• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana luksuzan" pronađeno 226 nekretnina - prosečna cena 1.546 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 160000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 650 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen dvoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 2. spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 64m2 i sastoji se ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan kod Tašmajdana, renoviran, nov namreštaj i tehnika, panoramski pogled na ceo grad. Struktura: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet, terasa. ID: 9886 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 190.860 €, 96,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je trosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana luksuzan'
2.300 €
2.600 €
612.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan na Banjici. Polunamešten, svetao i funkcionalan. Blizina škole, pijace, parka, Vajfertove šume i bazena, terena za razne sportove, dalje posebnu notu života u ovom kraju. Sastoji je iz open space prostora koji čine luksuzna kuhinja i veliki dnevni boravak, dve....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 209.946 €, 96,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je tosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 879.000 €, 133,00 m2 cca 6610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, ultra luksuzan stambeni kompleks, u idealnom skladu sa svojim prirodnim i urbanim okruženjem. Projektovansa istančanim osećajem i izuzetnom elegancijom, fasada zgrade predstavlja besprekoran spoj luksuznih savremenih materijala kao što sukamen i keramika i visokokvalitetnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo luksuzan trosoban stan u Central Gardenu. Opremljen je smart-house sistemom a izdaje se kompletno opremljen i u cenu je uračunato garažno mesto od 12,5 m2. Stan je kompletno i luksuzno opremljen italijasnkim nameštajem i sanitarijama, jakuzzi kadom, kao i....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 71.000 €, 5700,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa u Donjoj Vrežini(D.Vrežina)Prodaja placa u Donjoj Vrežini površine 57 ari na 100-tinak metara od Nišave. Gradsko građevinsko zemljište upisano sa svojinom. Vredi pogledati!!!Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel.018-299-229 064-538-11-99. Agencija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 811.200 €, 507,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna, izuzetno kvalitetno opremljena kuća smeštena u mirnom i rezidencijalnom delu Banjice, idealna za one koji traže udobnost, eleganciju i potpunu privatnost. Kuća ima ukupnu korisnu površinu od 507 m² i prostire se na tri funkcionalno organizovane etaže. U prizemlju....

 
 
 
  Stan, VINIK, 91.500 €, 48,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Nišu-novogradnja(Pantelej)(Stan - Jednoiposobna Struktura)Prodaja stanova u novogradnji, useljenje decembar 2026cena sa pdv-omKvalitetna gradnja,stanovi su pazljivo dizajnirani sa naglaskom na funkcionalnost.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala, a dodatnu sigurnost i privatnost zakupcima pruža dvadesetčetvoročasovno fizičko obezbeđenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 247.500 €, 99,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno namešten četvorosoban stan u kući, površine 99m², smešten na 3 spratu od ukupno tri sprata, u mirnom i prijatnom delu Jajinci, na samo 500m od Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i spreman za useljenje.....

 
 
 
  Plac, DOLJEVAC, 12.000 €, 23391,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta-Čečina(Doljevac)Na prodaju obradivo poljoprivredno zemljište u ataru sela Čečina. Sastoji se iz više parcela, ukupna površina 23391 kv.za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-1199 .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala preko puta autobuske stanice(Centar)Prodaja dva lokala preko atuboske stanice (prodaju se dva lokala, ali se prodaje kao jedan, nije moguća kupovina jednog lokala samo), na 20 m od glavne ulice. Lokali su 20m2 i 19 m2, svaki lokal posebno ima mokri čvor i trofazni strujomer.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 690 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, luksuzno sređen stan u novogradnji, kvalitetno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen stan u ulici Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji kod raskrsnice sa Save Mašković, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, brojnih prodavnica, restorana, kafića i sa odličnom povezanošću sa gradskim prevozom sa svim delovima grada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Prostor je nov,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 102.600 €, 54,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana u Nišu-Duvanište(Duvanište)(Stan - Dvosobna Struktura) Prodaje se Kompletno renoviran stan u Duvanistu, zgrada kvalitetne gradnje,odlicna lokacija u blizini osnove skole,marketaZa dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux na tel 018-299-229 064-538-11-99....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 102.000 €, 85,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Gradska bolnica(Gradska Bolnica)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja trosobnog stana - duplex, u blizini lutkarsog pozorišta, na V spratu uknjižene površine (državina) 85 m2, EG. Stan se satoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, wc na V spratu, dok....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 159.000 €, 1200,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno pripremljena investicija u Soko Banji(Soko Banja)Odlična investicija u Soko Banji! Plac 12 ari sa projektom objekta od 700kvm koji se sastoji od poslovnog prostora, magacina i 10 apartmana za izdavanje. Dokumentacija je kompetna i sređena, komunalije plaćene,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen jednoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 1 spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 45m2 i sastoji se ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX– Komforan, luksuzno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra Na prodaju izuzetno funkcionalan i estetski savršeno uređen stan sa dve spavaće sobe, smešten u modernoj zgradi visokog kvaliteta, novije gradnje, na 5. spratu od ukupno 8, sa prelepim panoramskim pogledom na grad.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 537.500 €, 122,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je fantastičan, luksuzan, troiposoban stan u zgradi BW Sensa. Zgrada BW Sensa je osmospratna zgrada koja pripada Elements kompleksu Park Districta. Nalazi se u neposrednoj blizini Savskog parka, Art centra, kao i buduće metro stanice. Okružena je zelenilom, sportskim terenima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Merkator, luksuzna odmah useljiva novogradnja, ukoliko je potrebno garažno mesto se može obezbediti uz doplatu. Izdaje se isključivo na duži period zakupa. ID: 9339 Aleksandar Jovanović 062/240144 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetno prestižnoj lokaciji u samom srcu grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Politike i Radio Beograda, nalazi se ovaj reprezentativan stan površine 60 m², namenjen kupcima koji traže spoj elegancije, komfora i mirnog gradskog života. Stan je kompletno i studiozno renoviran,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.500 €, 152,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan i luksuzan, kompletno opremljen 4.0 stan sa 2 garažna mesta. Tri spavaće sobe, dva kupatila, sauna. Zgrada sa portirima 24/7. Odmah useljiv. ID: 8855 Aleksandar Jovanović 062/240144 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 88.000 €, 38,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan površine 38 m², smešten u samom centru grada. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem i tehnikom, pažljivo uređen sa stilom i spreman za useljenje bez ikakvih ulaganja. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Sava Kovačević – 2.5 stan 61m², LUX renoviran, dvostrano, terasa, odmah useljiv U ponudi je izuzetno kvalitetan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 61m² (57m² + lođa 4m²), smešten na 4. spratu od 11 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 85.000 €, 28,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.600 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan penthaus smešten u modernoj novogradnji u neposrednoj blizini Đeram pijace, na odličnoj lokaciji sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada i kompletnom infrastrukturom neophodnom za udoban gradski život.Stan se nalazi na poslednjem spratu uredno održavane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 720 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u prizemlju novogradnje iz 2024. godine. Stan je moderno uređen, kompletno namešten i opremljen svim neophodnim uređajima i kuhinjskom opremom. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 889.000 €, 177,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 90.781 €, 40,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan jednoiposoban stan, Veliki Mokri Lug, Beograd. Ovaj prelepi stan nudi savršenu ravnotežu između modernog stila i udobnosti doma, pružajući vam udoban život u blizini svih pogodnosti. Karakteristike stana: Jednoiposoban stan sa prostranim dnevnim boravkom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 399.000 €, 119,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, BEZ PROVIZIJE, 4.0s, 119m2+2 ter, lux U prilici smo da vam predstavimo stan koji se nalazi u mirnoj ulici, u blizini gradskog prevoza, škole i obdaništa i ostale kompletne infrastrukture. Stan je svetao i izuzetno funkcionalan. Stanovi u ovom objektu izgrađeni su od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 243.000 €, 81,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vozdovac,3.0s, 81m2 +terasa lux Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i osunčan stan, smešten u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Stan se nalazi u savremenoj zgradi vrhunske gradnje, izrađenoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.450 €, 73,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov luksuzni poslovni prostor kod Arene U ponudi je potpuno renoviran, funkcionalno projektovan kancelarijski prostor na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija Novog Beograda – u neposrednoj blizini Arene Prostor je organizovan po principu “Key-Ready Office” – useljiv....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 270.000 €, 139,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u centru Pančeva sa pogledom na Narodnu baštu. Nadomak svih gradskih dešavanja, a opet izolovan od galame i gužve. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu, a stanovi su veoma prostorni i glamurozni. Ovaj stan se sastoji od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 199.000 €, 52,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen dizajnerski stan u novoizgrađenoj rezidencijalnoj zgradi, smešten na svega nekoliko minuta od centra Kragujevca. Stan se nalazi na VII spratu i zahvaljujući svojoj orijentaciji pruža obilje prirodnog svetla tokom celog jutra, uz otvoren pogled ka planinama....