• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv parking Zadnjih 14 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs useljiv parking Zadnjih 14 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv parking Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv parking zadnjih 14 dana" pronađeno 156 nekretnina - prosečna cena 795 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 31,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor - Titova Vila | LUX 1.5 stan, 31 m2, terasa Na prodaju luksuzno opremljen apartman u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za uživanje i kao investicija za izdavanje. Stan ima 31 m2 i nalazi se na prvom spratu kvalitetne novogradnje. Odlikuje ga odlična iskorišćenost....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 117.000 € na 111.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 111.000 €, 53,00 m2 cca 2090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 117.000 €
08.05.2026 - 111.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132006, I/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 8.000 €, 522,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji, u centru Novog Sada, sredina Bulevara oslobođenja, izdaje se ceo objekat ili deo objekta, dugoročno. Zgrada je moderno građena, sa velikim staklenim površinama. Pogodna je za bilo koju vrstu poslovanja, a idealna za kancelarije, zdravstvene i obrazovne ustanove,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

BELVIL, odmah useljiv, sa parkingom, moderan, potpuno opremljen. Parking se doplaćuje 50 EUR/mesec. ID: 9828 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u mirnom delu Banovo brdo, u ulici Blagoja Parovića , na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje, ostave i terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99210, III/III, uknjižen, garaza, parking. Odmah useljiv stan.Bez kucnih ljubimaca, na minimum godinu dana.Parking u dvoristu zgrade.Nema lift. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dimitrija Tucovića, 3/5, eg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-66.59m2, Izdaje se potpuno nov, nikada useljivan stan u ulici Dimitrija Tucovića, u neposrednoj blizini TC Zira. Ako tražite dom koji spaja moderan dizajn, funkcionalnost i vrhunsku lokaciju, ovo je idealna prilika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Zorana Đinđića, novija gradnja sa parkingom, namešten stan u zgradi kod Novog Merkatora. Strutura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, velika terasa 13m2, kupatilo, tolaet. Uz stan je obezbeđeno parking mesto. Odmah useljiv, isključivo na duže ozbiljnim zakupcima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 4.100 €, 387,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni objekat za izdavanje centar U ulici Gavrila principa za izdavanje poslovni objekat površine 387m2. Prostor je na nivoa, ima kuhinju i 7 kancelarija, 5 mokrih čvorova. Idealan za predstavništva. Odmah useljiv i izdaje se na duži period. Prostor ima garažu za 2 automobila i....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 155.000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

(e)Pere ��etkovi��a, 3/3, ta, uknji��en-Stvarna povr��ina-55m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Retko u ponudi! Za svaku preporuku Prodaje se na idealnoj, najlep��oj lokaciji na Novoj Karaburmi, uknji��en, odmah useljiv , dvosoban, lako adaptilan u trosoban, renoviran stan, bez ulaganja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje u Višnjičkoj banji. Renoviran, svetao, namešten. Troškovi: struja po potrošnji, infostan sa grejanjem, upravnikom, čišćenjem i održavanjem zgrade 10.800, internet i katv na ime zakupca. Prvi sprat, ima parking slobodan za stanare zgrade i igralište za decu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 34m² na Novoj Detelinari, na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je sveže okrečen, odmah useljiv i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene spavaće sobe sa bračnim krevetom, dnevne sobe sa udobnom sofom na razvlačenje,....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na odličnoj, mirnoj lokaciji u Krnjači – ulica Save Kovačevića, 700m od škole. Stan se nalazi u novijoj zgradi, zgrada iz 2009 godine, na 3. spratu od ukupno 3, potkrovlju sa blagom kosinom samo u dnevnom boravku, spavaca soba i ostali deo stana u punoj visini.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, noviji potpuno namešten stan u ul.Kraljevića Marka. Blizina žel.stanice, MUP-a, socijalnog, Bul.oslobođenja, škole, vrtića. Kuhinja i dnevni boravak u jednoj celini, odvojena spavaća. Zajednički parking za stanare u dvorištu zgrade. Odmah useljiv stan Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, namešten jednoiposoban stan, odmah useljiv. Nalazi se na drugom spratu zgrade koja ima dva lifta. Ispred zgrade je veliki parking koji nije zoniran. U neposrednoj blizini je Zemunski kej. Odlična saobraćajna povezanost sa gradom. Prostorije: hodnik, dnevna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam moderno uređeni stan za iznajmljivanje na adresi Đorđa Krstića,Palilula,Niš. Ovaj stan je odmah useljiv i idealan za one koji traže mirno mesto blizu svih potrebnih sadržaja i pruža sve što vam je potrebno za udoban život. Stan se sastoji od dnevne i spavaće sobe,kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 250 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Bulevar Mihajla Pupina ulica, 0.5,23kvm,namešten,dvorišno orjentisan pa nema buke, cg (info stan do 6000din),nema veš mašina , useljiv,parking oko zgrade, 250e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kondina, 2/7, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-60m2 , ugovorna povr��ina-55.00m2, Retko u ponudi! U ponudi kompletno renoviran stan sa najkvalitetnijim materijalima. Odmah useljiv, uknji��en. Nalazi se na odli��noj lokaciji, zapadno orijentisan. Ima svoje parking mesto u dvori��tu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Đeram pijaca, Zvezdara. Stan površine 38m² moderno je uređen i veoma funkcionalan. Sastoji se od komfornog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1901 – 3-soban 90m2, Bulevar Evrope, polunamešten, za stanovanje ili poslovni prostor visoki parter – sa pripadajućim dvorištem kompletna kuhinja sa šporetom, frižiderom i mašinom za sudove. Zakupac samostalno obezbeđuje veš mašinu. GREJANJE NA TOPLOTNE PUMPE – maksimalna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 300 €, 42,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Telepskoj dolini. Stan se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Izdaje se prazan, sa opremljenom kuhinjom (kuhinjski elementi i bela tehnika). Troškovi su niski – grejanje je na toplotne pumpe i plaća se samo u grejnoj sezoni,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 280 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje strogi Centar. Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. Uz stan može da se obezbedi dodatno parking mesto uz doplatu. Minimalan period stanovanja je 6 meseci i obavezan je depozit u visini od 400 eura. Stan je slobodan od 01.06.2026.god. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban stan u novoj zgradi sa liftom, na III spratu, u ulici Jerneja Kopitara na samom početku Telepa. Stan je potpuno nov, do sada neuseljavan, i opremljen potpuno novim nameštajem i uređajima. Odlična lokacija pruža maksimalnu praktičnost – u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao dvosoban stan površine 70m² u Balzakovoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini Limanskog parka, Štranda i Promenade. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa liftom i orijentisan je ka dvorištu, što pruža mir i dosta prirodnog svetla tokom dana. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 7913, I/II, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Useljiv od 8. jula. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 156.350 €, 48,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Rumenački put - Bulevar Evrope. Stambeno poslovni kompleks SQUARE GARDEN. Ceo kompleks pruža maksimalan komfor i funkcionalnost upotrebom kvalitetnih materijala gradnje i modernog dizajna. Nalazi se na lepoj lokaciji za stanovanje sa odličnom konekcijom sa ostalim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov jednoiposoban stan 40m2, na 1. spratu. Stan ima jednu odvojenu spavaću sobu, prostran dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Niski troškovi. Useljiv od 01.06.2026. Ima parking mesto. Isključivo nepušači. Idealno za jednu zaposlenu osobu ili par. U stanu nisu dozvoljeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.200 €, 103,00 m2