• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana luksuzan - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana luksuzan - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana luksuzan" pronađeno 285 nekretnina - prosečna cena 1.499 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 91000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • podno grejanje
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SOKO BANJA, 159.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno pripremljena investicija u Soko Banji(Soko Banja)Odlična investicija u Soko Banji! Plac 12 ari sa projektom objekta od 700kvm koji se sastoji od poslovnog prostora, magacina i 10 apartmana za izdavanje. Dokumentacija je kompetna i sređena, komunalije plaćene,....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 345.000 €, 155,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju veoma luksuzna kuća na odličnoj lokaciji u Velikom Mokrom Lugu, okružena zelenilom i udaljena od gradske buke, a ipak na svega 8 km od centra grada. Kuća se prodaje kompletno nameštena, pri čemu su nameštaj, tehnika i oprema pažljivo birani kako bi pružili maksimalan komfor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdajemo komforan stan u novoizgrađenom stambenom kompleksu Bloka 65 koji karakteriše luksuzna arhitektura, kvalitet, energetska efikasnost i obezbeđenje 24/7. Stan svojom strukturom, veoma lepim rasporedom prostorija i istočnom orijentacijom obezbeđuje potpunu udobnost sa dosta dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana luksuzan'
21.000 €
800 €
2.288 €
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu grada, nalazi se luksuzna kuća površine 400 m sa dvorištem od 750 m. Kuća ima prostrani dnevni boravak i potpuno opremljenu kuhinju sa kapacitetom za 12 osoba, vinskim regalom za 70 boca, mikrotalasnom pećnicom, tosterom, inox posuđem i ostalim kuhinjskim aparatima.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 86.400 €, 48,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-Mokranjčeva(Palilula)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja jednoiposobnog stana u Nišu-Mokranjčeva na 4. spr, bez lifta. Funkcionalan stan,sastoji se od komfornog dnevnog boravka,trpezarija sa kuhinjom,hodnik,kupatilo,odvojena spavaca soba i terasa.Za dodatne....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 190.000 €, 169,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuće - Centar(Centar)Prodaja kuće u strogom centru Niša, na placu od 508 m2 (zajednički plac sa komšijom, svako koristi po polovinu placa), uknjižene površine 169 m2. Kuća se sastoji od PR, sprata i potkrovlja (trenutno je samo u grubim radovima, koji može da se sredi po želji....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 300.000 € na 330.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RIPANJ, 330.000 €, 157,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.325.000 €, 296,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća na Dedinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kuću na tri nivoa sa sopstvenom baštom od 82 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 5.700 €, 285,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor za zakup u strogom centru grada, u pešačkoj zoni, odmah uz Knez Mihailovu, na jednoj od najprestižnijih lokacija. Prostor se nalazi na V spratu poslovne zgrade, površine 285 m2, i kompletno je luksuzno renoviran u industrijsko-modernom stilu. Završne obrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan penthaus smešten u modernoj novogradnji u neposrednoj blizini Đeram pijace, na odličnoj lokaciji sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada i kompletnom infrastrukturom neophodnom za udoban gradski život.Stan se nalazi na poslednjem spratu uredno održavane....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 450.000 €, 330,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća u mirnom okruženju. Novogradnja iz 2025.godine, ukupne površine 330m2. Prodaje se opremljena ili bez stvari, po želji kupca. Nalazi se na placu od 27ari, koji je ceo ogradjen sa dve klizne kapije. Voda je arterijski bunar. Kuca se nalazi u sumi, izdvojena van naselja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 136.500 €, 39,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

✅Useljiv stan u Novogradnji Moderan stan u tek završenoj novogradnji sa mogućnošću povrata pdv-a. Zgrada je rađena kvalitetno i moderno, sa pažljivo biranim materijalima: ✅ alu stolarija ✅ toplotne pumpe ✅ luksuzan ulaz u zgradu ✅ granitna fasada ✅ moderan i elegantan izgled objekta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 950 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX Salonski Stan sa Velikom Terasom – Botanička bašta (Pet Friendly) ID Stana JN000485 Lokacija: Beograd, Opština Palilula, Centar (ugao Takovske i Ruvarčeve, kod Botaničke bašte) Cena: 950 € / mesečno Kvadratura: 87 m² (Grejna površina 82 m² + velika sunčana terasa) Struktura: 2-soban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac,Ustanička ulica,1.5,40kvm,NOV NEUSELJAVAN stan, NOV nekorišćen nameštaj, dnevna+spavaća soba,terasa, klima, grejanje podno (info stan 1500din), održavanje 4000din, GARAŽA uz doplatu (nije obavezna), LUX stan u novogradnji, useljiv, 800e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu nekretninu za rentiranje. U pitanju je potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan u naselju Sunnyville. Zgrada je u veoma mirnom okruženju, povučena od glavne ulice Slanački put, kroz koju prolaze linije gradskog prevoza. Stan je na visokom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 255.500 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, četvorosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji na Somborskom bulevaru. Stan se nalazi na drugom spratu modernog stambeno-poslovnog objekta spratnosti 2Po+P+5 sa dva lifta novije generacije, projektovanog i izvedenog po najvišim standardima savremenog stanovanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 36 m2, smešten u modernoj novogradnji u ulici Živojina Žujovića, na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u neposrednoj blizini Zvezdarske šume, Gradske bolnice i više linija javnog prevoza.Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 32.000 €, 14510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Soko banje-Jošanica(Soko Banja)Prodaja zemljišta u oklini Soko banje, Rtnja-Jošanica.Zemljište se nalazi u blizini asfaltnog puta, velika parcela u celosti 14510 kv. Samo selo Jošanica, a samim tim i “Banja”, smešteni su, u prelepom ambijentu, između planine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX– Komforan, luksuzno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra Na prodaju izuzetno funkcionalan i estetski savršeno uređen stan sa dve spavaće sobe, smešten u modernoj zgradi visokog kvaliteta, novije gradnje, na 5. spratu od ukupno 8, sa prelepim panoramskim pogledom na grad.....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 650.000 €, 415,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuca Palilula , Visnjicka Banja , blizina Slanackog puta , 415m2 ( u procesu uknjizenja ), eg / struja , luksuzna vertikala , plac povrsine 5 ari , kvalitetna gradnja 1998.godine , dvostrano orijentisana ( istok-zapad ) , PVC stolarija , hrastov parket prve klase , uvozne sanitarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux jednoiposoban stan na Ledenoj steni. Površine je 45m2, nalazi se na IV spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je putem inverter klime. Stan je lepo uređen i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 201.600 €, 56,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 56m² – poslednji sprat Na jednoj od najtraženijih lokacija na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat visokog kvaliteta. Lokacija je idealna za miran porodičan život, ali i investiciju zbog blizine Vračara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 305.000 €, 111,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Karaburma, 4,0s, 110,92m2, novogradnja, lux Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju sa pogledom na zelenilo! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KORAĆICA, 1.700 €, 330,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 201.942 €, 104,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103,56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.900 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan - Wellport TowerKomforan, luksuzan stan u Kuli Wellport sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe (jedna od njih je master soba sa privatnim kupatilom), i prostrane terase. Stan je kompletno opremljen,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u prizemlju novogradnje iz 2024. godine. Stan je moderno uređen, kompletno namešten i opremljen svim neophodnim uređajima i kuhinjskom opremom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 345.000 €, 226,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je odmah useljiva, uknjižena luksuzna porodična kuća izgrađena po najvišim standardima savremene gradnje i opremanja. Ova ekskluzivna nekretnina prostire se na 226 m² stambenog prostora, raspoređenog na četiri etaže, dok ukupna površina placa iznosi 261 m². U prizemlju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.100 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

BEOGRAD NA VODI – BW AURORA | DVOSOBAN | LUX | GARAŽA | POGLED NA REKU Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzan, kompletno namešten dvosoban stan u prestižnom kompleksu BW Aurora, u okviru Beograda na vodi. Stan se nalazi u neposrednoj blizini tržnog centra Galerija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Niškoj banji(Niška Banja)Izdaje se opremljen stan u samom centru Niške banje. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaca soba,hodnik, kupatilo.Agencijsku proviziju placate jednokratno u visini 1/2 kirije. Za dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 249.000 €, 110,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar grada – Drinčićeva ulica | Jedinstven salonski stan | 110m² | Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Na prodaju jedinstven salonski stan u Drinčićevoj ulici, u neposrednoj blizini BITEF teatra, u samom centru grada. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade sa ukupno četiri....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen dvoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 2. spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 64m2 i sastoji se ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen stan u novoj zgradi, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, parking mesto u dvorištu zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 650 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 85.000 €, 180,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u okolini Niša-Orljane(Malošište)Na prodaju kuca plus mala kuca na placu od 14,5 ari u mirnoj ulici (sokaku). Upisana u katastar sa svojinom kao objekat izgrađen pre donošenja propisa o izgradnji objekata. Prizemlje dnevna soba sa trpezarijom,kupatilo,wc,hodnik,spajz....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 288.240 €, 127,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna planinska kuća u novogradnji površine 127 m2 u atraktivnom kompleksu koji se nalazi na Zlatiboru, na par minuta vožnje od samog centra. Čitav kompleks se sastoji od 16 predivnih kuća, okružen netaknutom prirodom Zlatibora i rekom Rzav. Kuća je koncipirana tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KRUNSKI VENAC, VRAČAR Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam ponudi luksuzan i potpuno renoviran studio apartman u elitnom delu grada, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Krunskom vencu. Ova jedinstvena nekretnina poseduje zaseban ulaz direktno iz mirnog dvorišta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux troiposoban stan u strogom centru grada, u mirnoj ulici u blizini pešačke zone. Stan ima 90m2, nalazi se na VI spratu zgrade koja ima lift. Sastoji se od ulaznog hodnika, komfornog dnevnog boravka, tri spavaće sobe od kojih svaka ima terasu, kuhinje, trpezarije, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

???? Luksuzan stan u premium novogradnji sa garažnim mestom U ponudi je moderno uređen i kompletno opremljen stan u ekskluzivnoj novogradnji iz 2024. godine, namenjen zakupcima koji traže visok nivo komfora, funkcionalnosti i kvaliteta stanovanja. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade....