• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv namešten što manji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv namešten što manji - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv namešten što manji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv namešten što manji" pronađeno 1 644 nekretnina - prosečna cena 608 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 923 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Kompletno namešten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina centra grada, Futoške pijace, TC Promenda Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, osnovne škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Ponuda br. 11712 BG – blok 65 – ELIXIR- 2 soban, namešten, 50m2 sa garažnim mestom. Lamela A 4.sprat Useljiv odmah. Mesečna cena zakupa EUR.1000.- + depozit. (pregovor moguć) Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 400 € na 360 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 360 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 400 €
01.04.2026 - 360 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN SA PARKING MESTOM - TELEP---Agencijska šifra: 9112432. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na prizemlju zgrade, na Telepu. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika i kupatila. U stanu su....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112414.Izdaje se komforan, kompletno namešten, dvosoban stan od 50m2  na visokom prizemlju na Grbavici. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Odmah useljiv.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kraljevića Marka. Namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice, škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa kadom, terasa i ostava. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan ma Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 450 e sa Troškovima komunalija i grejanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja luksuzan stan na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, Crveni krst u blizini Bulevara kralja Aleksandra! U ponudi je kompletno namešten, nov trosoban stan, idealan za sve koji traže komfor, kvalitet i moderan stil života. Struktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 150 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan nema Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 150 e po Radniku sa svim....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 800 €
26.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Vračar, Maksima Gorkog Vračar, 2,0, 50m2 + lođa, namešten, nov, I/7, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor, recepcija, obezbeđenje 24/7, teretana u zgradi Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji, ugao ulice Maksima Gorkog i Južnog bulevara u neposrednoj blizini svih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 280 €, 50,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stambeno poslovnog prostora u Donjem Komrenu, koji se retko nalazi u ponudi. Pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor, kao i za kombinaciju i rad od kuće. Nalazi se na prizemlju u pomoćnoj zgradi. Namešten je, opremljen i odmah useljiv, koristio se kao poslovni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten dvosoban stan koji se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom koja je locirana u jednom od najtraženiji delova grada, na Grbavici. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo, hodnik i terasu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje - Đeram, 50 m2Lokacija: Zvezdara - Đeram, Šabačka ulica Površina: 50 m2 Sprat: 1/5, zgrada iz 2006. godine sa liftom Struktura: Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, lođa Stanje: Uobičajeno, kompletno opremljen i useljiv Orijentacija:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan dvosoban stan - Rada Neimara, Lekino brdo, VoždovacIzdaje se moderan, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 50 m2, smešten u novijoj zgradi u ulici Rada Neimara na Lekinom brdu, u mirnom i dobro povezanom delu Voždovca. Stan se nalazi na poslednjem spratu, što dodatno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Kalenić pijaca, 50 m2Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 50 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Vojvode Šupljikca. Stan se nalazi na 2. spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 230 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124141, III/, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. Izdaje se kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan od 50m2 na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan za pojedinca, par ili manju porodicu. U blizini su svi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni Krst - Dvoiposoban lep Stan sa bastom. Lokacija: Beograd, Opština Zvezdara, Crveni Krst Površina: 50 m2 Struktura: Dvoiposoban stan Sprat: Prizemlje (od ukupno 2 sprata) Stanje: Renoviran, potpuno namešten Mesečne režije: Oko 150 evra Opis nekretnine: Odmah useljiv, luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI SA PARKINGOM--- Agencijska šifra 9101872.Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na trećem spratu zgrade sa liftom na Grbavici. Poseduje 2 terase. Moguće je iznajmiti i parking mesto za dodatnih 50 eura mesečno. Stan je useljiv odmah. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Limanu 3 u Novom Sadu, u Balzakovoj ulici. Stan površine 50 m² nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 650 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari, Đeram pijaca! Stan se nalazi u novoj, moderno građenoj zgradi, potpuno je opremljen i odmah useljiv. U pitanju je luksuzno namešten dvosoban stan, koji odiše komforom, funkcionalnošću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novom naselju Vojvode Vlahovića. Stan je kompletno namešten, u odličnom stanju, odmah useljiv. Nalazi se na prvom spratnu četvorospratne zgrade koja se jako lepo održava. U blizini autobuskog stajališta, Maxija, Visoke poslovne škole i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U parkovskom okruženju ulice General Ždanova, u Paviljonima, nalazi se ovaj dvoiposoban stan za izdavanje. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom, interfonom, video nadzorom i besplatnim parkingom ispred. Infrastruktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen, kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2 u novijoj zgradi sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru. Stan je idealan za parove, poslovne ljude ili manje porodice. Stan je svetao, funkcionalan i prostran. Opremljen je kvalitetnim nameštajem i belom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se elegantan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m², smešten na 3. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno uređen, sa pažljivo biranim nameštajem i funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalan komfor. Prostor čine svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 138.000 € na 137.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 137.000 €, 50,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 138.000 €
17.05.2026 - 137.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN dvosoban stan 50 m² + parking mesto | Zvezdara – Vojvode Vlahovića Prodaje se veoma lepo uređen, svetao i funkcionalan stan u novijoj zgradi u naselju Vojvode Vlahovića, Beograd. Stan ima 50 m² korisne površine, uknjižen je na 43 m² i prodaje se kompletno namešten. Odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN PET FRIENDLY DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112558. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, na Grbavici. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno sređen i funkcionalan dvosoban stan u centru Beograda na opštini Stari Grad. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi na 4 spratu od ukupno 5 spratova i poseduje lift. Povrsina stana je 50 m2.Stan je renoviran, svetao i tih, sa centralnim grejanjem i odlicnim rasporedom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 380 €
26.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

- Izdaje se namešten 2.0 stan koji se nalazi u mirnoj ulici Đorđa Servickog na Grbavici u neposrednoj blizini bulevara cara Lazara. - Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase - Nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEP, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN U CENTRU GRADA---Agencijska šifra: 9111424.Izdaje se namešten jednosoban dvorišni stan u prizemlju u samom centru grada. Stan je useljiv od 01.07.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 530 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 530 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra. Stan se nalazi na četvrtom spratu od ukupno sedam u održavanoj zgradi sa velikim liftom. Veoma je svetao i prijatan za boravak, a orijentisan je tako da ne gleda direktno na Bulevar, što omogućava....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Central Gardena, Palilulske pijace, SRC Tašmajdan i brojnih fakulteta izdaje se komforan, uredan, namešten 2,0 stan sa terasom i podrumom. Nalazi se na prvom spratu uredne stambene zgrade starije gradnje koja se dobro održava. Stan je svetao, sunčan, orjentisan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban namešten stan u Miše Dimitrijevića na drugom spratu. 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom, terasa sa ostavom, kupatilo. Odlična lokacija na Grbavici, u blizini svih neophodnih sadržaja. Useljiv od 21.05.2026. Cena: 450€ (depozit u visini mesečne kirije,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-831 (od ukupno 832)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.