• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv novogradnja što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs useljiv novogradnja što veći - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv novogradnja što veći

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv novogradnja što veći" pronađeno 987 nekretnina - prosečna cena 1.294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 399 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U blizini Miljakovačke šume, izdaje se stan od 120m2 sa posebnim ulazom i brojilom, u novosagrađenoj kući, odličan za miran porodični život. Stan je nov, odlično toplotno i zvučno izolovan. Kuhinja je kompletno opremljena belom tehnikom, uključujući i sudomašinu. Kupatilo je takodjee....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux namesten stan za izdavanje na Dedinju u Teodora Drajzera u novogradnji sa parkingom ispred zgrade. Odmah useljiv. Na prvom spratu sa dva garazna mesta i parking prostorom ispred zgrade. Kupatilo i dva wc-a. 120m2, plus depozit od jedne mesecne kirije. 3.5, dve lodje, klima, kablovska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 219.500 €, 118,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 109921, I/, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking. Prodaje se stan u mirnom dela centra naselja, 118m2 korisne površine. Stan je odmah useljiv. Okružen zelenilom, svetao, dvostruko orijentisan. Stan poseduje veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 269.000 €, 117,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan cetvorosobne strukture na 6. spratu povrsine 117m2, sastoji se od velikog dnevnog boravavka sa terasom, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace sobe sa dva kupatila, odvojen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 319.385 €, 117,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116,14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara Dušana – jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Stan se odlikuje vrhunskom funkcionalnošću, sa tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 2.000 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

MIŠELUK, 5.0, 116m² sa parkingom++|++ Luksuzno opremljen i potpuno nov stan u lepoj zgradi na jednoj od najpoželjnijih lokacija van grada. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom sa izlazom na terasu. Četiri spavaće sobe (jedna master sa kupatilom). U stanu....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 232.760 €, 116,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stanovanje u odmah useljivoj kvalitetnoj modernoj novogradnji u Staroj Pazovi. Kompleks se prostore do reke, a probalni deo je uređen sa stolovima i stolicama. Kompleks poseduje i dečije igralište, kao i obezbeđenje 00-24h. Stan krasi pogled koji se pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 278.100 €, 115,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje nesvakidašnji četvorosoban stan u najlepšem delu Telepa. Stan je poršine 115m2, ima 3 spavaće sobe, dva kupatila, veliki svetao dnevni boravak sa kuhinjom, jednu manju terasu i dve ogromne krovne terase. Nekretnina sa nesvakidašnjim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 2.300 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, luksuzan stan, Radnička ulica++|++ Luksuzno opremljen, potpuno nov i neuseljavan četvorosoban stan na jednoj od najpoželjnijih lokacija u gradu, Radnička ulica, City gradnja. Stan je smešten u blizini Spensa, TC Promenada, fakulteta i centra grada. Sastoji se od prostranog dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.300 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Ilije Ognjanovića. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno i kvalitetno namešten, moderno dizajniran, veoma komforan četvorosoban stan nadomak pešačke zone, Dunavskog parka i Izvršnog veća, a u neposrednoj blizini više obrazovnih ustanova, niza ugostiteljskih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 650 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 151.470 €, 114,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforni četvorosoban stan u novogradnji, na prvom spratu, bez lifta, moguć povrat PDV-a, površine 114 m², koji kombinuje savremeni dizajn, funkcionalnost i vrhunski komfor. Stan se nalazi blizu centra idealnom za porodični život sa obezbedjenim parking mestom. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 257.500 €, 114,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Petrovaradina Nov Veliki PentHaus 114 m2 na TOP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi sa visokim komforom životaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata,terasa,liftSTAN....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.300 €, 114,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte savršen porodični stan na atraktivnoj lokaciji u Banovom Brdu, Beograd. Nov na tržištu, ovaj predivan stan za iznajmljivanje ističe se kao odlična prilika za one koji traže praktičnost i udobnost u centru grada. Stan se nalazi u Požeškoj ulici, pored MC Donald's, i nudi sjajnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 493.000 €, 112,00 m2 cca 4400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Milana Rakića, 6/8, cg, uknj.-Stvarna površina-112m2 , ugovorna površina-112m2, Prelep stan u novom objektu Viva residences. U primezmlju se nalazi lobi, koji odmah ukazuje na luksuz i kvalitet gradnje i posvećenost svakom detalju udobnog života. Stan je potpuno završen, nov i odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan četvorosoban porodični stan od 112 m2 u mirnom i atraktivnom delu Dorćola. Stan je potpuno nov, moderno opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, SENTA, 242.260 €, 112,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan porodični stan u novogradnji, vrhunska oprema stana. Mogućnost kupovine garažnog mesta i parking mesta. Stan je prazan i odmah useljiv. Da bi naši potencijalni kupci lakše zamislili kako izgleda ovaj izuzetan prostor u slikama smo postavili i rendere predloga kako ga mogu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.100 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov četvorosoban stan sa garažom i terasama - BW Scala 2, Beograd na vodiU okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, na Bulevar Vudroa Vilsona, izdaje se nov, potpuno namešten četvorosoban stan površine 112 m2 u zgradi BW Scala 2.Stan se nalazi na 9. spratu moderne zgrade sa ukupno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Luksuzan stan 112 m2 | Savada, Novi Beograd U ponudi je ekskluzivan, potpuno nov stan u renomiranom kompleksu Savada na Novom Beogradu, jednoj od najtraženijih i urbanistički najuređenijih lokacija. Stan površine 112 m2 nalazi se na 6. spratu moderne zgrade i predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.600 €, 111,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Petrovaradin. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini gradića, Petrovaradinske tvrđave i Beogradske kapije. Ovaj lep i enterijerski moderno uređen stambeni....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 436.000 € na 430.540 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 430.540 €, 110,00 m2 cca 3910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 437.750 €
22.03.2026 - 436.000 €
08.04.2026 - 430.540 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Izdvajamo iz ponude odličan, nov, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na VIII spratu luksuznog stambeno-poslovnog objekta. Pozicioniran u blizina NIS-a, TC Promenada, Merkatora, Limanskog parka, strogog centra grada Projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 449.000 €, 110,00 m2 cca 4080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Hrama Svetkog Save, u ulici Brane Crnčevića (ranije Ohridska), u mirnom i tihom okruženju, nudimo na prodaju luksuzan salonski stan u zgradi iz 1927 godine. Mali broj stanara, sređena fasada i sama unutrašnjost zgrade, uz ovu mirkolokaciju pružiće idealnu nekretninu....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 1.600 € na 1.200 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 108,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.600 €
26.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan površine 108 m2 u novogradnji u blizini parka Šumice, na Lekinom brdu. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa trpezarijom (35 m2), potpuno opremljene kuhinje sa svim aparatima, tri spavaće sobe, prostranog kupatila i dodatnog toaleta sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.800 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94646, VI/VIII, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan na top lokaciji!Kompletno opremljen prvoklasnim nameštajem.Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom,kuhinje,dve spavaće sobe,dva kupatila,hodnik i terasa.Centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.500 €, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan novi stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okružen luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a karakteriše ga visok nivo kvalitetan kako materijala, tako i završne obrade - alu/drvo stolarija, višeslojni parket renomiranog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 700 €, 107,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobro pozicioniran magacinsko poslovni prostor sa šleperskim prilazom i parkingom. Klizna vrata visine 4 m. Mesečno plaćanje, depozit obavezan u visini mesečne zakupnine. Useljiv od 01.11. GREJANJE - Ostalo, sprat PR/PR, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 62404. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Senjak, novogradnja sa garažom, useljiv stan sa tri spavaće sobe. ID: 9873 Aleksandar Jovanović 062/240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 297.355 €, 105,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo četvorosoban stan u novogradnji sa mogućnošću za povratak PDV-a. Dvorišno je orijentisan i smešten na 2. spratu u zgradi sa liftom. Poseduje prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, kupatilo i tri spavaće sobe od kojih jedna ima zasebno kupatilo i terasu. Idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Naravno ? Evo lepo, profesionalno i privlačno sročenog oglasa:Izdaje se nov, četvorosoban stan, prvi put useljiv, u kvalitetnoj zgradi City gradnje, u ulici Ćirpanova.Stan se nalazi na prvom spratu i ima ukupnu površinu od 105 m².Raspored je izuzetno funkcionalan, stan je prelepo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu Welport, na 7 spratu sa panoramskim pogledom. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavace sobe, dva kupatila. Stan je u potpunosti opremljen najmodernijin namestajem i tehnickim uredajima.....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 105,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.000 €
22.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 4,0. stan, sobnu novogradnja, 2 mokra čvora, ostava, velika zastakljena terasa, lift, blind vrata, video nadzor. Kompletna bela tehnika, klima, lcd tv. Nije parking zona. Pogodno za stanovanje ili stambeno-poslovni prostor. Izdaje se na duže. Manja rasa psa uz dogovor. Useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Betanija, 1.000 €, 104,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Mičurinova. Izdvajamo iz ponude komforan, nov, po strukturi troiposoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Nalazi se u stambenoj zgradi na odličnoj lokaciji za poslovanje, u neposrednoj blizini Novosadskog sajma i Bulevara kralja Petra. Ovaj prostor....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 329.930 €, 104,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, BULEVAR OSLOBOĐENJA, ČETVOROSOBAN STAN, 104 m2 - nudimo vam nov, odmah useljiv stan u mirnoj ulici u zaleđu Bulevara oslobođenja, a nadomak svih bitnijih sadržaja. U pitanju je kvalitetna, moderno koncipirana urbana vila sa svega četiri stana. Sistem grejanja i hlađenja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.999 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Deluxe sređen stan sa garažom - Vračar Izdaje se izuzetan, luksuzno uređen i veoma komforan stan u kvalitetnoj novogradnji na Vračaru. Stan je nov, neuseljavan i potpuno opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom, sa kompletnim smart home sistemom . Stan se nalazi na 1. spratu zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 206.000 €, 103,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Radoja Domanovića. Predstavljamo nov, neuseljavan stan u novoizgrađenoj stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Osnovne škole ´ Vuk Karadžić ´, centra grada, glavne autobuske i železničke stanice. Po strukturi dvoiposoban, uknjižen na 74m2 (podne površine 84m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.600 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan u novogradnji BW Quartet 1, Beograd na vodi, povrsine 75 m2. Stan je potpuno nov, namesten, sa centralnim grejanjem i terasom. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa 24/7 obezbedenjem i video nadzorom. Mesecna kirija iznosi 1.600E , a mesecni rezijski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.200 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1902 – 4-soban 103m2, Grbavica, ul.Danila Kiša parking mesto u dvorištu objekta 5.sprat (dupleks) dvorišno orijentisan nov inventar, stan kompletno renoviran 2 kupatila 2 klime Mesečni račun Informatika: oko 16.000 din. Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 1200e + depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.700 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux 4.0 stan, novogradnja, kompletno namesten, garaza, odmah useljiv. Za vise informacija pozvati 0631422642 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 166.500 €, 101,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Veterniku Useljiv Trosoban stan 101 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ima dve odvojene spavaće sobe i Lepu Terasu,dvostrano je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja,Italijanska keramika,Pvc stolarijaGrejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 265.300 €, 101,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Telep, prodaje se nov odmah useljiv četvorosoban stan od 101m2, dva parking mesta Iz ulaznog hodnika sa prostorom za plakar se ulazi pravo u veliki dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, na koju se pristupa preko velikog staklenog portala. Ova dnevna zona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 339.900 €, 101,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2023.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv četvorosoban stan na Salajci. Drugi sprat, lift, terasa, dva mokra čvora, grejanje centralno na gas. Cena sa novim nameštajem. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Agencijska oznaka 1005188 ( tel, 062/102-05-50, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br. posrednika:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 100,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

41626, 063 547 298 Branka, Nov, useljiv troiposoban duplex stan od 100m2. Donji nivo 60m2 sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, velike spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih je na jednoj i ostava. Gornji nivo 40m2 - dve sobe i kupatilo. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 815)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>