• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv luksuzan pala cena Najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv luksuzan pala cena Najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv luksuzan pala cena Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv luksuzan pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, MAJUR, 900 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
19.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na Lekinom brdu - 81m2, lux, garaža sruktura: Trosoban stan (3.0) Površina: 81 m2 Sprat: 2/3 (nije poslednji sprat) Grejanje: Centralno grejanje Stanje: Novogradnja, lux Nameštenost: Namešten Useljiv: Odmah Izdaje se namešten trosoban stan u Mažuranićevoj ulici, neposredno....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 2.500 € na 2.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BANJA, 2.000 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.500 €
01.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, prostran stan u Višnjičkoj Banji, savršen za porodičan život ili strane zakupce koji traže mir, komfor i privatnost na visokom nivou. Stan je odmah useljiv i nalazi se u izuzetno tihom i zelenilom okruženom delu, sa otvorenim, očaravajućim pogledom na Dunav. stan....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
26.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan površine 40 m2, smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom, na Crvenom krstu.garaza Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe, moderno opremljenog kupatila i terase. Prostor je izuzetno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 70,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 1.550 €
19.12.2025 - 1.200 €
25.03.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, 70 m², VPR/2, parking mesto – Bulevar despota Stefana Na jednoj od najprestižnijih lokacija u strogom centru grada, izdaje se luksuzno renoviran poslovni prostor. Zbog pozicije i rasporeda prostorija, stan je podjednako pogodan za porodično stanovanje,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.100 €
26.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan salonski stan u centru grada, Kalemegdan, Gospodar Jevremova, Opština Stari grad. Stan je površine 106 m2, nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa jednim spratom i odmah je useljiv.Stan je kompletno renoviran i odlikuje se autentičnim salonskim stilom sa visokim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 1.000 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 1.000 €
08.03.2026 - 1.100 €
24.04.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1653 – 4-soban lux, 100m2 – ZA POSLOVNI PROSTOR 4.sprat (lift) Centar, Radnička ulica Pripadajuće parking mesto. Useljiv od 1.4.2026. Mesečna cena zakupa sa parking mestom: 1000e + depozit Mogučnost zakupa dodatnog parking mesta u garaži po ceni od 100e Agencijska provizija....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 1.100 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno lux opremljen trosoban stan površine 75m2, cg, 4/4, bez lifta, dvostrano orijentisan, francuski balkon ka dvorištu, internet, dve klime. Raspored prostorija: ulaz, dnevno trpezarijski deo povezan sa kuhinjom, dve spavaće soba, jedna radna soba (koja može biti treća....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 600 €, 66,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 900 €
24.09.2025 - 800 €
12.11.2025 - 700 €
14.01.2026 - 650 €
03.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1793 – 2-soban, 66m2, lux, renoviran, retko u ponudi na lokaciji Liman 1 Jiričekova ulica 4.sprat (lift) 2 terase Useljiv odmah BEZ KUĆNIH LJUBIMACA ! Mesečna cena zakupa: 600 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 412.000 €
19.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 900 € na 800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 85,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 900 €
06.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux sređen, izuzetan stan, kvalitetan, potpuno namešten, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase, parking mesto sa fizičkim obezbeđenjem uz doplatu, odmah useljiv. Obavezan depozit u iznosu od 800 eura. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv luksuzan pala cena (77)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>