• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv novogradnja što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs useljiv novogradnja što veći - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv novogradnja što veći

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv novogradnja što veći" pronađeno 987 nekretnina - prosečna cena 1.294 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1900 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 19 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, LEŠTANE, 900 €, 70,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Odličan kancelarijiski prostor, potpuno nov, površine 70m2, koji se sastoji od 3 zasebne kancelarije, kuhinje, dva toaleta i kupatila, sa više parking mesta, na samom Kružnom putu Leštane, u industrijskoj zoni. Kružni put Leštane je odlično povezan kako sa izlazom na Auto put, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

zdaje se luksuzan, potpuno renoviran i kompletno namešten trosoban stan površine 70 m2, na 3. spratu, u ulici Gavrila Principa. Stan ima savremeno dizajniran enterijer, kvalitetan nameštaj i belu tehniku. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 1.000 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 1.100 €
05.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzan stan u novogradnji na Karaburmi – u okviru kompleksa BIG Residence! Stan se nalazi u modernom stambenom kompleksu BIG Residence, koji je povezan sa otvorenim tržnim centrom BIG, što stanarima omogućava izuzetnu praktičnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Podbara, Bele njive — četvorosoban svetao stan 70m2 sa garažom 30m2 | Izdavanje stanova Novi Sad Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad — Izdaje se četvorosoban svetao i nov stan površine 70 m² sa privatnom garažom 30 m² u ulici Bele njive, Podbara, Novi Sad. Stan je nov (2018.),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno namešten trosoban stan površine 70m2, u ulici Jovana Hranilovića, na odličnoj lokaciji u blizini Sajma, Železničke stanice, parka i više marketa. Stan se nalazi na drugom spratu novije zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za porodicu, par ili zakupce....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Nov, lepo namešten, opremljen dvoiposoban stan u Malom Mokrom Lugu sa svom neophodnom infrastrukturom ( blizina vrtića, osnovne škole, Megamarketa - Maxi, Lidl, Apoteke, Laboratorije). Sastoji se od predsoblja, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe (površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 180.000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv, 70m² ++|++ Nov, useljiv trosoban stan površine 70m². Veliki svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Stan je dvostrano orijentisan. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 18.000 evra. U navedenu cenu je uključen PDV....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.000 €, 70,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Adice,prazan,nov odmah useljiv poslovni prostor/stan,idealan za teretanu,rođendaonicu ili neku drugu tihu delatnost...Uz stan ide i ostava 5-7m2.Ovaj prostor ima poseban/nezavistan ulaz od cele zgrade.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051159 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u okviru savremenog stambeno-poslovnog kompleksa BIG Residence, koji je direktno povezan sa otvorenim tržnim centrom, pružajući maksimalnu udobnost i praktičnost svakodnevnog života. U neposrednoj blizini su Ada Huja i šetalište uz Dunav, idealni za rekreaciju, sport....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 258.000 €, 70,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125417, II/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja, Adaptibilanu u 3, stambena zgrada. Veoma lep 2.5 stan u mirnoj ulici, na par minuta hoda od Čuburskog parka i Doma zdravlja Vračar. Realno mereno ima 70m2, a uknjižen je na 56m2. Smešten je u zgradi visokog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NIKAD USELJEN DVOIPOSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112673.Izdaje se prazan dvoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Telepu. Stan je useljiv odmah, potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 70,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u sjajnoj novogradnji južno orijentisan. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija, široki tarket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima otvoren vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji....

 
 
 
  Stan, VINIK, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Vrlo lep, useljiv dvoiposoban stan u završenoj novogradnji u opštini Pantelej. Zgrada se nalazi u blizini kružnog toka na raskrsnici Somborskog bulevara i Studeni;ke ulice, na par stotina metara od marketa Lidl. U blizini zgrade nalaze se razni marketi, i postoji dobra povezanost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131638, I/II. SPRAT KUĆE, 70 m2 , namesten stan 3,0 ODMAH USELJIV I IZUZETNO PRIJATAN STAN. Dnevna soba sa kuhinjom i belom tehnikom (nov frižider) 2 spavace sobe, kupatilo. Pored kuhinje odvojena ostava za razne stvari i tu je nova veš mašina. Dve terase gledaju na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, kompletno namešten trosoban stan od 70m² u kompleksu BIG Residence. Stan se nalazi na 5. spratu, dvostrano je orijentisan i veoma svetao, sa lepim pogledom ka Dunavu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i terase. Nameštaj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Nova zgrada, nov nameštaj, tehnika pod garancijom. Izuzetno svetao stan, za udoban i opušten život. Izdaje se na duži rok, sa parking mestom u garaži. Useljiv odmah. Agent izdavanja Svetlana Gvozdenović tel 064 180 71 85. Agencijska provizija 50%. Новый дом, новая мебель и техника.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN, STANICA---Agencijska šifra: 9112627.Izdaje se nov trosoban moderno namešten stan na 2. spratu nove stambene zgrade sa liftom kod Socijalnog. U blizini sajma, železničke stanice i parka, ima više marketa. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Pure Residence je potpuno nova zajednica u Beogradu, do sada naseljena uglavnom strancima. Nudimo Vam kompletno namešten i useljiv stan sa dnevnim boravkom i dve spavace sobe. Sa neverovatnim pogledom na istočnu stranu Beograda, od Avalskog tornja - hrama Svetog Save (Vračar) - do....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

AUTOKOMANDA, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi moderan i potpuno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u naselju Autokomanda. Stan je površine 70m², luksuzno je uređen i kompletno namešten, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan na extra lokaciji, sam centar Vracara, izmedju Cuburskog parka, bg dramskog pozorista i doma zdravlja. Odlicno povezan sa svim delovima grada trole 22,29 autobus 83 na 20m stanica. Veliki marketi (aroma, idea i maxi), kalenic pijaca na 5 minuta hoda. Stan ima 70kvadrata.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 154.000 €, 70,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan dvoiposoban odmah useljiv stan u novogradnji na Panteleju, ukupne površine 70 m², smešten na petom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 998 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 998 €, 69,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 998 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

BIG Residences - L uksuzan trosoban stan, novogradnja (Karaburma) Površina: 69 m2 Struktura: 3.0 Sprat: 5/7 Grejanje: Centralno (po utrošku) Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Potpuno namešten Cena: 1.100 eura mesečno Mesečne režije: oko 150 eura Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 171.532 €, 69,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samo 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Jurija Gagarina (A Blok) 69m2 3.0 stan 2.sprat CG Retko u ponudi 3.0 stan, idealan za poslovni prostor. Veoma svetao, dvostrano orijentisan i izuzetno funkcionalan, u kvalitetnoj novogradnji. Idealan kao kancelarijski prostor za različite delatnosti, ali i za ordinaciju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.100 €, 69,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan, dvorišni trosoban stan na Telepu u novogradnji, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samo 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0 stan od 58m2, novogradnja, kompletno namesten sa jednom kancelarijom od 11m2. U cenu zakupa je uracunat internet, od troskova se placa gas za grejanje i struja po potrosnji. Stan je odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 600 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Altina,Dobanovački put ulica, 2.5,69kvm, NOV nameštaj, kuhinja sa dnevnom sobom+terasa+2 spavaće sobe, EG (info stan 3500din), održavanje 1500din, klima, mašina za sudove, NOVOGRADNJA, dvorišno orjentisan pa nema buke, useljiv 01.06, 600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 1.100 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u okviru savremenog stambeno–poslovnog kompleksa BIG Residence, jedinstveno osmišljenog prostora u kojem je stambeni deo funkcionalno povezan sa otvorenim tržnim centrom, pružajući stanarima izuzetnu pogodnost svakodnevnog života. U neposrednoj blizini nalaze se brojni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.250 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan za izdavanje - Savska ulica, Beograd na vodi, 69 m2, 1.250 EURIzdaje se potpuno nov, moderan i luksuzno opremljen trosoban stan površine 69 m2, smešten na drugom spratu novogradnje u Savskoj ulici, u neposrednoj blizini Beograda na vodi.Stan je u potpunosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban salonski stan za izdavanje - Vračar, Kalenić pijaca, 68 m2Izdaje se kompletno renoviran i luksuzno namešten dvoiposoban salonski stan površine 68 m2, smešten u mirnom delu Vračara, između Kalenić pijace i Hrama Svetog Save, u ulici Ivana Đaje. Stan se nalazi na visokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.060 €, 68,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetna nekretnina sa odličnim rasporedom prostorija. Stan u novogradnji, odma useljiv, u lepoj i kvalitetno gradjenoj zgradi na Adicama. Funkcionalnog rasporeda sa dve terase, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i tri spavaće sobe. Grejanje na toplotne pumpe, podno. Parking ispred....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 800 €, 68,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2023.,

www.indomio.rs

Useljiv stan za kancelarijski prostor! Terasa sa panoramskim pogledom od 22m2. Moderna novogradnja visokog nivoa kvaliteta. Niski mesecni troskovi odrzavanja. Visoka termoenergetska klasa – energetski pasoš. Grejanje po utrošku sa kontrolerima temperature. Daikin inverterski klima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.350 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, neuseljavan trosoban stan površine 68 m2 u ulici Ivankovačka, Opština Palilula, u blizini Ruzveltove ulice. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi novogradnje i odmah je useljiv.Stan je moderno projektovan i sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 56307, II/XIII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, stambena zgrada. Izdaje se Lux stan u naselju Belville sa parkingom, na duži vremenski period.Stan je useljiv od 01.05.2026. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 790 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Prostran Novi Stan na Zvezdari sa GaražomOtkrijte ovaj konforan, veliki i dobro osvetljen stan u novogradnji, idealan za porodice. Ovaj luksuzno opremljen stan ima dve spavaće sobe, dva kupatila i dve terase, što omogućava dovoljno prostora i privatnosti za sveIstaknute....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 253.340 €, 68,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u centralnom delu zgrade i odmah je useljiv. Zgrada je u procesu dobijanja upotrebne dozvole. GREJANJE - CG, sprat 1/10, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON, POVRAĆAJ PDV-a ID oglasa: 60684. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

NOV TROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM, SAM POČETAK ADICA---Agencijska šifra 9112421.Nov trosoban stan koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade. Lociran u mirnoj, tihoj i lepoj ulici na samom početku Adica. Parking mesto obezbeđeno. Odmah useljiv.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 133.900 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban dupleks stan uknjižene površine 68m² a ukupne površine 87m2 u novijoj zgradi na Telepskoj dolini. Stan se nalazi na 2. spratu, uknjižen 1/1 i odmah useljiv. Grejanje je na gas preko radijatora, svaki stan ima svoj kotao i protočni bojler za toplu vodu. Mesečni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 112996, III/, klima, lift. Izdaje se namesten trosoban stan (namestaj nije nov), na trecem spratu izmedju socijalnog i zeleznicke stanice. Stan ima dve spavace sobe, dnevnu sobu sa trpezarijom, toalet i kupatilo su odvojeni, unutrasnja terasa je prepravljena u ostavu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji, komforan stan koji je odmah useljiv. Zgrada se nalazi u samom centru Ledina i katastarski pripada opštini Novi Beograd, u neposrednoj blizini okretnice na Ledinama. Lokacija je izuzetno povoljna, sa kompletnom infrastrukturom i svim neophodnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

LEKINO BRDO, VOŽDOVAC – TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, Voždovac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.520 €, 68,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, uskoro useljiv trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na par minuta hoda od Medicinskog fakulteta i Kliničkog centra. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta kvalitetne gradnje, koji je građen termo blokom, sa fasadom debljine 10 cm i kvalitetnom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 815)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>