• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 podrum

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 podrum" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.970 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 230000 eura (prosečna cena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan trosoban stan na prizemlju kvalitetne stambene zgrade iz 1989.g.Funkcionalan porodični stan, nalazi se u neposrednoj blizini okretnice autobusa 74 i 27, a blizina vrtića, škole, prodavnica i potpuno uređena infrastruktura su benefiti ove lokacije.Trostrano orjentisan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici na Crvenom krstu, nalazi se veoma funkcionalan 2.5 - soban stan, dvostrano je orjentisan, uknjižen na prodavca i na punu kvadraturu od 66 kvm. Iz komfornog ulaznog hodnika ulazi se u sve prostorije: Dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, manju spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 podrum'
800 €
175.600 €
700 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen stan, smešten na 1. spratu kvalitetne novogradnje. Stan je pažljivo uređen novim nameštajem i opremljen svim neophodnim kućnim aparatima, pružajući maksimalnu udobnost i funkcionalnost za savremen način života. Grejanje je podno na električni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 348.000 €, 72,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja trosobnog stana – Dorćol, 72m², 1. sprat, parking U ponudi je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 72m², smešten na 1. spratu uredne zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Dorćol-kej,reka. Zgrada poseduje lift i dva ulaza, a stan se izdvaja po odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Zemun polje – Tomice Popovića Prodaje se konforan, funkcionalan i veoma svetao stan zajedno sa podrumom od 23m2, koji je uređen za stanovanje. Stan se sastoji se od velikog ulaznog hodnika, dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Podrum od dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 87406, IV/VII, klima, lift(2), terasa, renoviran, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji!Prostor je dobro organizovan i opremljen većim brojem plakara. Poseduje terasu površine oko 12m2 sa predivnim pogledom na parkiće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U bloku 44 na Novom Beogradu, blizu reke Save, izdaje se konforan, trosoban stan od 75 m2. Zgrada se nalazi u divnom zelenom okruzenju, sa uredjenim parkom za decu i roditelje, u blizini trznog centra Piramida, doma zdravlja, vrtica i velike pijace. Stan je renoviran i kompletno opremljen....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Nalazi se na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini Lidla,prevoza,Osnovne skole Zgrada uvucena u odnosu na glavnu ulicu,okruzena parkovima. Stan je veoma svetao i odlično organizovanog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.999 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Vojne zgrade. Veoma svetao stan. Odličan raspored prostorija, dobro iskorišćen prostor. Hodnik sa ugrađenim plakarima. Ulaz održavan, oba lifta u funkciji. Podrum. Prodaje se i garaža 12m2. Merena površina 66m2. Prostorije: dnevna soba, kuhinja dvostrana, trpezarija, lođa, wc, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 244.000 €, 64,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan dvosoban stan površine 64m², uknjižen i uredno održavan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan se nalazi u kvalitetno održavanoj zgradi sa video nadzorom i interfonom, okruženoj zelenilom, parkovima i kompletnim sadržajem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>