• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana dvorište" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.244 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 57000 eura
    • do 72000 eura (prosečna cena)
    • do 86000 eura
    • do 721 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, novogradnja kod Hipodroma, odmah useljiv stan! Nalazi se na drugom spratu kvalitetne zgrade koja je useljena 2025. godine, građena od strane renomiranog investitora. Zgrada imaveliko dvorište samo za stanare, stanarske ostave, prostrane hodnike i ulaznu zonu. Raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana dvorište'
650 €
700 €
850 €
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 253.025 €, 102,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetnu nekretninu koja se nalazi u modernom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Objekat je urađen u savremenom arhitektonskom stilu, pažljivo uklopljen u urbani ambijent, ali istovremeno smešten u mirnom okruženju bogatom zelenilom, što pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran stan od 70 m² koji pruža udobnost i osećaj života u kući zahvaljujući privatnom dvorištu od 140 m² koje koriste isključivo vlasnici ovog stana. Prostor je savršeno organizovan – dve spavaće sobe, dnevna soba spojena sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Lješkoj ulici izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 55m², smešten u prizemlju uredne zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Posebnu prednost predstavlja malo privatno dvorište, idealno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 490.000 €, 344,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Bezdan, 3 kuće-Stvarna površina-344m2 , ugovorna površina-344.00m2, NA PRODAJU: Rajski konak u srcu prirode - Autentičan moravski kompleks pod suncem Kosmaja (Babe, Sopot) Imate li viziju života bez stresa, tamo gde se spajaju tradicija, luksuz i netaknuta priroda? Na prodaju je jedinstveno,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>