• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv pala cena 70 m2 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv pala cena 70 m2 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv pala cena 70 m2 2.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv pala cena 70 m2 2.sprat" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 1.427 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 906 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 412.000 €
19.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 1.000 €
21.01.2026 - 900 €
04.03.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Terazije, trosoban, 75m2, 2/6, lift, CG, salonski, useljiv, dozvoljeni kućni ljubimci. Funkcionalan trosoban stan na drugom spratu predratne zgrade sa liftom. Po dokumentaciji ima 71m2, a mereno 75m2. Stan je orijentisan prema Hotelu Moskva. Ima unutrašnju salonsku spratnu....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 400 €
22.04.2026 - 350 €
03.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan kod Gradske bolnice, cg, 2 sprat, NišIzdaje se stan u Zetskoj ulici.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase.Ukupna površina stana je 65m2 i nalazi se na drugom spratu u zgradi koja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv pala cena 70 m2 2.sprat'
850 €
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 550 €
20.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOIPOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9104088. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, na grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe (u jednoj se nalazi bračni....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 165.000 € na 160.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 160.000 €, 67,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.11.2025 - 160.000 €
17.12.2025 - 165.000 €
29.03.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125109, II/IV, klima, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum. Izuzetno lep stan u porodicom, mirnom kraju na Petlovom brdu. Stan je korisne površine 57m2 + dve lođe ukupno 12.4m2 + podrum. Sastoji se od spavaće sobe, dnevne....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>