• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana 50 m2 namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana 50 m2 namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana 50 m2 namešten

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana 50 m2 namešten" pronađeno 42 nekretnina - prosečna cena 744 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
    • novogradnja
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Novoj Detelinari, u novijoj zgradi na 2. spratu. Stan je dvorišno orijentisan, površine 50m², i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kožnom ugaonom garniturom i trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Vukov spomenik Na uglu ulica Kraljice Marije i Ivankovačke, na drugom spratu novije stambene zgrade za izdavanje dvosoban stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog dela sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno namešten. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orijentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje priključak za toplu protočnu vodu. Gradsko grejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana 50 m2 namešten'
133.900 €
125.000 €
450 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan 2.0 (50m2), namešten stan za izdavanje u Bregalničkoj ulici (Crveni krst, Lion). Cena je 600€. Infostan oko 8500. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 138.000 €, 50,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i potpuno namešten stan od 50 m² u Mileševskoj ulici, na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Kalenić pijace. Stan je veoma svetao i osunčan tokom većeg dela dana, od oko 10 časova pre podne pa sve do zalaska sunca. Ima dve terase sa otvorenim....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 530 € na 500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 530 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan od 50kvm, 4/7, u Bulevaru kralja Aleksandra, blizu okretnice tramvaja, sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, odvojene kuhinje, pretsoblja, kupatila i balkon-terase. Stan je svetao, miran, ne gleda na Bulevar,skoro kompletno namešten sa mogućnosću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132293, II/, klima, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se namešten trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji. Dnevni boravak sa kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo i terasa sa ostavom. Radi lakšeg finansiranje moguće je plaćanje depozita pri ulasku u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112685.Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na 7. spratu zgrade sa liftom, na Novom Naselju.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička stanica, ulica Kraljevića Marka. Predstavljamo kompletno namešten dvoiposoban stan u blizina centra grada, Futoške pijace, osnovne škole, autobuske i železničke stanice. Ovaj lep i moderno uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u Kireškoj ulici u MZ Željezničko Naselje namešten prizemni stan površine 49 m2. Sastoji se od predsoblje, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinje i trpezarije. Grejanje je na gas. Stan je potpuno namešten. Stan se izdaje nepušačima i bez kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1,5 soban namešten stan u bloku 44. Odlično pozicioniran pored TC Piramida, Doma zdravlja, Pijace 44,nalazi se na nekoliko minuta do Savskog keja i šetališta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe i lodje. Zgrada održavana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten na duži vremenski period sa pripadajućim parking mestom. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 290 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA Namešten stan sa zasebnim ulazom,terasom i dvorištem,u mirnom kraju, u neposrednoj blizini pijace, pošte i sličnih sadržaja se izdaje. Stan je takođe u blizini autoputa i zato je dobro povezan sa raznim delovima grada. Stan se izdaje za najviše dve odrasle osobe. Stsn je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

DARVINOVA POŠTA, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji kod Darvinove pošte, u blizini ulice Vojvode Stepe. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 3 sprata i idealan je za jednu osobu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 134.000 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se namešten i potpuno renoviran jednosoban stan u neposrednoj blizini parka Čair. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 43m2+5m2 terasa. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju je kompletno renoviran stan u Čairu, jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu. Nalazi se uz sam park Čair, u neposrednoj blizini osnovnih škola, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za porodičan život. U okolini su dostupne manje i veće trgovine,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ĐERAM PIJACA, ZVEZDARA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno lep i komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Đeram pijaca, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je kompletno namešten i opremljen, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno namešten dvosoban stan u Vardarskoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, komforne spavaće sobe kupatila i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku, niski mesečni troškovi. Kućni ljubimci nisu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE VLAHOVIĆA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u naselju Vojvode Vlahovića, Voždovac. Stan je potpuno namešten i opremljen, veoma svetao, komforan i dvostrano orijentisan, što pruža prijatnu atmosferu i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, namešten, split sistem grejanje-hlađenje, 2 terase, internernet Odličan, kompletno opremljen stan namešten stan, dvostrane orijentacije na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu. Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa kuhinjsko-trpezarijskim delom (open-plane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

JUŽNI BULEVAR, VRAČAR – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno uređen dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru – Južni bulevar. Stan je potpuno nov, dizajnerski uređen i kompletno....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK, ZVEZDARA – LUKSUZAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen i moderno uređen stan na odličnoj lokaciji u blizini Vukov spomenik. Stan je kompletno namešten, veoma komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodičan život. Visina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan uknjižene površine 47m2, a merene 58m2, u Borči u ulici Dunavske divizije. Stan se sastoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Dvostrano je orijentisan, nalazi se na četvrtom spratu zgrade koja se nalazi u blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran dvosoban stan u zgradi iz 2010. godine na odličnoj lokaciji, odlično povezan saobraćajem sa svim delovima grada. Namešten i opremljen novim stvarima. Depozit obavezan. Kućni ljubimci nisu dobrodošli. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 1. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom Dnevna soba sa kuhinjom, spavaća soba (krevet dimenzije 2x2m) koja je podeljena na dva dela, jedan deo samo sa ormanom, može biti dečija ili radna soba, kupatilo, terasa.....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 150.000 €, 53,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno opremljen stan u jednom od najmirnijih i najprijatnijih delova Batajnice, smešten u kvalitetnoj zgradi novije gradnje sa odličnom izolacijom. Stan je dvostrano orijentisan i pozicioniran sa dvorišne strane zgrade, potpuno zaštićen od gradske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Poseban adut – Zastakljena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, TELEP---Izdaje se nov, kompletno namešten, komforan jednoiposoban stan (47 m2) na 1. spratu nove stambene zgrade sa liftom na Telepu. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 164.500 €, 47,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132170, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju izuzetno funkcionalan manji dvoiposoban stan u blizini Futoške pijace i Centra. Stan je uknjižen i potpuno namešten se prodaje.. U blizini su škola, obdanište, marketi a oko zgrade ima puno parkinga. Agent Dragan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten salonac u neposrednoj blizini Studentskog trga i Prirodno-matematičkog fakulteta. Sastoji iz dnevnog boravka,kuhinjsko trpezarijskog dela,kupatila i zastakljene terase.Mesečni troškovi niski,grejanje etažno na inverter klimu. Mikrolokacija izuzetna,blizina Kalemegdana,Knez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 47m², na 1. spratu stambene zgrade u ulici Laze Lazarevića. Zgrada je izgrađena 2025. godine i poseduje lift. Stan je orijentisan ka dvorištu. Prostor je funkcionalno organizovan i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je na najboljoj lokaciji u Filmskom gradu. Zgrada kvalitetna - od bele fasadne cigle. Stan kompletno namešten, funkcionalan, sa odličnim rasporedom prostorija, svetao i odmah useljiv. Svi neophodni sadržaji za kvalitetan život: crkva, prodavnice, kafići, Košutnjak. Za svaku preporuku.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, LESKOVAC, 270 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, namešten dvosoban stan u naselju Dubočica. Površine je 54m2, nalazi se na na I spratu zgrade. Potpuno je renoviran i izdaje se na duži vremenski period. Sastoji se od hodnika, ostave, spavaće sobe, kuhinje, velike dnevne sobe iz koje se izlazi na prostranu terasu .Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo moderno opremljen trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život u urbanom okruženju. Stan je pažljivo uređen enterijerom visokog kvaliteta i prodaje se potpuno namešten, bez potrebe za dodatnim ulaganjima.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 580 € na 550 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 550 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 580 €
15.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1.5 stan u blizini Kluza u novijoj zgradi. Stan je kompletno namešten. Ulica Dušana Radovića. Stan je uredno održavan. Grejanje i topla voda na gas, protočan bojler, što doprinosi niskim režijskim troškovima. Dobra povezanost sa centrom grada. Jedna linija do Vukovog spomenika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108599, I/V, klima, lift(2), terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Lux stan u novogradnji! Kompletno namešten kvalitetnim nameštajem i tehnikom!Centralno grejanje po utroška (kalorimetar). Stan je opremljen savremenim smart home sistemom (klima, grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 163.770 €, 54,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Limanu 4, jednom od najtraženijih i najmirnijih delova grada. Stan se nalazi u lepo uređenom okruženju punom zelenila, sa igralištem za decu i velikim brojem parking mesta ispred zgrade, što ovu nekretninu čini idealnom za porodičan....