• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs useljiv što veći duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći duplex

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći duplex" pronađeno 103 nekretnina - prosečna cena 1.427 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.850 €, 66,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1070144 - Odmah useljiv troiposoban duplex stan na Novoj Detelinari, uknjižena donja etaza 36m2 (kupatilo, kuhinja, dnevni boravak, terasa, spavaća soba), gornja etaža od 30 m2 predata na legalizaciju (dve spavaće sobe), parking mesto u dvorištu, peti sprat, terasa,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Miklošićeva 2.0, 65m2, na dva nivoa, TAIzdaje se funkcionalan i prijatan stan u kući sa zajedničkim dvorištem, smešten u mirnoj ulici na Lekinom brdu - Miklošićeva. Ova lokacija je poznata po dobroj povezanosti sa centrom grada, ali i po tihom, porodičnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 188.000 €, 63,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban duplex stan na Novoj Detelinari! Stan površine 63 m² nalazi se na 5. spratu stambene zgrade. Funkcionalnog je rasporeda, svetao i maksimalno iskorišćen, idealan za porodičan život ili kao investicija. Struktura stana: * prostran dnevni boravak * tri spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 700 €, 62,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Višnjička banja - luksuzan lokal na dva nivoa, 62 m2 Izdaje se nov, luksuzno opremljen lokal u Višnjičkoj banji, u naselju Sunnyville. Lokal ima 60 m2 i nalazi se u prizemlju moderne zgrade. Prostire se na dva nivoa, sa visinom plafona od 3.9 m, što prostoru daje dodatnu atraktivnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 185.400 €, 61,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN DUPLEKS U SAMOM CENTRU – USELJIV ODMAH Na prodaju je kompletno opremljen i moderno uređen dupleks stan na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, idealan za miran, siguran i komforan život, ali i kao odlična investicija za izdavanje. Stan se prodaje potpuno namešten i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan, duplex, funkcionalan, na dobroj lokaciji u blizini prodavnica, škola, vrtića, autobuske stanice Mesečne režije niske, stan useljiv od 10. maja. Pogodan za mladi bračni par, porodicu ili studenteDozvoljeni manji kućni ljubimci. Agencijska provizija je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Kvalitetno renoviran i odmah useljiv duplex na Čuburi, u mirnoj ulici, odmah ispod Čuburskog parka. Ovaj svetao stan, smešten na 4. (poslednjem) spratu zgrade sa liftom, pruža prelep pogled na grad. Ukupna površina stana je 57.75 m² (39.05 m² donji nivo + 18.70 m² gornji nivo). Unutrašnji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, kompletno namešten stan- duplex u blizini okretnice autobusa br 26. Cena zakupa 500 eur. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja luksuzan trosoban duplex sa galerijom u centru grada – Tašmajdan! Na izuzetnoj lokaciji, svega 650 metara od Trga republike, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, nalazi se ovaj jedinstven stan koji kombinuje šarm starogradnje i kvalitet moderne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 480 € na 450 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 600 €
14.11.2025 - 550 €
26.12.2025 - 500 €
01.02.2026 - 480 €
15.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

PROSTRAN DVOIPOSOBAN DUPLEX KOD MATICE SRPSKE---Agencijska šifra: 9111611.Izdaje se odličan dvoiposoban duplex na 1. spratu zgrade kod Matice Srpske, u mirnom okruženju.Stan je odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY DUPLEX U DUNAVSKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9105494.Izdaje se odličan dvoiposoban duplex od 54m2, koji se nalazi na drugom spratu zgrade u samom centru grada, u Dunavskoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, 2 spavaće sobe i 2 kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 175.000 €, 53,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan duplex površine od 64m2 grejne površine,+ dve terase uknjižen na 53m2 na odličnoj lokaciji . Blizina vrtića,škola, prodavnica,gradskog prevoza i svega neophodnog za ugodan život. Stan je renoviran,Pvc stolarija,promenjene instalacije,kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 84067, I/, klima. Izdaje se duplex dvorišni stan, 53m2, u centru. Dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, hodnik, dva kupatila. Useljiv odmah. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 400 €
18.03.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN DUPLEX , CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9112235.Izdaje se komforan potpuno opremljen dvosoban duplex sa terasom na prvom spratu zgrade. Potreban depozit u iznosu od 500e. Odmah useljiv. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.000 €, 50,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju duplex stan – Petrovaradin Prodaje se funkcionalan dvoetažni stan površine 50 m², sa dva privatna parking mesta (jedno se trenutno izdaje za 50€ mesečno). Nalazi se u mirnoj, dvorišno orijentisanoj zgradi iz 2011. godine, u srcu Petrovaradina. Struktura stana: Dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 48,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan duplex stan površine 48 m² na petom spratu! Stan je odlično organizovan na dve etaže i pruža maksimalnu iskorišćenost prostora, što ga čini pogodnim kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju za izdavanje. U donjem delu stana nalazi se svetla dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban duplex stan na atraktivnoj lokaciji, odmah useljiv. Depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% pri sklapanju ugovora. Kontakt na br. 061 61 40 565 ili 069 640 221 Aleksandar br. licence 2158 A-nekretnine, registar posrednika 1500 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.10.2023.,

www.indomio.rs

Prelep duplex za izdavanje na odličnoj lokaciji! Odmah useljiv. Ključevi u agenciji. Za sve informacije vezane za stan pozvati na broj telefona: 0668442277. Vaše GOLD nekretnine. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 40,00 m2