• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs useljiv duplex - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv duplex

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv duplex" pronađeno 103 nekretnina - prosečna cena 1.427 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 188.000 €, 63,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban duplex stan na Novoj Detelinari! Stan površine 63 m² nalazi se na 5. spratu stambene zgrade. Funkcionalnog je rasporeda, svetao i maksimalno iskorišćen, idealan za porodičan život ili kao investicija. Struktura stana: * prostran dnevni boravak * tri spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450.000 €, 176,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 176m2(dve terase 8m2), 2/3, EG, interfon, internet, ktv, klima. Esad Pašina ulica nalazi se u centralnom delu opštine Voždovac, kraju poznatom pod nazivom Činovnička kolonija. Okolina je izuzetno mirna i pitoma, uglavnom sa porodičnim kućama, vilama i niskim stambenim zgradama,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 96,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U samom centru Starog Grada, u blizini Narodne skupštine Republike Srbije, Trga Republike , Knez Mihailove prodaje se luksuzan petosoban duplex u Palmotićevoj ulici. Stan ima 108 m² sa terasom i lođom (uknjižen na 96 m²), nalazi se na III i IV spratu uredne zgrade sa novom fasadom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 338.000 €, 101,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 101m2 + tri terase ukupno oko 25m2, 3/4, duplex, CG, klima, interfon, KTV, garažno mesto U neposrednoj blizini Specijalnog suda, između ulica Deli Radivoja i Ustaničke, nalazi se ulica Mitropolita Stratimirovića, smeštena u mirnom delu opštine Voždovac. Ovaj deo grada prepoznatljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 183.000 €, 100,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo izvanredan, uknjižen, petosoban Duplex, odlična lokacija stana-mirna ulica u neposrednoj blizini prevoza, marketa, vrtića, škole i ostalih potrebnih sadržaja. Stan je odmah useljiv, kompletno sređen i bez ikakvih ulaganja, vrlo je svetao-dvostrano orijentisan, funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.600 €, 149,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prostran duplex površine 149m2 smešten na V spratu uredne zgrade u ulici Radoslava Grujića u blizini Kalenić pijace, opština Vračar. Stan je organizovan na dva nivoa i sastoji se od velikog dnevnog boravka, dve komforne spavaće sobe svaka sa svojim kupatilom i dodatnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 257.000 €, 123,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Beograd Deo grada: Zemun Mikrolokacija: Save Kovacevic Ulica: Hercegovacka Kvadratura: 123 m2 Struktura: 4.0 Sprat: 3 od: 4 Grejanje: EG – sopstveni kotao na struju Tip objekta: novogradnja Opis objekta: uknjizen, odmah useljiv Dodatno: klima uredjaj, ktv, podrum 20m2, internet,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 850 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, topao i ušuškan stan na izuzetnoj lokaciji, idealan za miran i kvalitetan život. Stan se nalazi odmah pored škole, parka i prirode, uz odličnu povezanost javnim prevozom, što ga čini savršenim izborom za porodice, parove ili više osoba. U neposrednoj blizini zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 370.000 €, 109,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se duplex od 109m2 na atraktivnoj lokaciji na Paliluli, u blizini centra u ulici Stevana Sremca. Stan je prostoran i svetao a sastoji se iz velikog dnevnog boravka, 3 odvojene sobe, 2 kupatila, kuhinje i terase. Stan je odmah useljiv i prodaje se kompletno namesten. Agencijska....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 290.000 € na 285.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 285.000 €, 58,00 m2 cca 4910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 290.000 €
29.04.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja luksuzan trosoban duplex sa galerijom u centru grada – Tašmajdan! Na izuzetnoj lokaciji, svega 650 metara od Trga republike, u zgradi sa svojstvom kulturnog dobra, nalazi se ovaj jedinstven stan koji kombinuje šarm starogradnje i kvalitet moderne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dimitrija Tucovića, 3/5, eg-Stvarna površina-67m2 , ugovorna površina-66.59m2, Izdaje se potpuno nov, nikada useljivan stan u ulici Dimitrija Tucovića, u neposrednoj blizini TC Zira. Ako tražite dom koji spaja moderan dizajn, funkcionalnost i vrhunsku lokaciju, ovo je idealna prilika....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 2.500 € na 2.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 140,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.000 €
03.04.2026 - 2.500 €
17.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Duplex salonski stan sa galerijom za izdavanje - Obilićev venac, 140 m2Izdaje se luksuzno renoviran duplex salonski stan u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni Obilićev venac, u blizini ulice Maršala Birjuzova. Stan ukupne površine 140 m2 (130 m2 + galerija) nalazi se na 1. spratu....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 390.000 € na 359.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 359.000 €, 88,00 m2 cca 4080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 390.000 €
04.05.2026 - 359.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 88m2, 5/5, inverter klima, duplex, lift, interfon, internet, telefon, ktv, podrum. Svetogorska ulica je smeštena u epicentru grada, pružajući se od Kondine do Takovske ulice. Poznata je po Radio Beogradu, prvom klubu u Srbiji - Kod Laze Šećera, Ateljeu 212, Srpskoj kafani zbornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Penthaus od 157m2 u mirnom kraju na Lionu! Četiri spavaće sobe, veliki dnevni boravak, balkon, zatvorena terasa od 21 m2, ostava, dva kupatila I dva odvojena ulaza u stan (glavni i tehnički). Odlična lokacija (nekoliko minuta peške do Đeram pijace, Zvezdara teatra, najboljih pekara,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 260.000 €
18.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena kuhinja, gostinski toalet, kupatilo i jedna zastakljena lođa. Kuhinja je sa prirodnom ventilacijom. II nivo - radna soba ili dečija soba, garderober....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.150 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 4.0 soban duplex stan na atraktivnoj lokaciji u opštini Stari grad, u neposrednoj blizini Skadarlije, u ulici Gospodar Jevremova. Stan se nalazi na 3. spratu uredne starogradnje i prostire se na 100m2. Struktura stana je veoma funkcionalna i pruža komfor za porodičan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tašmajdan - novogradnja, trosoban stan, 86 m2, garaža Izdaje se komforan i moderno opremljen stan u novijoj zgradi na atraktivnoj lokaciji kod Tašmajdana. Stan ima 86 m2 i nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog....