• GoHome Professional
www.indomio.rs za studente - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs za studente - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs za studente

  • Za upit "www.indomio.rs za studente" pronađeno 432 nekretnina - prosečna cena 590 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 800 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 71.000 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119761, II/III, klima, telefon, terasa, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada dobra, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi je stan u mirnoj ulici na Belim vodama, Žarkovo. Stan se nalazi na drugom spratu. Od prostorija poseduje predsoblje, dnevnu sobu sa kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Mala Vaga, površine je 40 m2, pogodan je za smeštaj učenika, studenata, kao i manje porodice. Stan je u dvorištu, nalazi se u kući, starije gradnje, ima zaseban ulaz. U dvorištu ima i garaža. U prizemlju je. Strukturu čine hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, kao....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Apelovac, 500 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u naselju Apelovac u blizini hotela Vazdušna banja. Nalazi se na placu od 405m2. Izdaje se visoko prizemlje i prvi sprat kuće koje se spojeni unutrašnjim stepenicama. Površina objekta je 180m2. Donji deo se sastoji od ulaznog hodnika, toaleta, ostave, velike dnevne....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 550 €
12.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i renoviran trosoban stan u ulici Đorđa Servickog. Stan se nalazi u zgradi u mirnom delu Grbavice. Visoko prizemlje, ulično orijentisan Stan ima vrlo lep raspored i dobro iskorišćen prostor, što ga čini izuzetno funkcionalnim. Kvadratura stane je 51m2 u sklopu kojih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Janka Čmelika, Novi Sad Izdaje se funkcionalna garsonjera od 25m² na odličnoj lokaciji u ulici Janka Čmelika. Stan se nalazi u blizini škola, prodavnica, autobuskih stanica i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Pogodna za studente i zaposlene, garsonjera je svetla, funkcionalna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 380 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje u centru grada – idealan za studente, odlična povezanost i funkcionalan prostor Agencija Moj Dom nudi za izdavanje odličan stan u samom centru grada. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji sa vrhunskom povezanošću ka svim delovima grada, univerzitetu i ključnim gradskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdavanje jednoiposobnog stana (40m2) na Zvezdari kod Vukovog spomenika, u mirnoj Zahumskoj ulici. Dobra povezanost prevoza, tramvaji, autobusi i trolejbusi. U blizini stana su pekare, apoteke, supermarketi, kafici, pet fakulteta i studentski dom Kralj Aleksandar. Idealno za studente,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 270 € na 250 € dana 09.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 280 €
15.02.2026 - 270 €
09.03.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE JEDNOSOBAN STAN NA TOP LOKACIJI, GRBAVICA, ULICA MIŠE DIMITRIJEVIĆA. STAN JE DOSTUPAN I STUDENTIMA I ZAPOSLENIM LICIMA. NALAZI SE NA DRUGOM SPRATU ZGRADE BEZ LIFTA. KUHINJA FIZIČKI ODVOJENA, VELIKA TERASA NA KOJOJ SE NALAZI OSTAVA. U BLIZINI PROMENADE, MERKATORA, FAKULTETA,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan na izuzetnoj lokaciji. Pogodan za studente. Samo par minuta hoda do svih značajnih sadržaja. Banke, marketi, pijaca, restorani i još mnogo toga. Pozovite za više informacija. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 380 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, miran stan, na predivnoj lokaciji. Namešten, od aparata TV, klima, šporet, veš mašina. Niske mesečne režije. Pored BWF šetališta, na 10 min od Knez Mihajlove. Mesečno plaćanje, za zaposlene ili studente. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 273.700 €, 78,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

TROSOBAN STAN NA ODLIČNOJ LOKACIJI - LIMAN 1, NOVI SAD (78 m2)Na prodaju prostran trosoban stan od 78 m2 u najtraženijem delu Novog Sada - Liman 1.Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade novije gradnje sa gradskim grejanjem. Funkcionalnog rasporeda, idealan za porodice, studente....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep jednoiposoban stan u centru grada iza hotela Ambasador. Stan se nalazi na 5. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 40m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu centralno, a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan na traženoj lokaciji. Stan je idealan kako za porodicu tako i za studente.Stan se izdaje na duži vremenski rok. Useljiv je od 01.09.2025 Za više informacija pozovite na 0668442277 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.300 €, 30,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan kompletno opremljen, odlično stanje, odmah useljiv, za porodice, studente, stan na dan(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052870 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan u centru grada. Stan je površine 40m2 i sastoji se od velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan je idealan za studente, a u cenu stana uračunati su svi troškovi. Od sigurnosne opreme, stan poseduje kameru i elektronska vrata.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja odličan stan na atraktivnoj lokaciji – Voždovac, kod bivšeg bioskopa Voždovac (Vojvode Stepe). U ponudi je funkcionalan dvosoban stan površine 45m², smešten u visokom prizemlju uredne zgrade od ukupno 5 spratova. Stan je renoviran, kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 60.000 €, 21,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo manju garsonjeru u Kisačkoj ulici. Nalazi se na 10 minuta hoda od centra grada a isto i do autobusk i železničke stanice. Dvorišno orijentisana,tako da nema buke sa ulice. Odična za 1-2 osobe, pogotovu studente. Predata na uknjižbu. U blizini autobuska stajališta za nekoliko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno namešten dvosoban stan površine 68m2, smešten na prvom spratu kuće u kojoj niko ne živi, u mirnoj i lepo povezanoj ulici. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dve odvojene, komforne sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno, sa sopstvenim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i zelenilom okruženom delu Šumica, u ulici Ljermontova, u ponudi je funkcionalna garsonjera površine 25m², uknjiženih 23m2, smeštena na idealnom drugom spratu uredno održavane zgrade sa liftom. Ono što ovu nekretninu izdvaja jeste otvoren pogled na park, koji pruža osećaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 66.950 €, 46,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na top lokaciji. Idealan stan za izdavanje, za mlađe ljude, studente. Blizina centra, Promenade, Spensa, marketa, fakulteta, Futoške pijace, banaka, pošte. Stan bez većih ulaganja. Uknjižen na vlasnika 1/1. Prodaja se kompletno namešten. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, moderno namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji . Stan se sastoji od: dnevna soba, trpezarija, kuhinja sa ostavom, prostran hodnik, kupatilo ,2 spavaće sobe,, 2 terase. Postoji mogućnost grejanja el kotao ili ta peći. U stanu ima 2 klime Odličan stan za porodicu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten dvosoban stan koji je odličan izbor za zaposlene ljude, studente ili strane državljane koji traže prijatan i uredan prostor za život. Stan je funkcionalno opremljen i spreman za nove stanare, uz jedinu napomenu da ljubimci nisu dozvoljeni kako bi se enterijer što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na trećem spratu stanbene zgrade koja poseduje lift. Stan je površine 46m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe spojene sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je centralno. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 150.000 €, 40,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.indomio.rs

????️ Jednoiposoban Stan u Strogom Centru Novog Sada - Dizajnerski Savršen, Idealna Investicija!Na prodaju prelep jednoiposoban stan od 40 m2, smešten u srcu Novog Sada, u neposrednoj blizini svih ključnih gradskih sadržaja - pešačka zona, kafići, restorani, fakulteti i gradski prevoz....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 10.000 €, 2000,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se objekat od 2000m2, novogradnja. Objekat se izdaje ceo ili u nivoima, prema potrebi klijenta. Pogodan je za klinike, dom zdravlja, staracki dom, sobe za radnike i studente. Zgrada je klimatizovana, ima video nadzor, katv, internet, veliki parking. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.06.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se Stan u Novom Sadu, Avenija Garden Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen stan u prestižnom naselju Avenija Garden u Novom Sadu. Stan poseduje sve što je potrebno za udoban i savremen način života. Nalazi se na idealnoj lokaciji, blizu svih važnih sadržaja, kao što su prodavnice,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 250 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Kragujevcu, u naselju Bubanj, pored vrtića Sunce. Površina stana je 43 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan. Od prostorija, pored hodnika i kupatila, stan ima dve sobe, odvojenu kuhinju sa manjom ostavom. Dobro je osvetljen, sa pogledom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i potpuno namešten dvosoban stan površine 67 m², smešten na 1. spratu uredne i održavane zgrade. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada, što ga čini idealnim za udoban i praktičan život. Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 300 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera na Keju. Smeštena na 3. spratu u zgradi sa liftom Prostrana i komforna, idealna za studente ili zaposlenu osobu. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni Obavezan depozit. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan u naselju Rotkvarija, Novi Sad Iznajmljuje se moderan i funkcionalan jednoiposoban stan, smešten u mirnom, ali centralnom delu Novog Sada, na atraktivnoj lokaciji u naselju Rotkvarija. Stan je idealan za mlade profesionalce, studente....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE STAN – ODLIČNA LOKACIJA! Izdaje se stan od 35m², idealan za porodicu ili studente. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini škola, vrtića, prodavnica i prevoza, što omogućava lagodan i praktičan život. Struktura: funkcionalan raspored Blizina svih bitnih sadržaja Mirno i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 900 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan stan površine 63m2 sa garažnim mestom u ulici Dimitrija Tucovića. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 6 spratova u zgradi sa liftom i interfonom i renoviran je.Po strukturi je trosoban i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 400 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U PONUDI ZA IZDAVANJE NA DOBROJ LOKACIJI NA GRBAVICI, ULICA ALEKSE ŠANTIĆ, DVOSOBAN STAN HIGIJENSKI OCISCEN I OKRECEN. IDEALAN ZA PORODICU ILI STUDENTE. DNEVNA SOBA, SPAVACA SOBA, HODNIK, KUHINJA FIZICKI ODVOJENA, KUPATILO, OSTAVA I TERASA. DEPOZIT OBAVEZAN, PROVIZIJA 50%. REGISTAR....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.180 €, 24,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi su stanovi u izgradnji, na atraktivnoj lokaciji, smešteni u ravnom delu Vrnjačke Banje kod kružnog toka i na samo nekoliko minuta hoda do šetališta. Ova lokacija pruža savršen spoj praktičnosti i udobnosti – u neposrednoj blizini se nalaze: prodavnice, autobuska stanica,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan – Bulevar oslobođenja, Novi Sad Izdaje se stan na odličnoj lokaciji u centru Novog Sada, na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – prodavnica, škola, javnog prevoza, banaka i restorana. Idealna pozicija kako za studente, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 260 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Durlanu. Površine je 54m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Stan je opremljen nameštajem i uređajima. Nalazi se na dobroj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 49.350 €, 31,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam komfornu Garsonjeru u mirnom delu Stare Detelinare. Garsonjera se nalazi na petom spratu i ima odličan pogled. Zgrada je okružena zelenilom. U neposrednoj blizini nekretnine se nalazi srednja umetnička škola kao i medicinski fakultet što je čini idealnom ukoliko....