• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv namešten što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv namešten što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv namešten što manji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv namešten što manji" pronađeno 1 625 nekretnina - prosečna cena 609 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 924 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 280 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9104131. Izdaje se namešten jednosoban stan (28m2) na 5. spratu u zgradi sa liftom na Novoj Detelinari. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 250 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Novom Sadu na Futoškom putu Namešten Jednoiposoban stan 28 m2 na DOBROJ LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu kuće sa posebnim ulazom,ulične orijentacije, svetao je i funkcionalanGrejanje je na Struju..Zakupnina iznosi 250 epotreban je Depozit u visini Mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 280 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN SA PARKING MESTOM - BULEVAR PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra: 9112566. Izdaje s elepo namešten jednosoban stan na 1. spratu zgarde sa liftom. Dvorišno orijentisan. Privatno parking mesto u dvorištu zgarde, uračunato u cenu zakupa.Useljiv odmah.Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 92.000 €, 28,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep,svetao stan na dobroj lokaciji.U neposrednoj blizini stana prolazi gradski prevoz.Stan se sastoji od hodnika,kupatila sa prirodnom ventilacijom,velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase.U stanu je uvedeno etažno grejanje,prodaje se kompletno namešten ,uknjižen....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 470 € na 450 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 450 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 470 €
26.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja odličan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – SC VRAČAR, opština Vračar! U ponudi je nov, kompletno namešten jednosoban stan (garsonjera), funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban gradski život. Struktura stana: • Dnevni/spavaći deo • Kuhinja....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Resnik, 300 €, 28,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 350 €
10.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu naselja Petlovo brdo, u blizini crkve, u ulici sa puno zelenila, nalazi se ovaj jednosoban stan. Smešten je na visokom prizemlju nove zgrade, uredne i održavane. U neposrednoj blizini se nalazi škola, vrtić, Maxi, pijaca, pa možemo reći da je idealan za život, kako za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 350 €, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Kompletno namešten, renoviran jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Dunavskog parka. Ovaj svetao stan modernog enterijera predstavljaju dnevni boravak sjedinjen sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.000 €, 29,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan, odmah useljiv po isplati. Stanu pripada 30m2 kompletno ograđenog dvorišta. Grejanje na sopstveni strujni kotao. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Novosadskog puta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.600 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je odmah useljiv, lepo uređen jednosoban stan površine 29 m², smešten na izuzetnoj lokaciji nadomak Železničke stanice. Nalazi se na prvom spratu uredne zgrade i idealan je kako za stanovanje, tako i kao investicija za izdavanje. Stan odiše funkcionalnošću i udobnošću –....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129525, V/, klima, lift, luks renoviran, stambena zgrada. LUX kompletno renoviran stan, funkcionalan, veoma udoban i svetao. Potpuno namešten i opremljen novim i modernim stvarima, i tehnikom. Stan je klimatizovan, ima centralno grejanje. Stan se nalazi na super lokaciji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedna od unIkatnih nekretnina u centru grada kod ulice Vase Stajića i bivšeg Radničkog univeziteta ! Jedinstvenost nekretnine se ogleda u tome što se nalazi na staroj novosadskoj lokaciji, koja je poznata po izuzetnim vilama i stanovima velikih kvadratuta tzv. "salonci". Visina plafona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 71.890 €, 29,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan površine 29 kvadrata, koji se nalazi u prizemlju novije zgrade sa dva sprata na mirnoj lokaciji u Adicama. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, idealan za pojedince, parove ili kao investicija za izdavanje. Zgrada je uredna i održavana, sa obezbeđenim parkingom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.610 €, 29,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 108.150 €, 29,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa i komforna garsonjera od 29m² na Bulevaru. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj zgradi na top lokaciji. Prodaje se kompletno namešten i useljiv je odmah. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. U blizini se nalaze prodavnice,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 350 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, BETANIJA  ---Agencijska šifra: 9112211.Izdaje se kompletno namesten jednoiposoban stan (37 m2) na visokom prizemlju stambene zgrade, Betanija. Dozvoljeni su kućni ljubimci. Odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepa i komforna garsonjera od 29m² na Bulevaru. Nalazi se na 1. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj zgradi na top lokaciji. Stan je potpuno namešten i odmah useljiv. Pogodan je za jednu osobu ili par, idealan za studente ili zaposlene. U blizini su prodavnice, javni prevoz,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Izdajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisangrejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovima grejanjaObezbeđeno je Parking MestoSTAN SE IZDAJE....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.000 € na 82.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 29,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 85.000 €
12.04.2026 - 80.000 €
15.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, namešten, CG, internet, interfon Stan se sastoji od jedne velike sobe, kuhinje i kupatila sa tuš kabinom. Mikrolokacija izuzetna. Jedna od centralnih gradskih lokacija,a opet zaklonjena od svakodnevne buke i vreve. Svi sadržaji neophodni za život u gradu su u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 9112257. Izdaje se moderno namešten jednosoban stan na prvom spratu zgrade na Podbari. Stan je pet friendly.Useljiv je odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 400 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan od 29m2 u ulici Koste Abrasevića. Stan je namesten, ocuvan i odmah useljiv. Cena za stan mesecno je 400 e. Cena za garažno mesto koje je u sklopu zgrade je 80 e dodatno. Prilikom dogovora potrebno je dati prvu kiriju i depozit u visini jedne mesecne kirije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje garsonjere u Novom Sadu na odličnoj lokaciji, smeštenog u novijoj zgradi na visokom prizemlju. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže funkcionalan i svetao prostor u ponudi izdavanje stanova Novi Sad. Stan je dvorišno orijentisan, što obezbeđuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 134.000 €, 29,00 m2 cca 4620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu modernog kompleksa East Side, tik uz Aviv park na Konjarniku, nalazi se elegantan, potpuno namešten jednosoban stan u novogradnji. Svaki detalj je pažljivo biran kako bi pružio maksimalan komfor i savremeni urbani stil. Idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera za izdavanje na odličnoj lokaciji na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju i dvorišno je orijentisana. Stan je kompletno namešten i funkcionalan, pogodan za jednu osobu ili par. U blizini se nalaze prodavnice, kafići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji. Useljiv od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9112651.Izdaje se namešten jednosoban stan, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Vojvode Knićanina. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana, srednje Medicinske škole, vrtića i Bulevara Cara Lazara. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših delova Banovog brda, u Blagoja Parovića ulici, nudimo vam kompletno opremljen stan. U dobrom i održavanom stanju. Uknjižen i odmah useljiv. Niska uredna zgrada, sa širiokim i osvetljenim stepeništem i sa otvorenim parkiralištem ispred ulaza. Stan je na trećem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 270 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Jednoiposoban stan 30 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 270 e sa Troškovima komunalija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, PODBARA---Agencijska šifra: 9112585.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan na 5. spratu u zgradi sa liftom na Podbari. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Savski venac, Gavrila Principa ulica,1.0,30kvm,namešten, odvojena kuhinja + 1 soba, klima, cg (info stn do 6000din), dvorišno orjentisan pa nema buke, useljiv salonski stan, 400e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN U ŠIREM CENTRU--- Agencijska šifra: 9106671.Izdaje se odličan jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom u širem Centru.  Stan je useljiv od 01.05.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 230 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Sajam, izdaje se komforan jednosoban stan na 4 spratu( bez lifta),namešten, useljiv od 01.05.2026. Mali troškovi! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 320 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA BULEVARU OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9112578.Izdaje se nameštem jednosoban stan od 30m2 na 6 spratu poslovno-stambene zgrade na Bulevaru Oslobođenja kod Futoške pijace. Odmah useljiv.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Jednosoban namešten stan preko puta Sajma,ustakljena terasa,lift,klima . . . odmah useljiv,bez kućnih ljubimaca. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednosoban stan površine 30m² na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Futoške pijace i Bulevara oslobođenja. Stan se sastoji od: prostrane i svetle sobe, odvojene kuhinje, hodnika, kupatila, lepog balkona. Stan je svetao, prijatan i funkcionalan, opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, Džordža Vašingtona ulica,1.0,30kvm, namešten, odvojena kuhinja sa trpezarijom+1 soba+zastakljena terasa, klima, cg (info stan do 6000din), useljiv 25.05., 400e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 320 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123926, PK/. Izdaje se namešten, odmah useljiv jednosoban stan u Gundulićevoj ulici na Podbari. Stan ima i galeriju kao dodatni prostor koji se moze iskoristiti u razne svrhe. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen i namešten jednosoban stan na Futoškom putu, pogodan za udoban i miran život. Stan se nalazi u mirnoj i ušuškanoj zgradi, povučenoj od prometne ulice, što obezbeđuje tišinu i prijatnu atmosferu za boravak. Okružen je zelenilom, a stanarima je na raspolaganju....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 250 € na 300 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Satelit, 300 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 250 €
24.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOSOBAN STAN KOD HOTELA ŠERATON---Agencijska šifra: 9112521. Izdaje se moderno namešten jednosoban stan od 30m2 na trećem spratu zgrade bez lifta kod hotela Šeraton. Useljiv je odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 320 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

LEP JEDNOSOBAN STAN, LIMAN 4---Agencijska šifra: 9101305. Izdaje se lep, kompletno namešten jednosoban stan, na 14. spratu zgrade sa liftom, Liman 4. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini od jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN - FUTOŠKA--- Agencijska šifra: 9110827. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na 1. spratu kuće u blizini Futoške pijace. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.  Agencijska....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 470 € na 400 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 400 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 470 €
03.04.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan, 30 m2, Banovo brdo - Blagoja ParovićaLokacija: Banovo brdo, ulica Blagoja Parovića Površina: 30 m2 Struktura: 1.0 (dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo) Sprat: 3/5, zgrada sa liftom Stanje: Renoviran Grejanje: Centralno Nameštenost: Namešten stan sa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 832)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>