• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv uknjižen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv uknjižen - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv uknjižen" pronađeno 1 174 nekretnina - prosečna cena 2.911 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Predstavljamo odličan jednosoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, osnovne škole, vrtićaOvaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, jedna višenamenska soba, kuhinja, kupatilo i terasa. Pripadajuća podrumska ostava od 4m2.....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnom i urbanom delu opštine Vračar – Crveni krst, sa brzom i lakom povezanošću ka centru grada. Kompletno je renoviran, uz korišćenje kvalitetnih materijala renomiranih proizvođača. Raspored prostorija: hodnik, dnevna soba sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 97419, IV/IV, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se 3.5 stan u Ćirpanovoj IV. sprat, lift, centralno grejanje.Svetao, duplex, dvorišno orijentisan. Donji nivo 52m2 ( predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, veliko kupatilo (kada), 1 spavaca soba, dve terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 94.000 €, 57,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41341, 061 234 30 11 Stefanela, Uknjižen dvoiposoban stan u vrlo kvalitetnoj novijoj zgradi. Stan je bez ulaganja , prazan i odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 450.000 €, 100,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan salonski stan površine 100m2, koji se nalazi u srcu Beograda, u ulici Knez Miloša – jednoj od najprestižnijih i najlepših gradskih lokacija. Stan odiše elegancijom, visina plafona i svetlost, a enterijer je uređen sa stilom i pažnjom prema detaljima. Struktura: Prostrana....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 162.740 €, 63,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA / ŽELEZNIČKA STANICA, DVOSOBAN STAN - uknjižen, kompletno, kvalitetno renoviran, sve prvoklasno, sva oprema pod garancijom. Izuzetno svetao, topao, lepog rasporeeda, sa dve komforne sobe i prostranim kuhinjsko-trpezarijskim delom. Velika terasa je zastakljena,....

 
 
 
  Stan, TRSTENIK, 80.000 €, 155,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni kompleks u Trsteniku u blizini autobuske stanice. Od toga, stambeni deo ima povrsinu od 75kvadrata i sastoji se od dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, terasom koja gleda na glavni put, kupatilo, i dve spavace sobe. Stan je renoviran i odmah useljiv bez....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 84.770 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici. Blizina medicinske škole, Promenade, fakulteta, futoške i limanske pijace. Idealna pozicija zgrade. Ispred zgrade autobusko stajalište. Stan uskoro useljiv, uknjižen na vlasnika 1/1. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo četvorosobni stan , koji je jako funkcionalan sa odličnim rasporedom prostorija. Uknjižen je na 70m2,ali mu je pripojena i lođa od 17m2 koja se koristi kao dnevni boravak i kuhinja. Vrlo je svetao i nalazi se na odličnoj lokaciji.Stan je u izvornom stanju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 139.000 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen. Dodatno sređivan stan. Prazan, odmah useljiv svetao na extra lokaciji. Zgrada uvučena od buke, puno zelenila. Stan je odmah useljiv po isplati, u ceni su uračunati kuhinja sa tehnikom i plakar u hodniku. Mogućnost kupovine na kredit. Pozovite nas za više informacija. https://spens-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-telep/509917....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 74.900 € na 84.900 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 84.900 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 74.900 €
08.04.2026 - 84.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

1.0 STAN/ POSLOVNI PROSTOR U SAMOM CENTRU RAKOVICE, PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 84.900 EURA Lokacija: Beograd, Centar Rakovice, prizemlje Površina: 34 m2 (uknjiženo 29m2 kao poslovni prostor) Struktura: Jednosoban stan, koji se sastoji od: - dnevno- spavaće sobe; - kuhinje;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 64.890 €, 27,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen na 27 m2 (u prirodi 35m2) manji jednoiposoban stan.Prazan i odmah useljiv.Pogodan za život a isto tako i dobra investicija za rentiranje.Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003020 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 289.900 €, 87,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u blizini Bajlonijeve pijace, u predratnoj zgradi, prodaje se odmah useljiv stan površine 59 m2, mereno 87m2. Sastoji se od ulaznog prostranog salona, jedne velike sobe, kuhinje i velikog kupatila sa prozorom. U sklopu stana postoji natkrivena lođa, dvorišna terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 199.000 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran stan u jednoj od najlepših ulica u Zemunu koja izlazi na Zemunski kej. Okružen zelenilom. Odmah useljiv, uknjižen. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na vrhunskoj lokaciji, eksluzivan stan na prvom spratu od četiri, u urednoj i dobro održavanoj zgradi. Dvostrano orjentisan, zuzetno svetao stan i veoma funkcionalan. Odličan raspored prostorija, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Struktura stana: prostran dnevni boravak, kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 123.600 €, 45,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Dvosoban stan u neposrednoj bizini centra grada, Doma zdravlja, Bulevara kralja Petra I. Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu, odvojena kuhinja, ostava, spavaća soba i kupatilo sa ležećom kadom. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 99.910 €, 43,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i odmah useljiv dvosoban stan. Nalazi se na odličnoj lokaciji u čijoj se blizini nalaze škole, vrtići, medicinski fakultet, marketi, restorani i svi ostali sadržaji neophodni za život. Prednost je što je nekretnina dvorišno orjentisana, tako da pruža neophodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.500 €, 43,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo Dvosoban komplet renoviran stanblizu Kliničkog centra,ulica Braće Krkljuš,prazan,uknjižen,odmah useljiv. Cena 123.500 eura + 3% sgencijska provizija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.350 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo komforan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, mirnoj a blizu svih sadržaja. Neposredna blizina Bulevara i Sajma. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je renoviran: instalacije, nov parket, nova stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.500 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižen, komforan dvosoban stan u odličnoj zgradi na Bulevaru Evrope. Sjajno pozicioniran, trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen. Prodaje se kompletno namešten (sve novo, očuvano), odmah je useljiv. Dobar raspored sa prostranim sobama, odvojenom kuhinjom, dozovljava adaptaciju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.000 €, 52,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Belvil, dvosoban, odmah useljiv, uknj .. / stan pogodan i za dnevno izdavanje, Belvil, Blok 67, Đorđa Stanojevića, zgrada Šeboj, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, hrast parket, klima, alarm, video nadzor, spr. VII/13, 2 lifta, CG, alu radijatori, odvojena spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 404.000 €, 76,00 m2 cca 5320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan trosoban stan u ulici Kneginje Zorke, atraktivnoj ulici na Vračaru, u neposrednoj blizini Trga Slavija i Hrama Svetog Save. Ova lokacija omogućava lako povezivanje sa svim delovima Beograda, kao i pristup brojnim sadržajima kao što su restorani, prodavnice, škola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 163.000 €, 37,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen na 37m2, mogućnost adaptacije u 1.5, odmah useljiv, bez ulaganja. Stan sa terasom je površine 46 m2, uknjižena površina 37 m2. Odlična zgrada, lep pogled. Stan se prodaje kompletno namešten. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj agencije u Registru....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 390.000 € na 385.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 385.000 €, 157,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 390.000 €
19.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 157m2(dve terase ukupno 23.48m2), CG, 5/6, lift, duplex,internet, interfon, alarm, ktv, tri garažna mesta Đevđelijska ulica se prostire od Đeram pijace, odnosno ulice Živka Karabiberovića do ulice Milana Rakića. Ova lokacija je, infrastrukturno kompletno pokrivena, uključujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 772.500 €, 194,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetan, luksuzno opremljen dupleks stan površine 234 m², koji spaja udobnost porodičnog doma i prestiž savremenog urbanog života. Nalazi se na Sajmištu na svega nekoliko minuta hoda od centra Novog Sada, u mirnoj, ali izuzetno povezanoj zoni u blizini Bulevara oslobođenja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje - Džona Kenedija, Novi Beograd (Blok 7a - Paviljoni)Cena: 700 eura mesečno Kvadratura: 55 m2 Struktura: dvosoban Sprat: 1 / 5 Grejanje: klima uređaj / ostalo Nameštenost: potpuno namešten, sa uređajima Useljivost: odmahLokacija: Beograd - Novi Beograd, Blok 7a (Paviljoni),....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 42,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan na prodaju – Adice, Novi Sad (blizina Kamenjara 1) Na prodaju moderan i kompletno opremljen dvosoban stan površine 42 m², smešten na 1. spratu kvalitetne zgrade na mirnoj lokaciji u naselju Adice. Uz stan su obezbeđena i slobodna parking mesta u dvorištu za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Uknjižen, kompletno i kvalitetno namešten četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Osnovne škole ´Vuk Karadžić ´, centra grada, glavne autobuske i železničke stanice. Ovaj stambeni prostor čine ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 40,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten stan - sve novo! Fantastična i veoma tražena lokacija - kod Limanske pijace! Uknjižen 1/1. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 250.000 €, 76,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelep stan kod Palilulske pijace. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatilo, ulazni hodnik i veliku terasu. Nalazi se na prvom spratu od ukupno dva. Lepa, nova zgrada sa interfonom i video nadzorom. Izolovano....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.10.2022.,

www.indomio.rs

Stambeno - poslovna zgrada (P+Pk) u blizini centra,na prometnom mestu, površine 200m2,na parceli površine 2,5ari.Izgrađen od čvrstog materijala, opeke, demit fasada, pvc stolarija.U prizemlji objekta nalazi se poslovni prostor sa pratećim pomoćnim prostorijama i toaletom.Na spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.500 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVNA PONUDA - Na prodaju dvosoban stan – Bulevar evrope. Prodaje se funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji nadomak Bulevara Evrope u Veselina Masleše, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je površine 40m² i sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 118.000 € na 122.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 122.000 €, 51,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 120.000 €
06.03.2026 - 118.000 €
08.04.2026 - 122.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1319 NS PRO – 2-soban (u funkc. 3-sobnog) - 2 sobe i odvojena kuhinja sa trpezarijom , 51m2 uknjižen - sa terasom 58m2 (merena površina) Gagarinova ulica 7.sprat (lift) - poslednji sprat u zgradi Prodaja sa kompletnim inventarom – bez potrebnih kapitalnih ulaganja. Stan....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 360.000 € na 379.900 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 379.900 €, 112,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 360.000 €
06.03.2026 - 379.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam prezentujemo stan sa ambijentom kuće, u maloj zgradi sa dva stana. Nekretnina za ljude koji žele intimnije stanovanje u srcu Vračara. Stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan ide i podrum u polusuterenu od 25m2.Stan je dvostran. Može biti idealan za stanovanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 461.250 €, 123,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

ID 988 - Lokal se nalazi u jednoj od poznatijih ulica što se tiče šetanja, razgledanja izloga i šopinga. Bulevar Kralja Aleksandra. - Lokal ima veliki izlog okrenut ka ulici, nalazi se u prizemlju zgrade i ono što je važno ima instalacije koje su nezavisne od zgrade. Uknjižen je.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 52,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban prazan stan na Grbavici, jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno renoviran, uknjižen i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade, u mirnom i uređenom dvorišnom okruženju. Stan ima površinu 52m² + 7m², terasa i sastoji se....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.000 € na 150.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 150.000 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 154.000 €
22.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Miljakovac – 2.5, 60m², dvostrano orijentisan, dve lođe U ponudi je funkcionalan dvoiposoban stan površine 60m² na Miljakovcu, u ulici Stanka Paunovica Veljka, smešten na 5. spratu uredne stambene zgrade bez lifta. Stan je dvostrano orijentisan, veoma svetao i prijatan za boravak.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.000 €, 57,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten trosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih lokacija u gradu. Blizina centra grada, Futoške pijace, Spensa, TC Promenada Ovaj stambeni prostor čine izuzetno svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.532 €, 69,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samo 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 93,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo prostran, dvostrano orijentisan stan, smešten u Karađorđevoj ulici, nedaleko od hotela Bristol. Prostorije: veliki dnevni boravak sa kuhinjom, pet spavaćih soba, dva kupatila i dodatni toalet. Četiri spavaće sobe orijentisane su ka dvorišnom delu zgrade.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 820)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>