcu grada, na Obilićevom vencu. Ova prestižna lokacija, nadomak Trga Republike i Knez Mihailove ulice, pruža sve što je potrebno za udoban i dinamičan gradski život, a svi sadržaji nalaze se na svega nekoliko minuta hoda. U neposrednoj blizini su škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Staro Groblje, 350 €, 40,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran poslovni prostor površine 40m2, sa lepom baštom koja je na raspolaganju potencijalnom zakupcu i koja se može zastakliti i koristiti i u zimskom periodu. Nalazi se na atraktivnoj i prometnoj lokaciji u blizini Starog groblja, Dif-a, Fakulteta zaštite na radu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Paliluli. Površine je 40m2, nalazi se na III spratu zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim uređajima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.860 €, 40,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – LEDINE | MODERAN STAN 39,57 m² | ODLIČNA INVESTICIJA U ponudi je stan u modernoj novogradnji na Ledinama, projektovan po savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na kvalitet, komfor i energetsku efikasnost. Površina: 39,57 m² Cena: 2.650 €/m² + PDV Lokacija:....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno namešten stan od 40 m², koji do sada nije bio useljavan. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Odmah useljiv. Sav nameštaj i tehnika u stanu su novi i nekorišćen. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 40,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski kancelarijski prostor u zgradi kulturnog nasleđa – 40 m² U jednoj od najreprezentativnijih zgrada u samom srcu Beograda, koja uživa status kulturnog nasleđa, izdaje se vrhunski opremljen kancelarijski prostor površine 40 m². Prostor se nalazi na trećem spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132466, I/VI, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se moderan i potpuno namešten stan od 40 kvadrata u novogradnji na Crvenom Krstu. Stan je svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 80.000 €, 40,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu investiciju, duplex, potpuno opremljen, preko puta Kraljevih čardaka. Sastoji se od dnevne sobe sa kupatilom i trpezarijom, u prizemlju. Na spratu su dve spavaće sobe i kupatilo. Budući vlasnici dobijaju uslugu recepcije 24/7 hotelskog kompleksa Kraljevi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 136.790 €, 40,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

- nov, polunamešten stan na prodaju - neposredna blizina kružnog toka kod Bulevara Evrope (700m) - 40m2, 2. sprat od 3. - visok kvalitet gradnje, poznat investitor - komforno garažno mesto uz doplatu, cena 20.000Eur Agencijska provizija u visini od 3% je uračunata u cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – dvosoban stan u Veterniku, namešten, parking mesto, pet friendly Izdaje se funkcionalan i kompletno namešten dvosoban stan u Veterniku, idealan za pojedince, parove ili manje porodice. Nekretnina je pogodna i za strane državljane, a dozvoljeni su i kućni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje LUX stana 40m², terasa, parking, CG – Pavilljoni, Radoja Dakića Izdaje se kompletno namešten i moderno renoviran jednosoban LUX stan od 40m² sa terasom, na odličnoj lokaciji u Radoja Dakića, Pavilljoni, Novi Beograd, na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 220.000 €, 40,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan u samom srcu grada, na Obilićevom vencu. Ova prestižna lokacija, nadomak Trga Republike i Knez Mihailove ulice, pruža sve što je potrebno za udoban i dinamičan gradski život, a svi sadržaji nalaze se na svega nekoliko minuta hoda. U neposrednoj blizini su škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno apartmanski opremljen stan (posuđe, mali aparati, posteljina, peškiri...) Stan je luksuzan a zgrada je urađena po modernim standardima visokog kvaliteta sa održavanjem i portirom 24/7 Dodatni troškovi: 200 eur računi Zakup garaže + 100 eur Ag. provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125150, I/IV, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan u novogradnji!Odvojena spavaća soba.Bez ljubimaca! Mnogobrojne linije gradskog prevoza ka svim delovima grada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 470 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan od 40 m² nalazi se u Beogradu, u Novom Beogradu, u Bloku 63, na 11. spratu. Lokacija je jedan od glavnih aduta ove nekretnine, jer pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima i svakodnevnim potrebama u delu grada koji je poznat po dobroj infrastrukturi. Ovaj jednosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se svetao, funkcionalan i potpuno namešten jednoiposoban stan površine 40 m² na odličnoj lokaciji u naselju Novo Naselje, Bulevar kneza Miloša. Stan je idealan za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i veoma praktičnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Mesečne režije 5.000RSD. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 360 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo jednoiposoban stan u mirnom naselju Margita, veoma blizu centra grada. U blizini se nalaze marketi, pijaca, dom zdravlja, autobuska stajališta, kao i stari put za Beograd. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, hodnika i kupatila. Stan se izdaje se na duži....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 400 €, 40,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Novom Beogradu, u Džona Kenedija, stan ima 40 m2, grejanje na struju. Infostan je 4300 din. Slobodan od 01.juna. Cena 400 eur Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 380 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102555, III/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv jednoiposoban stan u pešačkoj zoni u centru grada. Mogućnost dogovora oko dodatnog nameštaja i kućnih ljubimaca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 54.000 €, 40,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na trećem spratu u zgradi bez lifta, površine 40 m2. U svom sastavu ima predsoblje, jednu sobu, kupatilo i kuhinju iz koje se izlazi na zatvorenu terasu, Stolarija je drvena, podovi su laminat i pločice, grejanje je toplana. Stanu pripada podrumska prostorija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 107.622 €, 40,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam kompleks Garden Residence Banjica. Okružen zelenilom i trim stazom za trčanje, izdvojen od buke i gradske gužve, a opet na idealnoj i popularnoj gradskoj lokaciji, nedaleko od TC Banjica, ovaj kompleks pruža odličan odnos lokacije, kvaliteta gradnje, funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 73.000 €, 40,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u Durlanu, u blizini Knjaževačke ulice, Durlanske pošte i 3 solitera. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VELIKI MOKRI LUG, 420 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo perfektan, nov stan u naselju Vojvode Vlahovića. Smešten u savršeno očuvanoj novijoj stambenoj zgradi, na vrhu padine, ovaj prostor nudi vrhunski iskorišćen i perfektno organizovan dvosoban stan u 40m2. Zgrada poseduje svoj parking i lift. Stan je kompletno....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 67.000 €, 40,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je vikendica smeštena na jednom od najlepših delova Kosmaj, idealna za sve koji žele mir, prirodu i beg od gradske svakodnevice, a da su nadomak Beograd. Na placu površine 16 ari, okruženom zelenilom i čistim vazduhom, nalazi se montažna kuća od 40m², savršena za vikend odmor,....