• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 lođa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 lođa

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 lođa" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 1.996 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.050 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U najlepšem delu Donjeg Dorćola, u neposrednoj blizini Knez Mihajlove i Kalemegdana, nudimo vam troiposoban stan od 67m2 grejne površine +4m2 lođa. Nalazi se na trećem spratu (bez lifta) salonske zgrade, sa centralnim grejanjem. Dvorišno je orjentisan i ako je u samom centru grada,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 127.470 €, 69,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 68,90m2, u suterenu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe, kupatila i lođe. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima, izolacija od kamene vune d-10 cm,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana 70 m2 lođa'
348.000 €
150.000 €
185.000 €
  Stan, BEOGRAD, 214.000 €, 70,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Južni bulevar, 2/5, eg-Stvarna površina-70m2 , ugovorna površina-69.60m2, Prodaje se svetao stan na atraktivnoj lokaciji na Južnom bulevaru površine. Stan je salonskog tipa i ima dva ulaza, samim tim se može adaptirati u dve stambene jedinice. Sastoji se od velike spavaće sobe površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru grada, na Terazijama, izdaje se trosoban stan. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, 2 toaleta, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom i lođe. Lep salonac, izdaje se polunamešten, sa kunhinjom i belom tehnikom. Zbog lokacije koju....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 68,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan koji se retko pojavljuje u ponudi – pravi dom za porodičan život. Smešten u mirnom i zelenom okruženju, okružen parkovima, pruža osećaj topline i udobnosti. Orijentisan ka parku, stan nudi pogled na prirodu i prijatnu atmosferu tokom celog dana. Nalazi se u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 194.000 €, 73,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u Banijskoj ulici (Gornji grad). Stan je dvostrano orijentisan (sever–zapad), veoma svetao i ima prelep panoramski pogled na Zemun. Ukupna građevinska površina stana iznosi 72,59 m², dok je uknjižen na 62 m². Izvorno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izuzetan salonac, idelan za poslovni prostor. Nalazi se u strogom centru, u Kapetan Mišinoj ulici, na prvom spratu odlično održavane zgrade sa liftom. Stan ima 66m2. Čine ga: hodnik koji povezuje sve prostorije, dva velika salona, jedna manja soba, prostran kuhinjsko-trpezarijski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 700 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude dvooban stan u blizini Arene. Stan je u potpunosti sređen i opremljen sa kompletnom nameštajem i uređajima potrebnim za udoban život. Prostorije: predsoblje, kuhinja, spavaća soba sa plakarom, kupatilo, dnevni boravak, lođa. Nalazi se u bloku 22, u blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 215.000 €, 65,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo trosoban stan sa izuzetnim potencijalom, smešten u zgradi novije gradnje, na trećem spratu (od ukupno četiri), bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i prozračan tokom celog dana, a dodatnu vrednost daju dve lođe koje pružaju prijatan pogled....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 235.138 €, 75,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja – četvorosoban porodičan stan 75m², vrhunski kvalitet! U ponudi je izuzetno funkcionalan i svetao četvorosoban stan u modernoj novogradnji sa urednom dokumentacijom, idealan za porodičan život ili kao sigurna investicija. Na 75m² dobijate savršeno organizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132370, VIII/IX, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se u potpunosti namešten i opremljen, LUX trosoban stan u kompleksu Vrtovi Ceraka. Stan je opremljen novim nameštajem i novim tehničkim uredjajima. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.999 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vojne zgrade. Veoma svetao stan. Odličan raspored prostorija, dobro iskorišćen prostor. Hodnik sa ugrađenim plakarima. Ulaz održavan, oba lifta u funkciji. Podrum. Prodaje se i garaža 12m2. Merena površina 66m2. Prostorije: dnevna soba, kuhinja dvostrana, trpezarija, lođa, wc, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, izvorno dvoiposoban stan sa lođom, delimično renoviran, funkcionalan, sa dve odvojene spavaće sobe. Novi kuhinjski elementi. Stan poseduje dva mokra čvora, zaseban toalet što je ređe u takvim stanovima, kupatilo sa prozorom. Veoma je svetao, sa lepim, širokim pogledom, u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>