• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv novogradnja - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv novogradnja" pronađeno 983 nekretnina - prosečna cena 1.291 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 188.000 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv, 73m² ++|++ Nov, useljiv trosoban stan površine 73m². Veliki svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan je dvostrano orijentisan. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 18.000 evra. U navedenu cenu je uključen PDV....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Funkcionalan Stan na Lionu Lokacija: Lion,Zvezdara, Beograd Kvadratura: 40 m2 Struktura: 1.5 soba Tip objekta: Novogradnja Sprat: 1/6 Grejanje: Etažno grejanje (EG) Nameštenost: Potpuno namešten Depozit: Obavezan Karakteristike stana: Funkcionalan i mali stan u novogradnji....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 148.550 €, 65,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam komforan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. U blizini se nalazi sve što je potrebno za svakodnevni život, prodavnice, apoteke, marketi, autobusko stajalište Stan se prodaje prazan, novogradnja je u pitanju, oprema vrhunskog kvaliteta. Useljiv....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv novogradnja'
473.800 €
1.000 €
2.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 800 €, 68,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.indomio.rs

Useljiv stan za kancelarijski prostor! Terasa sa panoramskim pogledom od 22m2. Moderna novogradnja visokog nivoa kvaliteta. Niski mesecni troskovi odrzavanja. Visoka termoenergetska klasa – energetski pasoš. Grejanje po utrošku sa kontrolerima temperature. Daikin inverterski klima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.488 €, 59,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samoj granici sa Limanom 4, a 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE - jednoiposoban - DOM ZDRAVLJA - NOV — USELJIV ODMAH - 42m², CG/hlađenje - toplotna pumpa, stan je potpuno nov i opremljen potpuno novim nameštajem i kućnim aparatima. Zgrada je mala privatna. Korišćenje krovne terase. Mesečni zakup: 350eur .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Izdajemo kompletno opremljen i odmah useljiv nov stan u Square Garden kompleksu. Stan je opremljen novim nameštajem, kuhinjom po meri sa mašinom za sudove, a greje se centralno sa kalorimetrima, tako da se plaća isključivo po potrošnji. Kompleks je okružen mnoštvom besplatnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i luksuzno opremljen 2.0 stan od 56 m², smešten na prvom spratu ekskluzivnog kompleksa Kings Park. Stan je novogradnja, odmah useljiv i nije u prizemlju. Raspored i opremljenost Stan obuhvata: dnevnu sobu sa trpezarijom, moderno opremljenu kuhinju, spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 103.700 €, 38,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odmah useljiv, uknjižen, nov stan na odličnoj lokaciji. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003075 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja, fasada i ulaz od mermera, interfon, garaža, lift, klima, terasa, nov moderan. Izdaje se stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara preko puta parka i osnovne škole. Nalazi se u Šumatovačkoj ulici, izdaje se prvi put, dostupan je za zakup na duži vremenski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.850 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan penthaus za izdavanje - kod Beograda na vodi - 100 m2 Površina: 100 m2 Sprat: 7. sprat (poslednji) Grejanje: Centralno Režije: sve komunalije infostan, internet, odrz. zgrade i struja/do iznosa od 70e/ ukupno 320e Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah Nameštenost: Kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 102.000 €, 60,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan izuzetnog rasporeda i komfora sa pripadajućim parking mestom. Stan se sastoji od dve spavaće sobe i prostrane, kupatila i veoma svetle dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom. Stan ima i jednu terasu.Grejanje je podno na gas, što obezbeđuje visok nivo....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 143.000 €, 65,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov useljiv trosoban stan u centru,grejanje na toplotnu pumpu pumpu kombinacija podnog i fan koil radijatora,cena je 2200€ po kvadratu,moguc dogovor,mogucnost kupovine garaznog mesta.. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 137,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POLUNAMEŠTEN STAN, GRBAVICA--- Agencijska šifra:9104592 Izdaje se nov, polunamešten petosoban poslovni prostor (137m2) na petom spratu zgrade sa liftom, na Grbavici. Stan je odmah useljiv.  Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Visina zakupnine za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 114.330 €, 41,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, nikada useljavan jednoiposoban stan površine 41m², na Podbari. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom, i odlikuje ga moderan dizajn, visok kvalitet završne obrade i odlična lokacija u blizini centra grada. Prostor je funkcionalno raspoređen i obuhvata dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

NOV TROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM, SAM POČETAK ADICA---Agencijska šifra 9112421.Nov trosoban stan koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade. Lociran u mirnoj, tihoj i lepoj ulici na samom početku Adica. Parking mesto obezbeđeno. Odmah useljiv.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 950 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 850 €, 88,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
05.04.2026 - 950 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 18649, I/III, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Nov 3.0 stan, polunamesten, sa pogledom na ulicu. Blizu centra. Opremljena kuhinja. Klima, lift, KTV-internet, video nadzor, interfon, niski režijski troškovi.Parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124346, II/, klima, lift, terasa, nov, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se namešten, nov, odmah useljiv jednosoban stan na II spratu od III, 43m2 sa garažnim mestom, terasa, lift, ostava, grejanje etažno, sa kalorimetrima, nije pet friendly, obavezan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2023.,

www.indomio.rs

Cvetni trg, novogradnja sa garažom, useljiv. Dragica Mrkobrad 063/8269709 ID: 8731 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 432.500 €, 173,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Veoma komforan četvoroiposoban duplex na povučenom spratu sa liftom, ulično orijentisan sa pogledon na Hram Svetog Save.Na prvom nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa open space kuhinjom, trpezarijom, dve spavaće sobe, tri terase, kupatilo i ostava. Drugi nivo se sastoji od dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, topao i ušuškan stan na izuzetnoj lokaciji, idealan za miran i kvalitetan život. Stan se nalazi odmah pored škole, parka i prirode, uz odličnu povezanost javnim prevozom, što ga čini savršenim izborom za porodice, parove ili više osoba. U neposrednoj blizini zgrade....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 60.600 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 116.140 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u Veterniku. Moguća kupovina na kredit. Neposredna blizina svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnoj ulici u jednom od najtraženijih delova Vračara, u neposrednoj blizini Neimarskog parka i svih sadržaja potrebnih za kvalitetan gradski život. Smešten je u novogradnji visokog kvaliteta sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatni mir i privatnost. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Senjak, novogradnja sa garažom, useljiv stan sa tri spavaće sobe. ID: 9873 Aleksandar Jovanović 062/240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131010, I/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam autentično opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu.Stan se nalazi u novogradnji, po strukturi je dvosoban, sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov jednoiposoban stan na samo 5 minuta od pešačke zone. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je useljiv od 15.04. Za više informacija pozvati. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 900 € na 820 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 820 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €
08.05.2026 - 820 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan, nov i komforan stan na Lekinom Brdu! Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, na odličnoj lokaciji u blizini parka Šumice, i predstavlja idealan izbor za kvalitetan i udoban porodični život. Kompletno je opremljen i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 69.530 €, 23,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastična garsonjera na samo 5 minuta laganog hoda do centra grada. Novogradnja, stan je bez ulaganja i odmah je useljiv. Uknjižen je 1/1 pa je moguća kupovina putem stambenog kredita. Zgrada je odlično održavana, stan za svaku preporuku. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 244.200 €, 79,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na odlicnoj lokaciji u srcu Zemuna i svih sadržaja neophodnih za kvalitetan zivot, nudimo vam stan u novogradnji iz 2025/2026 godine, završen i useljiv. Stan je na poslednjem četvrtom povučenom spratu, dvostrano orijentisan, trosoban po strukturi i sa dve lođe (balkon i lođa). Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.680 €, 41,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Potpuno nov, useljiv po isplati, prelep nov stan u rezidencionalnom kompleksu. Za više informacija pozvati. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 152.000 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

41524, 061 234 30 11 Stefanela, Prodaje se odličan Duplex useljiv. Nov, cena je sa PDV-om. Četvorosoban na odličnoj lokaciji, Grbavica. Kvadratura stana 82m2 terasa je gratis, nije u kvadraturi stana, Komforan i svetao. Dva kupatila. Može da se kupi i garažno mesto 18.000eura Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 370 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji na prvom spratu, udaljen 50m od okretnice autobusa 27E, 79, 25) i E6. Zgrada sa liftom i parkingom, suncana strana, SBB internet i televizija, etazno grejanje na struju, klima, interfon, kamere oko zgrade. Stan komletno opremljen sa svim neophodnim stvarima i namestajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 175.000 €, 47,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u modernoj novogradnji Zemona, poznatoj po savremenom dizajnu, udobnosti i vrhunskom kvalitetu. Banatska ulica u Zemunu pruža mirno i prijatno okruženje za život, uz brz i jednostavan pristup svim ključnim delovima grada. Jugozapadna orijentacija omogućava obilje prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1896 – 2-soban 47m2, Telep , novogradnja Bulevar patrijarha Pavla 1.sprat Useljiv odmah. Mesečna cena zakupa: 500e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt – +381 63 519533 ,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123861, PR/II, klima, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Stan u mirnom delu Višnjicke Banje, preko puta naselja Sunnywille. Nov, neuseljavan. Vrlo komforan ; veliki kuhinjsko-trpezarijski deo, dnevni boravak prostran....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 110.880 €, 72,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen svetao komforni dvosoban stan u novogradnji, povrat PDV-a, površine 72 m², smešten na prvom spratu, bez lifta, stambene zgrade sa uređenim dvorištem i parkingom. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo nekoliko minuta hoda od centra. Sastoji se od, Dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.200 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110080, I/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara.Nalazi se na Crvenom Krstu, izdaje se prvi put, dostupan je za zakup na duži vremenski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 166.500 €, 101,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Veterniku Useljiv Trosoban stan 101 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima dve odvojene spavaće sobe i Lepu Terasu,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarijaGrejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.164 €, 65,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samo 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 286.000 €, 80,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo nov, luksuzno opremljen Četvorosoban stan na odličnoj lokaciji,ugao Hadži Ruvimove i Veselina Masleše. Stan ima Kuhinju,trpezariju sa dnevnim boravkom,tri spavaće sobe,kupatilo,WC . . . u stanu je rađeno po meri i tako se i prodaje, uz kompletnu ugradnu tehniku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAC, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....