• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana 50 m2 pala cena pogo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana 50 m2 pala cena pogo - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana 50 m2 pala cena pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana 50 m2 pala cena pogodan" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.124 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 43000 eura
    • do 53000 eura (prosečna cena)
    • do 64000 eura
    • do 537 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • lift
    • podrum
    • 2.sprat
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 167.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 182.000 €
13.05.2026 - 167.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132030, VPR/, klima, lift, terasa. Prodaje se kompletno namesten stan sa dve odvojene spavaće sobe, dnevnom, izdvojenom kuhinjom, prostranim kupatilom terasom. Pogodan za porodicu. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €
15.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.800 € na 110.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 93.000 €
10.05.2026 - 112.800 €
13.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 49m2, terasa, PR/2, interfon. Po pravosnažnom rešenje o ozakonjenju 37.23 m2 , mereno 49m2. Dvosoban, funkcionalan stan na odličnoj lokaciji,na obroncima zvezdarske šume. Dobra povezanost sa svim delovima grada. Useljivo jun 2026.godine. Nije pogodan za kreditne kupce. Kontakt....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana 50 m2 pala cena pogodan'
650 €
144.000 €
600 €
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 690 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 750 €
13.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja sa terasom na Voždovcu, u okviru kompleksa Voždove kapije, potpuno namešten stan. Južna orijentacija obezbeđuje dosta prirodne svetlosti tokom celog dana. Postoji mogućnost iznajmljivanja garažnog ili parking mesta. Pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 800 €
08.05.2026 - 750 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i svetao dvosoban stan površine 49m2 u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu Voždove kapije, u ulici Vojvode Stepe, preko puta Saobraćajnog fakulteta. Stan se nalazi na idealnom II spratu, u zgradi sa 3 lifta, recepcijom, video nadzorom i fizičkim obezbeđenjem.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 440 € na 400 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 440 €
13.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 47 m², smešten na drugom spratu uredne i održavane zgrade, u mirnom delu grada. Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje. Dnevni boravak je prijatan i svetao, organizovan kao celina sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena svim neophodnim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 85.000 € na 80.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 80.000 €, 47,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 85.000 €
13.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Stan u kući sa zajedničkim dvorištem, na dobroj lokaciji, u mirnom kraju sa puno zelenila. Odmah useljiv. Prodaje se namešten, renoviran, nisu potrebna ulaganja. Dvorište je fizički odvojeno i ograđeno od ostalih vlasnika. Savršeno za odmor i privatnost. Od prostorija: predsoblje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>