• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv novogradnja Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv novogradnja Zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv novogradnja Zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv novogradnja zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 25 nekretnina - prosečna cena 863 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1700 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 1.000 €
13.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiv. Kontakt 0641132100 GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43246. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.000 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeno-poslovni kompleks The One pruža novu generaciju poslovnih i životnih iskustava koja podržavaju luksuzan, aktivan i udoban životni stil i brinu o udobnosti svojih stanovnika. U okviru kompleksa, izdvaja se veći broj lamela što omogućava mali broj stanova po jednoj lameli.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno opremljen i do sada neuseljavan stan u srcu Mirijeva, u neposrednoj blizini OŠ Pavle Savić. Budite prvi koji će uživati u ovom funkcionalnom i svetlom prostoru! Ključne karakteristike: Površina: 38 m savršeno organizovan prostor. Struktura: Otvoreni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv novogradnja zadnjih 14 dana pala cena'
650 €
700 €
450 €
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.500 €, 331,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 2.700 €
10.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan višenamenski poslovni prostor u novogradnji na lokaciji Bulevar P. Pavla, u neposrednoj blizini Novella kompleksa. Ukupna površina lokala iznosi 331 m², od čega je 262 m² u prizemlju i 69 m² u suterenu. Zahvaljujući poziciji na uglu dve prometne ulice, lokal ima....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 369.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 390.000 €
20.05.2026 - 369.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Sazonova, 5/5, cg-Stvarna površina-82m2 , ugovorna površina-70.00m2, Penthouse, odmah useljiv, LUX. U srcu Vračara, Čuburski park, dvostrano orijetisan stan , pun svetla, sa otvorenim panoramskim pogledom. U ponudi imamo lusuzan uknjižen, stan u novogradnji, smešten u jednom od najtraženijih....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Terasa 12m2. Useljiv od 10.5. GREJANJE - CG, sprat PR/7, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43286. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 998 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 998 €, 69,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.100 €
15.05.2026 - 998 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

BIG Residences - L uksuzan trosoban stan, novogradnja (Karaburma) Površina: 69 m2 Struktura: 3.0 Sprat: 5/7 Grejanje: Centralno (po utrošku) Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Potpuno namešten Cena: 1.100 eura mesečno Mesečne režije: oko 150 eura Depozit: Obavezan Useljiv: Odmah....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 285.000 € na 270.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 270.000 €, 72,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
10.05.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan trosoban stan u novogradnji na atraktivnoj lokaciji – Vukov Spomenik, Zvezdara. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji sa liftom, u mirnoj i tihoj ulici, na samo nekoliko minuta hoda od Vukovog spomenika i Bulevara kralja....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.04.2026 - 800 €
01.05.2026 - 700 €
20.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov do sada neuseljavan jednoiposoban stan, top lokacija MODENA gradnja, odmah useljiv. Stan se izdaje prazan sa opremljenom kuhinjom. Postoji mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu od 100 eura mesečno. Mogućnost zakupa za zivot i za poslovni prostor, ako se uzima za....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.000 € na 890 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 890 €, 127,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan za izdavanje Zvezdara Na prvom spratu manje stambene zgrade, završene 2024 za izdavanje stan površine 127m2. Zgrada ima 3 stana. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od: kuhinje, trpezarijsko - dnevnog boravka sa manjom terasom (9m2), predsoblja, 2 spavaće i 1 radne....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.700 € na 2.300 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 2.300 €, 147,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 2.700 €
17.05.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa Izdavanje poslovnog prostora Novi Sad na odličnoj lokaciji kod SPENS-a. Poslovni prostor površine 147 m2 nalazi se u novijem objektu izgrađenom 2022. godine i predstavlja idealno rešenje za sve koji traže izdavanje poslovnog prostora u Novom Sadu na prestižnoj i lako dostupnoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 700 €
20.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno opremljen stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Lion, Zvezdara. Stan površine 38m² moderno je uređen i veoma funkcionalan. Sastoji se od komfornog open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 166.000 € na 161.910 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 161.910 €, 46,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 166.000 €
15.05.2026 - 161.910 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u modernoj zgradi u Kačerskoj ulici, u mirnom delu Voždovca. Zgrada je uknjižena i ima upotrebnu dozvolu, a stan je spreman za useljenje odmah nakon kupovine. Detalji stana: • Površina: 46,26 m² • Raspored: dnevni boravak,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 2.500 € na 2.300 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 2.300 €, 147,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 2.700 €
03.04.2026 - 2.500 €
17.05.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

NOV POSLOVNI PROSTOR OD 147 M2 KOD SPENSA---Agencijska šifra: 9111939. Izdaje se prazan poslovni prostor od 147 m2 u tri nivoa u novoj poslovnoj zgradi kod Spensa. Sastoji se od 68 m2 u prizemlju, 30 m2 u suterenu i 49 m2 na spratu. Pogodan je za razne vrste delatnosti (kancelarije,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 62.830 € na 58.710 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 58.710 €, 26,00 m2 cca 2260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 62.830 €
17.05.2026 - 58.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva Grejanje: Norveški radijatori Parking: Parking mesto ispred zgrade Dodatno: KATV, interfon Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera u novogradnji....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 430 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 450 €
17.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban odmah useljiv stan u novogradnji na Panteleju, ukupne površine 51m², smešten na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 800 € na 600 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 600 €, 49,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
20.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan jednoiposoban stan u prestižnoj MODENA gradnji, idealan za različite poslovne namene – kancelarije, IT sektor, konsultantske usluge, advokatske kancelarije i slično. Prostor je potpuno nov i do sada nije korišćen, što pruža mogućnost da ga prilagodite svom poslovanju....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 305.000 € na 289.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 289.000 €, 59,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 305.000 €
17.05.2026 - 289.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 52,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 800 €
15.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Lux, namešten stan u novogradnji, sa obezbeđenim video nadzorom i sopstvenom teretanom. Kompletno opremljen novom tehnikom i posuđem. Grejanje sa kalorimetrima. Odlična lokacija. 24h obezbeđenje (recepcija). Odmah useljiv. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.200 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.000 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.200 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji na Vo��dovcu. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade i ima ukupnu povr��inu od 90m2, uz dodatnu pogodnost privatnog dvori��ta povr��ine 120m2. Stan se izdaje prazan, ��to budu��em zakupcu omogu��ava potpunu slobodu u opremanju....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 350 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 400 €
20.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov jednosoban stan površine 42 m2, smešten u naselju Višnjička Banja, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville. Stan je izuzetno komforan i svetao, sa funkcionalno organizovanim i otvorenim rasporedom. Useljiv je odmah i izdaje se kompletno namešten, sa svom neophodnom tehnikom.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 670 €
26.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno uređen dvosoban stan površine 47 m2 u mirnoj ulici u blizini Đerma. Stan se nalazi na visokom prizemlju novije zgrade i prvi put se izdaje. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-24 (od ukupno 23)

<< <1> >>