• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs useljiv što veći duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći duplex

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći duplex" pronađeno 100 nekretnina - prosečna cena 1.422 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 700 €, 62,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička banja - luksuzan lokal na dva nivoa, 62 m2 Izdaje se nov, luksuzno opremljen lokal u Višnjičkoj banji, u naselju Sunnyville. Lokal ima 60 m2 i nalazi se u prizemlju moderne zgrade. Prostire se na dva nivoa, sa visinom plafona od 3.9 m, što prostoru daje dodatnu atraktivnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 185.400 €, 61,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, idealan za miran, siguran i komforan život, ali i kao odlična investicija za izdavanje. Stan se prodaje potpuno namešten i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan, duplex, funkcionalan, na dobroj lokaciji u blizini prodavnica, škola, vrtića, autobuske stanice Mesečne režije niske, stan useljiv od 10. maja. Pogodan za mladi bračni par, porodicu ili studenteDozvoljeni manji kućni ljubimci. Agencijska provizija je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja luksuzan trosoban duplex sa galerijom u centru grada – Tašmajdan! Na izuzetnoj lokaciji, svega 650 metara od Trga republike, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, nalazi se ovaj jedinstven stan koji kombinuje šarm starogradnje i kvalitet moderne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Kvalitetno renoviran i odmah useljiv duplex na Čuburi, u mirnoj ulici, odmah ispod Čuburskog parka. Ovaj svetao stan, smešten na 4. (poslednjem) spratu zgrade sa liftom, pruža prelep pogled na grad. Ukupna površina stana je 57.75 m² (39.05 m² donji nivo + 18.70 m² gornji nivo). Unutrašnji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, kompletno namešten stan- duplex u blizini okretnice autobusa br 26. Cena zakupa 500 eur. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 480 € na 450 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 600 €
14.11.2025 - 550 €
26.12.2025 - 500 €
01.02.2026 - 480 €
15.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

PROSTRAN DVOIPOSOBAN DUPLEX KOD MATICE SRPSKE---Agencijska šifra: 9111611.Izdaje se odličan dvoiposoban duplex na 1. spratu zgrade kod Matice Srpske, u mirnom okruženju.Stan je odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY DUPLEX U DUNAVSKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9105494.Izdaje se odličan dvoiposoban duplex od 54m2, koji se nalazi na drugom spratu zgrade u samom centru grada, u Dunavskoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, 2 spavaće sobe i 2 kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 84067, I/, klima. Izdaje se duplex dvorišni stan, 53m2, u centru. Dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, hodnik, dva kupatila. Useljiv odmah. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan duplex površine od 64m2 grejne površine,+ dve terase uknjižen na 53m2 na odličnoj lokaciji . Blizina vrtića,škola, prodavnica,gradskog prevoza i svega neophodnog za ugodan život. Stan je renoviran,Pvc stolarija,promenjene instalacije,kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex stan – Petrovaradin Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan površine 50 m², sa dva privatna parking mesta (jedno se trenutno izdaje za 50€ mesečno). Nalazi se u mirnoj, dvorišno orijentisanoj zgradi iz 2011. godine, u srcu Petrovaradina. Struktura stana: Dnevna soba....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 400 €
18.03.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN DUPLEX , CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9112235.Izdaje se komforan potpuno opremljen dvosoban duplex sa terasom na prvom spratu zgrade. Potreban depozit u iznosu od 500e. Odmah useljiv. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan duplex stan površine 48 m² na petom spratu! Stan je odlično organizovan na dve etaže i pruža maksimalnu iskorišćenost prostora, što ga čini pogodnim kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje. U donjem delu stana nalazi se svetla dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban duplex stan na atraktivnoj lokaciji, odmah useljiv. Depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% pri sklapanju ugovora. Kontakt na br. 061 61 40 565 ili 069 640 221 Aleksandar br. licence 2158 A-nekretnine, registar posrednika 1500 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2023.,

www.indomio.rs

Prelep duplex za izdavanje na odličnoj lokaciji! Odmah useljiv. Ključevi u agenciji. Za sve informacije vezane za stan pozvati na broj telefona: 0668442277. Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039 .