• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv kablovska Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv kablovska Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv kablovska Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv kablovska oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje e se stan u ulici Dragoslava Srejovića, Zgrada green residence Pored Hale pionir. SEDMI sprat Novogradnja Useljiv Namešten 35 m2 1 soban 2 lifta Klima inverter Sudomašina Pećnica Tv Kablovska Internet Centralno grijanje Terasa Veš mašina sa sušilicom Kompletno opremljen. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 2.100 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov četvorosoban stan sa garažom i terasama - BW Scala 2, Beograd na vodiU okviru prestižnog kompleksa Beograd na vodi, na Bulevar Vudroa Vilsona, izdaje se nov, potpuno namešten četvorosoban stan površine 112 m2 u zgradi BW Scala 2.Stan se nalazi na 9. spratu moderne zgrade sa ukupno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 285.000 €, 95,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić - Sredačka 3.5, 95m2 (terasa 7m2), 3/4, TA i kaljeva peć, ostava. Uknjižen salonac u srcu Beograda. Klasičan salonski stan, visina plafona 3,15m. Izuzetno svetao stan, dvostrano orijentisan, istok-zapad i zaklonjen od buke, u jednoj od centralnih ulica na Vračaru.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Podbara, Bele njive — četvorosoban svetao stan 70m2 sa garažom 30m2 | Izdavanje stanova Novi Sad Tekst oglasa: Izdavanje stanova Novi Sad — Izdaje se četvorosoban svetao i nov stan površine 70 m² sa privatnom garažom 30 m² u ulici Bele njive, Podbara, Novi Sad. Stan je nov (2018.),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 50m Podbara Lokacija: Podbara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Ptrijarha čarnojevića Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 50m2 Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 89,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno namešten trosoban stan u novogradnji, smešten u samom centru Beograda, u Pajsijevoj ulici, u neposrednoj blizini Hotela Moskva i garaže Zeleni venac. Stan površine 89 m2 nalazi se na 1. spratu uredne zgrade sa liftom i predstavlja idealan izbor za sve koji....