• GoHome Professional
www.indomio.rs zadnjih 14 dana što veći - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs zadnjih 14 dana što veći - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs zadnjih 14 dana što veći

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana što veći" pronađeno 4 597 nekretnina - prosečna cena 1.197 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1300 eura
    • do 1700 eura (prosečna cena)
    • do 2000 eura
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BELI POTOK, 2.000 €, 240,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

#34504, Izdavanje, Poslovni prostor, Beograd, LEKINO BRDO, 240 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KRAGUJEVAC, 1.500 €, 240,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u Stanovu - novo naselje GrinHill, površine 240 kvm, na 2 ara placa, sa etažnim grejanjem - termalne pumpe. Sastoji se od prizemlja ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, toalet, garaža i terasa), sprat ( predsoblje, tri sobe , kupatilo i terasa ), potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.150.000 €, 237,00 m2 cca 4850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Beograd, u neposrednoj blizini Trg Slavija, prodaje se reprezentativna kuća ukupne površine 273 m, idealna za poslovni prostor, ordinaciju, kancelarije ili kombinovanu poslovno-stambenu namenu. Nekretnina je godinama korišćena za poslovne....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.125.000 €, 237,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u ulici Prote Mateje, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru. Nekretnina površine 320m² nalazi se na placu od 3.5 ari i predstavlja retku ponudu na tržištu, kako zbog prestižne lokacije, tako i zbog potencijala koji pruža. Kuća je organizovana na tri nivoa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 3.900 €, 235,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

mereno 260 m² | Nemanjina | Reprezentativan poslovni prostor | Izdaje se moderan i funkcionalan poslovni prostor površine 260 m², smešten u poslovnoj zgradi u Nemanjinoj ulici, na jednoj od najprestižnijih poslovnih lokacija u Beogradu – opština Savski venac. Prostor je organizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 4.500 €, 235,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 100.000 €, 234,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište pod zasadom, koje se nalazi u naselju Dragobraća nedaleko od glavnog magistralnog puta Kragujevac - Kraljevo, u površini od 2 ha i 34 ara . Na zemljištu se nalazi arteriski bunar dubine 127 metara, uvedena trofazna struja u pomoćnom objektu od 70....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 110.000 €, 234,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće smeštene na 4.11 ari, ograđene u mirnoj ulici koja ima izlaz na Dunav. Jedna kuća je u odličnom stanju, poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu sa kaminom, veliku kuhunji, hodnik i kupatilo. U visokom potkrovlju stavljena stolarija, otvoren proctor, može da se iskoristi....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 700.000 €, 232,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U centru grada, u prometnoj ulici, blizu Tamiškog keja u ponudi su dve kuće ukupne površine 232m2 na tri placa 7.51 ar i suvlasnički udeo na prvom placu. Do ulice vlasnik poseduje suvlasnički udeo na placu ekvivalenta 1.56 ara i porodičnu stambenu zgradu korisne površine 159m2, uknjiženo....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 85.000 €, 232,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća površine 232 m², smeštena na svega nekoliko minuta od centra Ćuprije. Nekretnina pruža odličan balans između mirnog porodičnog okruženja i blizine svih važnih gradskih sadržaja. Kuća je polunameštena i spremna za uređenje prema sopstvenim željama i potrebama. Velika....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 649.000 €, 232,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal u srcu Kopitareve gradine, idealan za restoransku namenu. Nalazi se u kući sa prelepom fasadom i uređenim dvorištem. Prostor je kompletno renoviran i poseduje projektnu dokumentaciju. Poseduje tri sale za goste, izdvojenu prostoriju sa šankom i komfornom kuhinjom koja je opremljena,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 2.500 €, 230,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se, na duži period, poslovni prostor 230m2. Prostor se nalazi u ulici Klare Cetkin, u Zemunu, preko puta nedavno srušenog hotela ,,Jugoslavija”. Linijska pokrivenost gradskim prevozom je brojna i efikasna, dostupno je javno parkiranje, bez naplate. Prostor je u odličnom stanju,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan lokal na Lekinom brdu. Lokal je na dva nivoa, ukupne površine 230 m2. Prizemlje je površine preko 150 m2 i daje mnoge pogodnosti za ugostiteljstvo, markete, salone, kafiće Izdaje se trenutno kao potpuno opremljen spa centar. Sve od opreme....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 414.545 €, 230,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal 130+100 m² – najlepša lokacija, najluksuznija zgrada u gradu U ponudi je ekskluzivan lokal površine 130 m², smešten u najluksuznijoj stambeno-poslovnoj zgradi u celom gradu, na apsolutno najtraženijoj lokaciji. Ovaj prostor predstavlja izuzetnu investicionu priliku.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 862.500 €, 230,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

POSLOVNI PROSTOR NA LUX LOKACIJI - ELIXIR GARDEN – CENTAR NOVOG BEOGRADA! Kontakt: +381668091211 Lokacija: Beograd, Novi Beograd, kompleks Elixir Garden Površina: 230 m² Struktura: Poslovni prostor koji čini: - kancelarijski deo; - tri toaleta; - dve terase; Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 2.000 €, 230,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal za restoran – najluksuznija lokacija u Mladenovcu U ponudi imamo izuzetan lokal koji se nalazi u najlepšem i najprestižnijem delu Mladenovca, idealan za otvaranje restorana visoke klase. Prelep prostor, projektovan sa posebnom pažnjom na funkcionalnost i estetiku....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 530.000 €, 229,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi na placu od 5.7ari na uzvišenju sa prelepim pogledom na grad u mirnom okruženju porodičnih kuća bez stambenih zgrada. Lokacijski dobro povezana sa Bulevarom Kralja Aleksandra (10 min.peške) tik pored Zvezdarske šume (300m), do Olimpa 20min peške.Na 20 min. šetnje do....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 800.000 €, 229,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na lokaciji koja pruža prestiž, odličnu vidljivost i savršenu poslovnu adresu, za one koji žele da budu u centru gradskih dešavanja, prodajemo poslovni prostor. Prostor je svetao, prostran i funkcionalan. Idealan je za kancelarije, korporativna sedišta, IT i kreativne timove, konsultantske....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 560.000 €, 228,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca se nalazi u mirnom delu naselja Bezanijska kosa 1. u blizini SC 11. april. Sastoji se od 4. etaze: suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Uknjizena je na 96m2 (prizemlje i sprat) a stvarna povrsina etaza (sa terasama i garazom) je 228m2, plus dvoriste od 20m2. SUTEREN je povrsine....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 450.000 €, 227,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju: Luksuzna moderna vila na Kosmaju s predivnim pogledom! Pozivamo vas da postanete ponosni vlasnik ove prelepe vile na Kosmaju. Ova ekskluzivna kuca smestena je u mirnom tipskom naselju sa samo cetiri kuce, pruzajuci vam intimnost i privatnost koju zasluzujete. Kuca se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 345.000 €, 226,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je odmah useljiva, uknjižena luksuzna porodična kuća izgrađena po najvišim standardima savremene gradnje i opremanja. Ova ekskluzivna nekretnina prostire se na 226 m² stambenog prostora, raspoređenog na četiri etaže, dok ukupna površina placa iznosi 261 m². U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 539.000 €, 224,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zamislite dom u kome svaki dan izgleda kao odmor. Nadomak Aranđelovca, ušuškan u prirodi, ovaj prostor nudi idealan balans za porodični život ili kao vaš drugi dom za beg iz grada. Šta vas ovde čeka: 224 m pažljivo dizajniranog enterijera 20 ari negovane zelene oaze sa 400+ biljaka....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 28.000 €, 224,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se ruševna kuća SA UKUPNO UKNJIŽENIH ОBJEKATA POVRŠINE 224M2, sa na prelepoj, velikoj parceli u selu Radičević, 40km od Novog Sada i u neposrednoj blizini Bečeja. Plac je površine cca 25x100m i nalazi se u naseljenom mestu u blizini reginalnog puta za Novi Sad. Na parceli....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 1.400 €, 220,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Magacin na Ledinama, površine 220 m², predstavlja funkcionalan i prostran poslovni prostor sa različitim mogućnostima namene. Zahvaljujući visini plafona od 6 metara, idealan je za skladištenje robe, distributivni centar, radionicu, servisne delatnosti ili druge poslovne aktivnosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Ledena Stena, 800 €, 220,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se hala u blizini Mašinske industrije površine 220m2. Poseduje mokri čvor, ima uvedenu struju, protivpožarne aparate. Zbog svoje lokacije,pogodna je za proizvodno skladišne delatnosti. Agencijska usluga za iznajmljivanje nekretnine je polovina jedne mesečne kirije, koja se....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 196.000 €, 220,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Erdoglija, površine 220 kvm na 2,4 ara placa, sa centralnim gradskim grejanjem . Sastoji se od podruma 38,21 kvm (predsoblje, jedna sobica, kotlarnica, podrumče ); prizemlje 65 kvm ( predsoblje, dnevna soba, kuhinja, špajz, dve sobe, kupatilo, terasa) - poseban....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 1.300 €, 220,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal - podrumski prostor u centru grada, kvadrature 220kvm. Sastoji se od dve prostorije. Ulaz u prostor je sa ulice. Cena: 1.300eura + komunalije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.100 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan stan na tri etaže, smešten u mirnom i ekskluzivnom rezidencijalnom delu Savskog venca, idealan za udoban porodični život ili boravak predstavnika stranih kompanija i diplomatskog osoblja. Stan odiše prijatnom atmosferom, obiljem prirodne svetlosti....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 270.000 €, 220,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća u Soko banji nedaleko od centra banje. Kompletno sredjena. Sastoji od dva trosobna stana. Nalazi se na lepom mestu, U svaki stan se ulazi zasebno. Jedan stan je na visokom prizemlju, drugi stan je na I spratu. Ispred kuće je malo dvorište. Stan na spratu trosoban Lux sa dve velike....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Betanija, 4.224 €, 220,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE Lokal: NOVI SAD-NOVI SAD, Novi Sad-Sajam, , Novosadskog sajma, 220m2, 4224 eur Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Vašarište, kvadrature 220 kvm, na placu od 4,04 ara, grejanje na gas . Sastoji se od prizemlja - dve stanbene jedinice , dva odvojena stana sa posebnim ulazima koji se sastoje od : hodnika, kupatila, s.sobe,dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom; I sprata koji....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 800 € na 660 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, TRUPALE, 660 €, 220,00 m2 cca 3 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se novoizgrađeni magacinski prostor pored autoputa, u blizini naplatne rampe Niš-sever. Prostor je dimenzija 22m x 10m i površine 220m2. Visina prostora je 6m što omogućava visoko skladištenje robe. Ulazna vrata su 3.30m širine i 3m visine. Prostor je napravljen od sendvič....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 1.000 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00571 HOUSE NS – Petrovaradin – Okrugićeva zasebna kuća – za stanovanje ili poslovni prostor 220m2 Pomoćni objekat na raspolaganju Bazen Veliko dvorište 3 parking mesta Mesečna cena zakupa: 1000 e + depozit Agencijska provizija - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 220,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Pivara, veličine 220 kvm i 200 kvm pomoćnih prostorija, 3.89 ari placa, eg. Sastoji se od podrumskog dela, kotlarnica, i predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, toaleta u prizemlju i predsoblja, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 4.000 €, 220,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal u prometnoj ulici u prizemlju novije zgrade. Lokal se izdaje na duži vremenski period. Lokal je open space (moguće je prilagoditi potrebama zakupca). Moguće je obezbediti parking mesto u garaži. Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 550.000 €, 220,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji između Vukovog spomenika i Kalenić pijace, prodaje se prostran lokal u prizemlju stambeno-poslovne zgrade, sa izlogom i izlazom na dve ulice. Lokacija vrhunskog potencijala – idealno uklopljena u živu rezidencijalno–poslovnu četvrt, sa odličnom infrastrukturom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.500 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan stan na tri nivoa bsa upotrebom dvorista.3 mokra cvora ,2 parking mesta. Kontakt Sandra 064/6860779 Obaveštenje:Nakon realizacije zakupa, zakupac je dužan da agenciji isplati proviziju u iznosu od 50% najveće pojedinačne mesečne zakupnine, koja se naplaćuje jednokratno.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 290.000 €, 219,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno dobro organizovana kuća 219m2 na placu od 530m2, koja se nalazi se u Petrovaradinu na mirnoj ali veoma urbanoj lokaciji. Zidana je u tri etaze, prizemlje, sprat i potkrovlje. Svaka etaža ima zaseban ulaz i deo dvorišta koji joj pripada, te je moguće kuću i papirološki....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.700 €, 218,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stanoja Glavaša, poslovni prostor, 218m2, na dve nivoa. U pitanju je vrlo moderan prostor, sa svojim posebnim ulazom. Po strukturi prijemni deo sa recepcijom, iz tog dela nivo iznad se ide u glavni kancelarijski deo koji ima 4 odvojene kancelarije staklenim paravanima i dve otvorene....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.300 €, 217,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena kuća u Sremskoj kamenici, Paragovo. Prizemlje i sprat. Četiri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dva kupatila, Ima podrum sa garažom, ostavom i još jednom dodatnom prostorijom. Grejanje na gas, ima intrnet i kablovsku tv. Lepo uređeno dvorište.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 395.000 €, 217,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetnoj lokaciji Banjice, u neposrednoj blizini Paunove ulice, u mirnom i tihom okruženju, nalazi se ovaj komforan, renoviran duplex od 217m2. Smešten je u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini su svi neophodni sadržaji za ugodan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 789)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>