• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv dvorište zadnjih 14 dana št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv dvorište zadnjih 14 dana št - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv dvorište zadnjih 14 dana što skuplji

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv dvorište zadnjih 14 dana što skuplji" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.157 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 490.000 €, 344,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Bezdan, 3 kuće-Stvarna površina-344m2 , ugovorna površina-344.00m2, NA PRODAJU: Rajski konak u srcu prirode - Autentičan moravski kompleks pod suncem Kosmaja (Babe, Sopot) Imate li viziju života bez stresa, tamo gde se spajaju tradicija, luksuz i netaknuta priroda? Na prodaju je jedinstveno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 253.025 €, 102,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetnu nekretninu koja se nalazi u modernom stambenom objektu na odličnoj lokaciji. Objekat je urađen u savremenom arhitektonskom stilu, pažljivo uklopljen u urbani ambijent, ali istovremeno smešten u mirnom okruženju bogatom zelenilom, što pruža....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv dvorište zadnjih 14 dana što skuplji'
1.000 €
223.440 €
155.480 €
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran stan od 70 m² koji pruža udobnost i osećaj života u kući zahvaljujući privatnom dvorištu od 140 m² koje koriste isključivo vlasnici ovog stana. Prostor je savršeno organizovan – dve spavaće sobe, dnevna soba spojena sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, novogradnja kod Hipodroma, odmah useljiv stan! Nalazi se na drugom spratu kvalitetne zgrade koja je useljena 2025. godine, građena od strane renomiranog investitora. Zgrada imaveliko dvorište samo za stanare, stanarske ostave, prostrane hodnike i ulaznu zonu. Raspored....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 64m², smešten u prizemlju kvalitetne novogradnje, sa dodatnih 40m² privatnog dvorišta/terase. Nekretnina se izdvaja savremenim dizajnom, luksuznim detaljima i vrhunskom opremom, idealna za porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Stan, VIŠNJICA, 117.840 €, 59,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

✨ Stan sa privatnim dvorištem i prelepim pogledom na Dunav — retka prilika u Višnjičkoj Banji! ✨ Na prodaju funkcionalan i svetao stan u mirnom i sve traženijem delu Višnjičke Banje, idealan za one koji žele komfor, privatnost i život u prirodnom okruženju, uz odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1901 – 3-soban 90m2, Bulevar Evrope, polunamešten, za stanovanje ili poslovni prostor visoki parter – sa pripadajućim dvorištem kompletna kuhinja sa šporetom, frižiderom i mašinom za sudove. Zakupac samostalno obezbeđuje veš mašinu. GREJANJE NA TOPLOTNE PUMPE – maksimalna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

**Luksuzan trosoban stan 83m² – Stepa Stepanović – kompletno namešten** Izdaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan površine 83m² u naselju Stepa Stepanović. Stan se nalazi na 2. spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo održavan stan u Molerovoj ulici, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan je odmah useljiv i nalazi se u mirnom delu zgrade sa pogledom na dvorište, što pruža dodatni mir i privatnost. U blizini se nalaze osnovne i srednje škole, fakulteti, marketi,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

TOP PONUDA ! TROSOBAN STAN NA GRBAVICI SA SAUNOM I SVOJOM GARAŽOM OD 20m2 ! UL. DOŽA DJERDJA ! USELJIV ODMAH ! Izdaje se prelep trosoban duplex ( bez kosina što je jako bitno ! ) Prvi nivo : Ulaz Dnevna soba sa kuhinjom, i izlazom na terasu ( pogled na dvorište ) kupatilo,wc Gore....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u mirnom delu Vračara. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade sa ukupno 5 spratova, funkcionalno je organizovan i sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, toaleta, ostave i terase. Opremljen je svim neophodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep mali stan, odmah useljiv, sa odvojenom spavaćom sobom u srcu Vračara, u Krunskoj ulici. Stan se nalazi u salonskoj dobro održavanoj zgradi sa mermernim ulazom. Potpuno je opremljen i poseduje sve ono što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Kuhinja sa kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Lješkoj ulici izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 55m², smešten u prizemlju uredne zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Posebnu prednost predstavlja malo privatno dvorište, idealno....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 34m² na Novoj Detelinari, na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je sveže okrečen, odmah useljiv i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene spavaće sobe sa bračnim krevetom, dnevne sobe sa udobnom sofom na razvlačenje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Futog, 250 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Futogu PoluNamešten Dvosoban stan u Kući 85 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan je PoluNamešten nalazi se u prizemlju može da se koristi lepo veliko Dvorište od 670 m2grejanje je na GasMesečna cena zakupa je 250 eurapotreban je DepozitODMAH JE USELJIVNe mogu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com