• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji porasla - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji porasla - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana što skuplji porasla cena" pronađeno 178 nekretnina - prosečna cena 1.774 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • klima
    • namešten
    • za studente
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 350 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Podbari Namešten Dvosoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije,komplet je namešten svetao je i funkcionalan,ima Terasu u zgradi sa Liftom Grejanje je centralnoZakupnina iznosi 400 e.potreban je Depozit. Stan....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 350 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno uređen jednoiposoban stan površine 34 m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Stan poseduje potpuno novu kuhinju i pažljivo je renoviran, što budućim zakupcima omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 350 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,Gundulićeva ulica,blizina Centra,više autobuskih linija,useljiv , izdaje se na duže vreme,bez kućnih ljubimaca, Mesečna zakupnina 400eura,depozit 400 eura,agencijska provizija jednokratno 200 eura, .

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 330 € na 350 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 350 €
15.05.2026 - 330 €
17.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Cara Dušana, u neposrednoj blizini Limana IV izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 36m2. Lep raspored, dvorišna strana mirno i tiho. Iz ulaznog predsoblja ulazi se u kupatilo, spavaću sobu i dnevni boravak koji je povezan sa radnim delom kuhinje.U stanu ima....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300 € na 320 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 320 €, 31,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.07.2025 - 350 €
01.08.2025 - 400 €
03.08.2025 - 300 €
13.08.2025 - 350 €
20.08.2025 - 300 €
29.08.2025 - 350 €
07.09.2025 - 300 €
17.09.2025 - 350 €
19.09.2025 - 300 €
21.09.2025 - 350 €
24.09.2025 - 300 €
26.09.2025 - 350 €
25.03.2026 - 300 €
06.04.2026 - 330 €
17.04.2026 - 300 €
27.04.2026 - 330 €
15.05.2026 - 300 €
20.05.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Sastoji se od pretsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i male sobe. Noviji krevet je u stanu- nije na fotografiji, koja je nastala pre zamene kauča. Pogodan za ženske osobe. Ukoliko je u pitanju jedan stanar, zakupnina može biti manja-300Eur. Čist ulaz u novijoj zgradi, useljenoj....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 250 € na 290 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 290 €, 28,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 250 €
17.05.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje moderne garsonjere u novoj zgradi- pogodno za poslovni prostor. Idealna za kancelariju, salon lepote, kozmetički studio, IT sektor ili druge tihe delatnosti. Novogradnja, neuseljavan prostor, svetao i funkcionalan raspored. Lokacija sa puno zelenila, u blizini....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 250 € na 290 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 290 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 250 €
17.05.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje moderne garsonjere u novoj zgradi. Novogradnja, neuseljavan prostor, svetao i funkcionalan raspored. Lokacija sa puno zelenila, u blizini Bulevara Evrope, futoškog puta i futoške ulice. Kuhinja će biti opremljena. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Grejanje....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 270 € na 280 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 280 €, 25,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 270 €
20.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. - Šifra nekretnine: 9107151 .

 
 
 
 
+22%

Promena cene sa 90 € na 110 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Palata Pravde, 110 €, 12,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 90 €
17.05.2026 - 110 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u garaži ispod zgrada Aurora i Arcadia, Belgrade Waterfront. Nivo -2. Obezbeđenje 24/7, video nadzor, ulaz samo sa karticom. Pored rampe garaža ima i rolo vrata. Maksimalna bezbednost. Protivpožarni sistem na nivou cele garaže. Beograd na vodi, izdavanje garažnih mesta....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 50 € na 60 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, 60 €, 14,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 50 €
20.05.2026 - 60 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Iznajmljujemo garažna mesta u novoj zgradi u Petrovaradinu - Račkog. Kapija i rolo vrata na daljinski, pozovite. Agencijska provizija 60€ i plaća se jednokratno. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-178 (od ukupno 179)

<< <1 2 3 4 5> >>