• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći zadnjih 7 dana" pronađeno 336 nekretnina - prosečna cena 834 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • jacuzzi
    • dvorište
    • lift
    • namešten
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Wellport, novogradnja, 4.0 sa garažom koja je uračunata u cenu, useljiv odmah. Struktura: dnevna soba sa trpzarijom i kuhinjom, terasa, 3 spavaće sobe (jedna je master sa svojim kupatilom), drugo kupatilo, toalet. Izdaje se na duži period isključivo. ID: 10887 Aleksandar Jovanović....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunska, top lokacija, 100m2, trosoban. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta. Kvalitetna oprema i materijali, Kompletno renoviran salonac sa dva kupatila, kuhinjom sa trpezarijom i ostavom, tri salona i velikom terasom od 14m2. U pitanju je dvorišna salonska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 295.000 €, 93,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Profesorska kolonija, Cvijićeva, 93m2, trosoban, na prvom spratu od pet spratova. Centralno grejanje, novija zgrada sa liftom, uvučena od ulice, u blizini raskrsnice sa ulicom Starine Novaka. Jednostrano orijentisan ka ulici. Komforan, sastoji se od ulaznog hodnika, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 93,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv komforan salonac, izdaje se na duži preriod. Strukutra: dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, 2 komforne spavaće sobe, terasa. ID: 12557 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 92,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i kompletno opremljen stan izuzetno luksuzno, sa dvostranom orijentacijom u Beogradu na vodi- odmah useljiv. Svaka soba ima klimu. Aluminijumska stolarija visokog profila, centralno grejanje sa kalorimetrima, hrastov parket. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 1.000 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, četvorosoban stan, dvorišno orijentisan i izolovan od buke. Nalazi se se u novijoj zgradi, u neposrednoj blizini SPENS-a, TC Promenada i mnogih drugih sadržaja neophodnih za život. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, dva kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jove Ilića, novogradnja 2025, nov stan sa garažom. useljiv od 01.03.2026. Sve stvari i tehnika su novi. Struktura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, kupatilo, tolaet, 2 velike terase. Izdaje se na duži period. ID: 12468 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 355.000 €, 90,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u samom centru Beograda, u Đušinoj ulici, nalazi se izuzetno funkcionalan i svetao trosoban duplex sa terasom i prelepim panoramskim pogledom na grad. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, idealan kako za porodični život tako i kao investicija. Po strukturi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostran, svetao luksuzan dvosoban stan u novogradnji na najboljoj voždovačkoj lokaciji- pored FON-a, sa pogledom na Banjičku šumu. Sama zgrada je rađena po najvišim standardima gradnje-poseduje najsavremeniji sistem grejanja-hlađenja, toplotnom pumpom, protočnu toplu vodu, vrhunsku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa | 3.0 stan 90m² | Namešten | CG | Odmah useljiv Izdaje se prostran i funkcionalan 3.0 stan površine 90m² na prvom spratu, na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85695, I/VI, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji.Na 700m od stana su pijaca,pošta,Maxi,Lidl,McDonalds,dve škole.Vrtic je na 100m od zgrade gde je stan,autobusko stajalište je ispred zgrade.Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep i izuzetno prostran salonac u samom centru grada, u blizini Brankovog mosta. Stan ukupne površine 105 m², od čega je 95 m² stambenog prostora i 10 m² terase, pruža udobnost i komfor koji su retkost na ovoj lokaciji. Uz stan se dobija i podrum od preko 10 m². Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Zorana Đinđića, novija gradnja sa parkingom, namešten stan u zgradi kod Novog Merkatora. Strutura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, velika terasa 13m2, kupatilo, tolaet. Uz stan je obezbeđeno parking mesto. Odmah useljiv, isključivo na duže ozbiljnim zakupcima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 410.000 €, 88,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je porodičan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, kod Partizanovog stadiona. Četvorosoban, svetao, u zgradi na liftom, upisanih 88,37m2, a sa terasom mereno 124m2. Čine ga prostran dnevni boravak na koji se nastavlja kuhinjsko-trpezarijski prostor, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep stan na Podbari u Tekelijinoj ulici, polunamešten i useljiv odmah, može da se izdaje i kao kancelarijski prostor. Stan ima svoje parking mesto ispred zgrade. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 29, trosoban stan koji se izdaje za poslovni prostor, opremljen kancelarijskim nameštajem kao na fotografijama. Renovirano-potpuno novo kupatilo, opremljena nova kuhinja, dvosrtano orijentisan, odmah useljiv. ID: 14111 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Crveni Krst, novogradnja sa garažnim mestom, odmah useljiv. Garaža je uračunata u cenu. ID: 9429 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 460.000 €, 85,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojislava Ilića, odlična lokacija. XENON pametna zgrada, 85+90m2- grejna površina stana i dvorišna terasa.Zgrada ima dva lifta, redovno se održava.U okviru objetapostoji SPA centar sa bazenom i celokupnim pratećim sadržajem. Troiposoban, na prvom spratu od ukupno osam. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 800 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132348, I/III. Izdaje se kompletno renoviran, nenamešten, veoma komforan, dvosoban salonski stan na jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija Novog Sada u blizini Spensa, Pupinove palate, strogog centra grada, Suda itd… Ovaj svetao i lep stambeno - poslovni prostor....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 73.000 €, 83,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Bresnica  ( kod OŠ Đura Jakšić ),korisna  površina objekta 83 kvm ( dva objekta 54 kvm + 29 kvm ), na 2,41 ar placa, grejanje na struju , mogućnost za uvođenje gasa ). Kuća je prizemna i sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Luksuzan trosoban stan 83m² – Stepa Stepanović – kompletno namešten** Izdaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 179.000 €, 82,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprometnijih lokacija u centru grada – na Terazijama – u ponudi je lokal površine 82 m², smešten u suterenu zgrade i odmah useljiv. Prostor pruža široke mogućnosti prilagođavanja različitim delatnostima, bilo da je u pitanju kancelarijski prostor, maloprodajni lokal,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.400 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u modernom kompleksu Airport Garden, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Airport City-ja. Zahvaljujući funkcionalnom rasporedu i reprezentativnom ambijentu, stan je idealan kako za udoban porodični život, tako i za poslovni prostor poput advokatskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132375, II/V, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. CENTAR - **RENOVIRAN** 80 m2, sa 2 terase, 2 spavaće sobe. Luksuzni ugradjeni keramika španska Navarti i italijanska 41zero42. Kada Kolpa san i Geberit ugradni vodokotlić. PVC stolarija nemački brend Trocal, kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 400 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, PRAZAN TROIPOSOBAN STAN, MIŠELUK, PET FRIENDLY---Agencijska šifra: 9112696.Izdaje se nov, prazan troiposoban stan (80m2) koji se nalazi na drugom spratu zgrade na Mišeluku, na samo 5 minuta vožnje do Promenade. Autobusko stajalište i prodavnica su na samo 50 metara od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA ! TROSOBAN STAN NA GRBAVICI SA SAUNOM I SVOJOM GARAŽOM OD 20m2 ! UL. DOŽA DJERDJA ! USELJIV ODMAH ! Izdaje se prelep trosoban duplex ( bez kosina što je jako bitno ! ) Prvi nivo : Ulaz Dnevna soba sa kuhinjom, i izlazom na terasu ( pogled na dvorište ) kupatilo,wc Gore....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.550 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Wellport, trosoban nov stan sa garažom. Sunčan i svetao, potpuno opremljen novim stvarima, useljiv odmah. ID: 10599 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo luksuzan trosoban stan u Central Gardenu. Opremljen je smart-house sistemom a izdaje se kompletno opremljen i u cenu je uračunato garažno mesto od 12,5 m2. Stan je kompletno i luksuzno opremljen italijasnkim nameštajem i sanitarijama, jakuzzi kadom, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.100 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje 4,0 stan u Park Novi Residence od 78m2 na 6 spratu kompletno namešten. Stan je opremljen novim nameštajem, useljiv od 01.06.2026. godine. Depozit 1.500 evra + provizija agencija u visini 50% dogovorene mesečne zakupnine Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u Bloku 61 – useljiv bez ulaganja U ponudi je svetao i funkcionalan stan površine 71 m², uz dodatnu terasu od 7 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 61. Nekretnina je uknjižena, strukture 2.5 sobe, i spremna za trenutno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 550 €, 77,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor se nalazi u Centru grada u ulici Ljube Tadića, veličine 77 kvm (  39 kvm prizemlje i 38 kvm galerija), centralno parno gradsko grejanje. Sastoji se od jedne prostorije, čajne kuhinje i toaleta u prizemlju i tri prostorije na spratu. Useljiv, 20 metara od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kopernikova. Namešten dvoiposoban duplex stan nadomak Bulevara Evrope, a u neposrednoj blizini Novosadskog sajma, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 219.298 €, 76,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na granici dinamičnog gradskog života i spokojne porodične atmosfere, niče zgrada koja već na prvi pogled osvaja pažnju – modernog, urbanog dizajna, sa pažljivo biranim materijalima koji svedoče o vrhunskom kvalitetu gradnje. Skrivena u mirnoj ulici, nedaleko od Ustaničke i Bulevara....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u blizini Save, u kraju sa odličnom infrastrukturom: čkola, park, vrtić, pijaca, ambulanta, tržni centar, prevoz, šetalište Sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, velike terase i pretsoblja- moguće je korostiti podrum i ostavu na spratu. Renoviran je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje: Izuzetan dvoiposoban stan 75m² kod Arene (Novi Beograd) Izdaje se atraktivan, polunamešten dvoiposoban stan površine 75 m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Štark Arene. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu kvalitetne Energoprojektove....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.150 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 22, useljiv trosoban stan, novija gradnja. ID: 9670 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132336, XI/XII, klima, lift(2), telefon, terasa(2), uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Slavije, Hrama Sv. Save, Kliničkog centra,....