• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 387 nekretnina - prosečna cena 681 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 969 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • namešten
    • 3.sprat
    • podno grejanje
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 224.000 €, 64,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi iz 2007. godine. Nalazi se na odlicnoj lokaciji u neposrednoj blizini Lidla,prevoza,Osnovne skole Zgrada uvucena u odnosu na glavnu ulicu,okruzena parkovima. Stan je veoma svetao i odlično organizovanog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 400 €, 64,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja (Spens). Kancelarijski prostor nadomak Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda i biro-a. Ovaj prostor površine 64m2 čine dve kancelarije, odvojena nenameštena kuhinja, hodnik, kupatilo, ostava i terasa. Dvorišno orijentisan. Pozicioniran na IV spratu stambene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 850 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno namešten trosoban stan u novogradnji iz 2026. godine, u neposrednoj blizini Šumica i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Stan je površine 63m² i nalazi se na 1. spratu nove i kvalitetno građene zgrade. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od: prostrane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan 2.5 soban stan na Vračaru, u mirnoj ulici Kneza od Semberije, u neposrednoj blizini Crvenog krsta. Stan ima površinu od 63m² i nalazi se na 4. spratu u zgradi starije gradnje bez lifta. Po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 60 m2 GRBAVICA Danila Kiša 60 m2 trosoban prazan stan, 2 spra og 5t, terasa, klima, useljiv CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit GRBAVICA Danila Kiša 60 m2 - 400 Evra - USELJIV 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, IZ 36675 Agencija VENIS Registar....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 319.000 €, 62,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lux renoviran stan u pesackoj zoni. Orijentisan je suprotno od ulice tako da nema buke. Zastakljena terasa, zamenjena stolarija-drvo-aluminijum, opremljen novom kuhinjom. Odmah useljiv. 59m2 uknjzeno , mereno 62m2. Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 200 € na 250 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 250 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 200 €
15.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan stan površine 62m² na odličnoj lokaciji u Ćupriji. Stan se nalazi u mirnom i atraktivnom delu grada, u neposrednoj blizini škole, marketa, apoteke, restorana i svih neophodnih sadržaja za udoban život. Stan je funkcionalan, svetao i uredan, pogodan za porodicu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

STUDENTSKI TRG, STARI GRAD, DORĆOL – DVOSOBAN STAN U CENTRU GRADA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi komforan i svetao dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji u centru grada – Studentski trg, Dorćol. Stan površine je 62m² i smešten je na 4. spratu zgrade bez lifta. Kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 62 m2 sa zastakljenom terasom i pogledom u bloku 67, Belville, na Novom Beogradu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na 6. spratu od ukupno 13 spratova u modernoj zgradi sa video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 650 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

SRPSKI Izdaje se dvosoban stan na Bežanijskoj kosi, na izuzetno mirnoj i prijatnoj lokaciji. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, hodnika, trpezarije, kuhinje, ostave, kupatila i dve terase. Stan je očuvan, uredan i izdaje se kompletno namešten.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² na Grbavici. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i interfonom, dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu tokom celog dana. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.Juna. Kontak 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 2/6, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43245. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan, duplex, funkcionalan, na dobroj lokaciji u blizini prodavnica, škola, vrtića, autobuske stanice Mesečne režije niske, stan useljiv od 10. maja. Pogodan za mladi bračni par, porodicu ili studenteDozvoljeni manji kućni ljubimci. Agencijska provizija je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 630 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad-centar kod riblje pijace, izdaje se dvosoban stan od 60m2, namešten, odmah useljiv. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se nalazi na 4 spratu bez lifta, nalazi se na odličnoj lokaciji. Pet friendly Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno renoviran i potpuno namešten dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Dedinju, u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici Đorđa Radojlovića, u neposrednoj blizini Dedinjske ulice. Nalazi se u izuzetno prijatnom i tihom okruženju, idealnom za miran i kvalitetan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

KOSANČIĆEV VENAC, CENTAR – LUKSUZNO RENOVIRAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno renoviran i potpuno opremljen stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Kosančićev venac, Savski venac. Stan je površine 60m² i nalazi se u prizemlju kvalitetne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan dupleks stan na Zvezdari. Luks, opremljen kompletno biranim nameštajem i tehnikom. Koristi se zajedničko stepenište sa vlasnicima. Stan dvostran, veoma svetao. Mirna ulica. Odmah useljiv. Obavezan depozit. Za svaku preporuku. Prostorije: Donji nivo - ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Novi Beograd, Ledine, Univerzijade Novi Beograd, Ledine, dvosoban, 60m2, terasa 50m2, namešten, VPR, ktv, stan u kući, dva parking mesta Dvostran i svetao stan u kući kvalitetne gradnje okružen je zelenilom u prvom delu naselja, najbliže novobeogradskim blokovima. Mirno okruženje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na Karaburmi. Stan je po strukturi dvosoban. Grejanje na struju, norveški radijatori i klima.Stan je useljiv od 15.05.2026 Obavezan depozit. GREJANJE - Norveški radijatori, sprat 3/5, TERASA ID oglasa: 68689. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u Višnjičkoj banji kod Sanivila. Stan se nalazi na visini prvog sprata, trostran je i odlično izolovan, sa međuspratnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Završni radovi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan kod Apelacionog sudaIzdaje se stan u ulici Dimitrovgradska u blizini Novog NišaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje,trpezarije ,2 spavaće sobe, kupatila i terase.Ukupna površina stana je 60 m2 i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi koja ne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi lep, svetao 2.0 stan sa pogledom na park. Kompletno opremljen modernim nameštajem i kvalitetnom tehnikom. Od prostorija: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom u open space stilu, odvojena spavaća soba, kupatilo i terasa. Nalazi se u lepo uređenom i mirnom naselju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je sređen i potpuno opremljen stan od 60m² u Bloku 67 na Novom Beogradu. Smešten na 6. spratu uredne zgrade sa video nadzorom i liftom. Raspored čine dnevna soba, dve spavaće, kuhinja, kupatilo i zastakljena terasa sa lepim pogledom. Stan je svetao, praktičan i spreman za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* Beograd, Savski venac, Sarajevska ulica! * Izdaje se prelep, namešten stan u strogom centru grada, strukture 2.0., 6/8 sprat, lift, internet, KTV, inverter klima, EG. * Prostorije: dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, hodnik, terasu i lođu sa ostavom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Ledena Stena, 300 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvoiposoban polunamešten stan kod "OŠ"Bubanjski heroji,Ledena stena Stan se nalazi u stambenoj zgradi na II spartu, povrisne od 59m2 sa grejanjem na struju. Sastoji se od dnevnog boravka ,kuhinje, trpezarije, spavace sobe, hodnika, kupatila,ostave i zastakljene terase. Stan je polunamešten!....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 117.840 €, 59,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Stan sa privatnim dvorištem i prelepim pogledom na Dunav — retka prilika u Višnjičkoj Banji! ✨ Na prodaju funkcionalan i svetao stan u mirnom i sve traženijem delu Višnjičke Banje, idealan za one koji žele komfor, privatnost i život u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132066, VI/VII, klima, lift, francuski balkon, terasa, garaza, parking. Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu "Banovo Brdo residance".Stan je odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa trepezarijom i kuhinjom, spavaćom sobom, kupatilom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

SRPSKI Izdaje se svetao i funkcionalan stan površine 58m² u Blok 70, u neposrednoj blizini TC Piramida. Stan je kompletno renoviran i pruža odličan komfor za porodičan život. U zgradi se nalazi prodavnica, dok su u neposrednoj blizini škola, vrtić, autobuske i tramvajske stanice,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan dvosobni stan u mirnom naselju Izdaje se odličan dvosobni stan na prvom spratu, potpuno renoviran i odmah useljiv. Sastoji se od odvojenog dnevnog boravka, spavaće sobe, trpezarije, kuhinje, ostave i kupatila, a posebno se izdvaja velika terasa idealna za opuštanje na otvorenom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 58 m2 BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, REJMONTOVA , namešten dvosoban stan5 sprat od 6, useljiv odmah ! PARKING MESTO U DVORIŠTU ZGRADE ! CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar patrijarha Pavla 58 m2 – 400....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 350 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan u naselju Kotež 2 u Pančevu. Stan površine 58m nalazi se na 4. spratu stambene zgrade i funkcionalno je adaptiran tako da poseduje dve spavaće sobe, što ga čini odličnim izborom za porodicu, par ili zaposlene osobe kojima je potreban dodatni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, kompletno namešten stan- duplex u blizini okretnice autobusa br 26. Cena zakupa 500 eur. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan moderan stan u kompleksu Dunavske terase. Nalazi se u urednoj održavanoj zgradi sa liftom u nivou visokog prizemlja, realno je visina prvog sprata. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan, sa odlično organizovanim prostorom koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 230.000 €, 58,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Zemunu, u ulici Karađorđev trg, na svega nekoliko minuta hoda od Zemunskog keja i šetališta uz Dunav. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta i prostire se na 58m². Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno namešten dvoiposoban stan površine 57m², smešten na šestom spratu zgrade sa liftom u ulici Laze Kostića. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra grada i fakulteta, što ga čini idealnim izborom za studente, zaposlene ili porodicu. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 193.000 €, 57,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

BLOK 63, NOVI BEOGRAD – DVOSOBAN STAN U BLIZINI IMMO CENTRA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i svetao dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Blok 63, Novi Beograd, u neposrednoj blizini Immo centra. Stan se nalazi u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i funkcionalan dvoiposoban stan površine 56m², smešten na sedmom spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Nove Detelinare. Stan je idealan za porodicu ili zakupce koji traže udoban i lepo organizovan prostor za dugoročan boravak. Raspored stana je veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i francuski balkon. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji, između dva bulevara, u neposrednoj blizini Medicinskog fakulteta. Stan se nalazi u mirnom i lepo povezanom delu grada, a u blizini su vrtić, osnovna škola, pošta, park, pijaca, marketi i svi sadržaji neophodni za....