• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv do 87000 eura barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv do 87000 eura barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv do 87000 eura barem 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv do 87000 eura barem 50 m2" pronađeno 2 329 nekretnina - prosečna cena 85 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 82000 eura (malo jeftiniji)
    • 91000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • 3.sprat
    • interfon
    • lift
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan u Makenzijevoj ulici na samo par koraka od trga Slavija. Fantasticna lokacija i odlicna povezanost sa apsolutno svim delovoma grada cine stan idealnim za zivot. U neposrednoj blizini se nalaze svi potrebni sadrzaji kao sto su prodavnice, dom zdravlja, apoteke,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan od 50 m2 na Grbavici, u novijoj zgradi. Stan je kompletno namešten, veoma lep i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u mirnoj ulici, u blizini Univerziteta, marketa, restorana i autobuskih linija. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen stan na Bogosloviji, odmah useljiv. Nalazi se na 15 minuta prevozom od Vukovog spomenika. Ag provizija 50% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv do 87000 eura barem 50 m2'
350 €
650 €
95.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lep i funkcionalan dvosoban stan na Vračaru, u mirnoj i traženoj Cerskoj ulici, u neposrednoj blizini osnovnih škola „Dušan Dugalić“ i „Siniša Nikolajević“. Stan ima površinu od 58m² i nalazi se na 2. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Železnička stanica, Bulevar oslobođenja. Kompletno renoviran i od tada neuseljavan dvosoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice. Ovaj lep stambeni prostor čine svetao dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinja sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i kompletno opremljen stan u mirnom delu Podbare, idealan za udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini centra grada, ali u mirnoj ulici bez buke, što pruža savršen balans između urbanog načina života i privatnosti. Raspored prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 900 €, 50,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan poslovni prostor na idealnom mestu u Cvijićevoj ulici. Trenutno je u funkciji zubne ordinacije, a može da služi za druge delatnosti. Izdaje se na duže vreme. Izvorno je bio dvosoban stan. Bez ulaganja. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na Telepu. Stan je dvorisno orjentisan. Stan se sastoji od dnevne sobe, dve spavace sobe, kuhinje kupatila i terase. Postoji mogucnost iznajmljivanja parking mesta koje se doplaćuje 50e. Useljiv od 10.11. Kontakt: 0603088993 Sifra: 9104068 Apartment for rent in Telep.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban, svetao stan u glavnoj ulici Mladenovac (Kralja Petra ) od 50m2. Stan je odlično saobraćajno povezan, kako sa Beogradom tako i u lokalu. Brzo useljiv. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br. 2 Radmila .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 50,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.indomio.rs

Prelep stan u centru Zlatibora, Erska ulica, neposredna blizina jezera, Lidla Kompletno opremljen od poda do plafona. Vlasnik je stan sređivao za sebe po najvišim standardima. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite se u ovaj prelep prostor. Smešten je na prvom spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan dvosoban stan površine 50 m², smešten na poslednjem, četvrtom spratu moderne i kvalitetno građene zgrade sa liftom. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje dosta prirodnog svetla tokom celog dana, a terasa pruža prijatan pogled na park,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Ponuda br. 11712 BG – blok 65 – ELIXIR- 2 soban, namešten, 50m2 sa garažnim mestom. Lamela A 4.sprat Useljiv odmah. Mesečna cena zakupa EUR.1000.- + depozit. (pregovor moguć) Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 50 m2 na DOBROJ LOKACIJI Stan se nalazi na prvom spratu zgrade,dvorišne orijentacije,komplet je opremljen, svetao je i funkcionalan ma Terasu. Grejanje je centralno gradskoZakupnina iznosi 450 e sa Troškovima komunalija i grejanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za izdavanje 2.5 stan na popularnoj lokaciji, Grbavica. U blizini se nalaze škole, autobuske linije, dom zdravlja i ostali neophodni sadržaji. Renoviran i namešten stan, sa parking mestom. Čist i uredan stan sa funkcionalno organizovanim prostorom. Nameštaj je očuvan, i nova tehnika.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 280 €, 50,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stambeno poslovnog prostora u Donjem Komrenu, koji se retko nalazi u ponudi. Pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor, kao i za kombinaciju i rad od kuće. Nalazi se na prizemlju u pomoćnoj zgradi. Namešten je, opremljen i odmah useljiv, koristio se kao poslovni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, VETERNIČKA RAMPA, MINIMALNI TROŠKOVI---Agencijska šifraKompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi na 1.spratu kuće u mirnoj ulici na Veterničkoj rampi, nadomak Novosadskog puta. Useljiv od 01.05. Poseduje natkriveno parking mesto. Minimalni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kraljevića Marka. Namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice, škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa kadom, terasa i ostava. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan u novogradnji sa podnim grejanjem i niskim režijama,u mirnom delu naselja. Odmah useljiv Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen, kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2 u novijoj zgradi sa liftom, na odličnoj lokaciji na Vračaru. Stan je idealan za parove, poslovne ljude ili manje porodice. Stan je svetao, funkcionalan i prostran. Opremljen je kvalitetnim nameštajem i belom....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 33.000 €, 50,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 50m² u Paraćinu, odlična lokacija – blizina centra, škola, prodavnica i javnog prevoza. Stan je u starogradnji, ali izuzetno očuvan i odmah useljiv. Idealan za parove, manje porodice ili kao investicija za izdavanje. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN U PETROVARADINU---Agencijska šifra: 9111350.Izdaje se odličan jednoiposoban stan od 50m2 na 1. spratu zgrade u Petrovaradinu. Kućni ljubimci su dozvoljeni uz doplatu od 50e po ljubimcu. U sklopu objekta postoji mogućnost korišćenja bazena sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.000 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan u mirnoj ulici kod Hale Pionir. U blizini se nalaze parkići, škole, što ga čini idealnim za porodice sa decom. Stan je svetao sa niskim režijskim troškovima. Dobra povezanost do centra grada. Stan se sastoji od dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 800 € na 600 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 800 €
20.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Budite prvi stanar u ovom savremenom i do sada neuseljavanom stanu, smeštenom u prestižnoj MODENA gradnji na vrhunskoj lokaciji. Stan je pažljivo projektovan da pruži maksimalnu funkcionalnost i komfor – odvojena spavaća soba, svetao dnevni boravak povezan sa kuhinjom i prijatan ambijent....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se magacin u Zemun Polju od 50m2. Objekat je zaseban, ima vodu, struju (trofazna i monofazna sa odvojeniim satom), sanitarni čvor, dvoje garažnih vrata, veliki parking. Visina magacina je 4m. Ovaj magacin je pogodan za skaldistenje robe kao i za neke usluzne delatnosti ili....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep, svetao trosoban stan u ulici Gospodara Vučića, blizu ugla sa Ustaničkom ulicom. Kompletno namešten , useljiv od 1. marta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Mesečno plaćanje + depozit u visini jedne mesečne kirije. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se dosoban stan u Gajevoj na duži vremenski period. Stan je useljiv od 15.09.2024. g. Stan se izdaje na duži vremenski period. Stan se nalazi na drugom spratu, ima centralno grejanje, klimu, kblovsku, internet i sigurnosna vrata. AGENCIJA "TERAZIJE" REALIZACIJA 50% , ZA STRANCE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Jednoiposobni stan kompletno renoviran,namesten,odmah useljiv izdaje se na duze vreme.Placanje 450 e mesecno ili po 400 e za 6 meseci unapred,plus depozit. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan kod Skadarlije, Bajlonove pijace, dvosoban, namešten brzo useljiv .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na drugom spratu kod Kluza. Stan ima 50 m², drugi sprat. Stan je prazan i odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, terasa.. Svetao i funkcionalan. Depozit obavezan. Izdavanje na duže. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep dvosoban stan u novim zgradama na Jugovićevu. Kuhinja je opremljena odličnim elementima, postoji mogućnost da vlasnik unese i belu tehniku. Grejanje je na toplotne pumpe pa su računi minimalni. Ima veliku terasu i besplatan parking oko zgrade, kao i dečje igralište.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan dvosoban stan na najlepšem delu Nove Detelinare. Odličnog raporeda, bez ulaganja,odmah useljiv. Za svaku dodatnu informaciju kontaktirajte našu agenciju. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90750, III/, lift, terasa(2), parking. Izdaje se stan 50m2, na Grbavici. Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, hodnik, kupatilo, dve terase. Parking mesto gratis. Useljiv odmah. Depozit u visini kirije. Agencijska provizija 50. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novom naselju Vojvode Vlahovića. Stan je kompletno namešten, u odličnom stanju, odmah useljiv. Nalazi se na prvom spratnu četvorospratne zgrade koja se jako lepo održava. U blizini autobuskog stajališta, Maxija, Visoke poslovne škole i ostalih sadržaja....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 630 € na 600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 630 €
06.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno adaptiran i namešten stan u mirnom delu Banovog brda, pogodan za stanovanje ili privatnu poslovnu praksu (advokatska kancelarija, psihoterapija, IT i sl.) — stan se nalazi na visokom prizemlju. Raspored: predsoblje, garderober, kupatilo, dnevna soba, odvojena spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Namešten i opremljen stan na odličnoj lokaciji, centar, Karađorđev trg, u neposrednoj blizini Zemunskoj keja i Dunava. Odlična saobraćajna povezanost ka svim delovima grada. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i ostave.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se elegantan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m², smešten na 3. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno uređen, sa pažljivo biranim nameštajem i funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalan komfor. Prostor čine svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Miljakovac, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 50m² na odličnoj i frekventnoj lokaciji u naselju Miljakovačke šume. Lokal se nalazi u prizemlju objekta, sa velikim staklenim portalima koji obezbeđuju odličnu vidljivost i prirodno osvetljenje, što ga čini idealnim za različite vrste poslovnih....