• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što manji" pronađeno 1 984 nekretnina - prosečna cena 1.267 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 11000 eura
    • do 14000 eura (prosečna cena)
    • do 17000 eura
    • do 142 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 78.000 €, 26,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno pametno projektovan stan od 26m2, koji svojom organizacijom ostavlja utisak znatno veće kvadrature. Stan krase francuski balkoni koji prostoru daju dodatnu širinu, dosta prirodne svetlosti i poseban estetski pečat. Za razliku od tipičnih garsonjera, ovaj stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 450 €, 26,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo lokal u Borči na odličnoj lokaciji, nedaleko od Lidla i preko puta poznate picerije Picolo. trenutno je u radu. Postoji mogućnost nastavka delatnosti uz otkup opreme. Trenutno radi kao palačinkarnica. Mogućnost drugih delatnosti: frizer, pedikir, manikir, hrana za kućne ljubimce.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.800 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, tek izgrađen jednoiposoban stan na Adicama, ulica Sime Milutinovića Sarajlije, površine 26m2. Stan je knjižen kao garaža. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, odvojene sobe, kupatila i hodnika. Vredno svakog razgledanja. Odmah useljivo. U cenu stana je uračunata....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

#5980, Izdavanje, Stan, Beograd, STARI MERKATOR, 26 m. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9110537.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (27m2) koji se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje fizički odvojenu kuhinju i dvorišno je orijentisan.Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.900 €, 27,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna nekretnina smeštena u jednoj od najlepših ulica u centru Beograda – Lominoj. Ovaj stan, zahvaljujući svojoj lokaciji u srcu gradskog jezgra, predstavlja sjajnu priliku kako za život, tako i za investicione kupce koji razmatraju dugoročni prinos. S obzirom na to....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 60.444 €, 27,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Mirijevo – moderna novogradnja | kvalitetna gradnja | planirani završetak 2027. godine** U mirnom i sve traženijem delu Mirijeva nalazi se moderna novogradnja koja predstavlja savršen spoj kvaliteta, komfora i savremenog načina života. Projekat je pažljivo osmišljen kako bi budućim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nameštena garsonjera površine 28m² u mirnom delu Grbavice. Stan je dvorišno orijentisan, što budućim zakupcima pruža mir i prijatnu atmosferu. Nalazi se na 3. spratu zgrade od ukupno 5 spratova i poseduje terasu. Garsonjera je veoma funkcionalna i lepo uređena, sa....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 85.000 €, 27,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov stan površine 27m2 na ekskluzivnoj lokaciji na Senjaku, u Bulevaru vojvode Mišića. Neuseljavan, odmah dostupan i idealan kako za udoban život, tako i kao pametna investicija za izdavanje (stan na dan ili dugoročni zakup). Kvadratura: 27m2 Spratnost: 1/1 (mirna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renovirana useljiva garsonjera, sprat-viisoko prizemlje, na duže. Useljivo odmah. ID: 8630 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 300 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 96871, VI/VII, klima, lift, terasa, parking. Stan se nalazi blizu velikih marketa Lidl, Idea. U blizini su apoteke i velika igrališta za decu. Sve što vam je potrebno za lagodan životOpremljen je novim nameštajem.Poseduje:-veliku sobu-kuhinju-Kupatilo-TerasuOvaj stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 380 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, miran stan, na predivnoj lokaciji. Namešten, od aparata TV, klima, šporet, veš mašina. Niske mesečne režije. Pored BWF šetališta, na 10 min od Knez Mihajlove. Mesečno plaćanje, za zaposlene ili studente. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 36.400 €, 28,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor sa kompletnim kupatilom. Na izuzetnoj lokaciji u centru grada. U ponudi je i lokal pored od istog vlasnika, od 20 m2. Za kupovinu oba lokala, cena po dogovoru. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 180 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera na Bubnju u blizini Novog Niša. Stan se nalazi u blizni igrališta FK Car Konstantinna u mirnom delu grada,u blizini se nalazi ambulanta i dečiji vrtić. Ispred zgrade ima dovoljno prostora za parkiranje. U zgradi na V-spratu , povrsine od 28 m2.Grejanje je na struju TA -peć,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132343, PR/, parking. Prodaje se garsonjera na traženoj lokaciji na Adicama. Uknjiženo je kao garaža, pa je kupovina moguća samo za gotovinu. Izuzetno niski troškovi, grejanje na radijatore, zgrada ima toplotnu pumpu.Prodaje se sa nameštajem i uređajima. Moguća je prijava....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 50.181 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.000 €, 28,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na fantastičnoj lokaciji u samom centru grada u Lominoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade, ulaz u stan je u zajedničkom dvorištu. Prodaje se potpuno namešten i odličan je kao investicija. Uknjižen na 18 m2, ostalih 10 m2 su u postupku legalizacije.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 100.940 €, 28,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam retku priliku na tržištu stanova koja objedinjuje vrhunsku lokaciju, potpunu renoviranost i izuzetno funkcionalan prostor , smešten na petom spratu zgrade sa liftom. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj komfora, praktičnosti i lokacije koja pruža sve što je potrebno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 28,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 28m2 + terasa 7m2, 7/7, TA, lift, klima, ktv, interfon, internet Gvozdićeva ulica se prostire na blagoj padini od Bulevara kralja Aleksandra ka Ulici Vojislava Ilića, u kraju poznatom kao Lion. Miran kraj grada, kompletno infrastrukturno razvijen, dok blizina raznih prodavnica....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno u funkciji i u njemu posluje računovodstvena agencija, što potvrđuje njegovu funkcionalnost i pogodnost za obavljanje kancelarijskih i uslužnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 106.000 €, 28,00 m2 cca 3790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličana, uknjižena, kompletno nameštena garsonjera u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih lokacija u gradu, blizina centra grada, Futoške pijace, Spensa, TC Promenada Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 73.130 €, 29,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam jednoiposoban stan u samom srcu Novom Sada - Podbara. Nekretnina je uknjižena 1/1, moguća kupovina putem stambenog kredita. Starogradnja. Grejanje na struju. Agencijska provizija od 3% uručanata u cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 224 ili 066 82 92 500,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Novog Kliničkog centa i Medicinskog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je kompletno sređen, i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina garsonjere je 29 m2. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 250 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132345, PR/II, klima. Izdaje se na duži vremenski period, jednosoban stan od 29m2 (soba, kuhinja, kupatilo i predsoblje). Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisan grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovimaObezbeđeno je Parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Izdajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisangrejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanjaObezbeđeno je Parking MestoSTAN SE IZDAJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u blizini centra, 29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskom nišom i trpezarijskog dela , terase, kupatila.Podno grejanje na gas.Stanu pripada i jedno parking mesto u dvorištu zgrade.Useljiva odmah.Obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 66.056 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 149.000 €, 29,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, kod Hrama Svetog Save, namešten jednosoban stan 29m2 u salonskoj zgradi, odvojena kuhinja, centralno grejanje, podrum. Zgrada nema lift. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru posrednika 1347. Mapa je informativnog karaktera, ne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132398, II/, klima, terasa, uknjižen, parking. Na prodaju odličan namešten manji jednoiposoban stan na Adicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase.Grejanje na toplotne pumpe. Uknjižen i uz stan se dobija lično parking mesto. Odličan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novoizgrađen stan na mirnoj lokaciji, u blizini se nalaze vrtić, dom zdravlja, osnovna škola, marketi, a centar grada se nalazi na samo par minuta vožnje. Stan se nalazi na visokom prizemlju, 1,2 metra odignut od zemlje, poseduje grejanje na norveške....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 450 €, 30,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal je u pasažu ali vidi se sa ulice, prozori gledaju prema pasažu i dvorištu. Odmah useljiv. Okrečen i očišćen. ID: 9568 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u centru, površine 30m2. Nalazi se na II spratu zgrade bez lifta. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Grejanje je na struju, poseduje inverter klimu, samim tim su i troškovi veoma niski. Stan je kompletno renoviran i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 330 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat VPR/3, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43300. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala centru Niša-Gorča(Centar)Prodaja lokala u centru Niša,t.c. GorčaLokala je 30 kv,u funkciji,odlična lokacija, 1.spr, ima mokri čvor. Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99Agencija Gigant lux upisana je u registar posrednika 1094 .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 35.000 €, 30,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan u salonskoj kući u blizu centra grada. Sastoji se od hodnika u kom je smeštena kuhinja i trpezarija, kupatila i jedne veće sobe. Prozori su pvc, vodovod i kanalizacija su gradski. Grejanje je na struju ili crepanu peć. Uz stan se prodaje legalizovani pomoćni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 30m2 na visokom prizemlju u zgradi sa liftom u blizini Saborne crkve. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 54.545 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs