• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv novogradnja Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv novogradnja Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv novogradnja Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv novogradnja najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 30,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 82048, III/IV, uknjižen, nov luks, novogradnja. U samom centru grada, kod Trga mladenaca, potpuno nov LUX stan, bez ulaganja!Odmah useljiv; alarm; klima; sef. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 273.614 €, 125,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2022.,

www.indomio.rs

NOV, USELJIV, LUKSUZNI STAN U SREMSKOJ KAMENICI SA GARAŽNIM I PARKING MESTOM I 25 M2 GRATIS TERASE--- Agencijska šifra 1005685 Luksuzni četvorosoban stan u Sremskoj kamenici, na samo 3 minuta od novog četvrtog mosta, u neposrednoj blizini autobuske stanice. Kvalitetno opremljen objekat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 186.000 €, 95,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo NOV Četvorosoban stan u Veterniku blizu kružnog toka, mala zgrada, kvalitetna gradnja, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,tri spavaće sobe, dva kupatila,dve terase,ostava i parking mesto ispred zgrade.Stan je uknjižen,odmah useljiv. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fantastican stan u novogradnji na odlicnoj lokaciji, odlican kvalitet gradnje i opreme, odmah useljiv, pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 160.000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Prodajemo NOV Trosoban stan na Detelinari,I sprat,blizina škole,obdaništa, gradskog prevoza,marketa . . .odmah useljiv. Ne može na kredit .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 105.060 €, 68,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetna nekretnina sa odličnim rasporedom prostorija. Stan u novogradnji, odma useljiv, u lepoj i kvalitetno gradjenoj zgradi na Adicama. Funkcionalnog rasporeda sa dve terase, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i tri spavaće sobe. Grejanje na toplotne pumpe, podno. Parking ispred....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 130.000 €, 53,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Odličan uknjižen stan na Zvezdari kod Cvetkove pijace, u novijoj zgradi, u suterenu, uknjižen bez tereta i zabeležbi, odmah useljiv, površine 53m2, a koji se sastoji od dve spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom, ulaznog dela i velike terase. Grejanje je na TA peć, stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 850.500 €, 188,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan u novogradnji u ulici Nikolaja Hartviga, kod Hrama Svetog Save ukupne površine 188,91 m2 u suterenu ali se nalazi u visini prizemlja. Stan je sagrađen u luksuznoj stambenoj zgradi spratnosti Pr+4+Ps. Zgrada je sagrađena od najsavremenijih materijala, moderno koncipirana....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 83.000 €, 41,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2024.,

www.indomio.rs

Novogradnja sa Pdv-om U ponudi je novogradnja u Kneževcu. Useljiv od Mart 2024 godine. U Ulici Kneževačkoj sada Muminovačkoj. Stan je po strukturi dvosoban,funkcionalan ,sastoji se od ( hodnika,dnevnog boravka,kuhinje i trpezarije,kupatila,spavaće sobe i terase) Uz stan postoji mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 2.500 €, 250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2024.,

www.indomio.rs

Robna kuća, klinika, kafić, škola, lokal u novogradnji, izlog, parking, odmah useljiv .. / Mirijevski bulevar, nova zgrada, 3 lokal u prometnoj ulici pogodna za svaku namenu od 250m2, 275m2 i 282m2, ili spojena 2 lokala u jednm nivou od 557m2, ili spojena dva lokala u dva nivoa od....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv novogradnja (1011)